Skocz do zawartości


Najnowsza Sesja PCH 56P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh ... chyba niektórzy myślą że taka istota ot co zmaterializuje miliony, byle szybciej.
Nie o to chodzi ... dużo się na to składa - choćby im więcej ludzi rozumie co się dzieje, na co wszyscy pracują tym lepiej.
  • 0

#17 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

sceptyczny, widzisz problem polega na tym ze kazdy patrzy po sobie. Uwazasz ze leca na kase.A czytales jakakolwiek sesje? jakbys czytal, wiedzialbys ze Samuel mowil ze pieniadz ma najgorsza energie i jest zly ale bez niego nie dojdzie do wykopalisk.

Mowisz o sekcie. Jakiej sekcie? To spojrz na nasz kosciol, ten to dopiero jest pazerny.

Napisal Sceptyczny: "To mi wyglada juz na ostre bluznierstwo - i zaczyna mi tu switac jakas sekta. Sorry, ale jesli ktos mi sie podaje za syna Boga - jakis Samuel - to ja wysiadam. "

Czy Ty czasem siebie czytasz? Widac ze w ogole nie rozumiesz przeslan CHrystusa. W nich mozemy dowiedziec sie ze My wszyscy jestesmy dziecmi Boga a On Jest Ojcem Dla nas wszystkich. To tez jest bluznierstwo? W takim razie Chrystus bluznił.
wiesz co czasem cos napiszesz az rece opadaja.

Gdybys wiedzial co nie co o sumerze to wiedzialbys , ze Enki i Enlil to inaczej bracia Jezus i Samuel. A szkoda gadac.

KOMPROMITACJA CZLOWIEKU. DLatego nigdy tego nie zrozumiesz.

Muhad, rozumiem, że religia to drażliwy temat, ale spuść z tonu, bo dyskusja zaczyna przeradzać się w kłótnię. Mam nadzieję, że więcej takie sytuacje i teksty nie będą miały miejsca. Każdy ma prawo do własnego poczucia religijności - NHolokaust
  • 0

#18

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KOMPROMITACJA CZLOWIEKU. DLatego nigdy tego nie zrozumiesz.


nigdy nie zrozumiesz ze pod piramida jest tylko jakas mumia i ze w 2012 nic sie nie stanie.
TO sie nazywa kompromitacja.
  • 0

#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma co ... macie ludzie ubaw z wytykania sobie różnych rzeczy ...
  • 0



#20

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhad - jestes bardzo prymitywnym czlowiekiem - potrafisz tylko krzyczec i nic wiecej - i sam sie tym kompromitujesz. Czy ja Cie obrazilem? Czy ja obrazam Twoja wiedze? Jesli moge prosic jakiegos moderatora o zwrocenie uwagi temu koledze - bylbym wdzieczny.

Maro - dziekuje za odpowiedz.

Samuel mowil ze pieniadz ma najgorsza energie i jest zly ale bez niego nie dojdzie do wykopalisk.


Jasne. Ja mowie, ze pieniadz jest zly - i ze go nie chce - bo to okropna energia - lecz dajcie mi go - bo nie ma bata - inaczej nie uratujecie ziemi ... Masz wyciag z wydatkow fundacji? I nie mow, ze PCH jest bezinteresowne ... Bo to bujda na resorach - takie jest moje zdanie. I jesli mozesz - nie nazywaj go glupim - bo i Ciebie moge wyzwac od balwanow - ale co to zmieni?

Mowisz o sekcie. Jakiej sekcie? To spojrz na nasz kosciol, ten to dopiero jest pazerny.


O zwyklej, normalnej sekcie. Czegos nie rozumiesz? Wytlumaczyc?

Czy Ty czasem siebie czytasz?


Znacznie czesciej - niz Ty siebie. A czy Ty w koncu zaczniesz odpowiadac na niewygodne pytania? Czy tylko potrafisz sie smiac?

Widac ze w ogole nie rozumiesz przeslan CHrystusa.


Muhad - zeby nie przeklac - skad Ty kuna wiesz, czy ja rozumiem przeslanie Chrystusa czy nie? Moze mi jeszcze zaczniesz wyliczac, ze nie zyje zgodnie z przykazaniami? Sorry - ale ja sie w twoj poziom religijnosci nie wtracam - to Ty kilometr od mojego. Rozumiemy sie?

To tez jest bluznierstwo?


Kolego - jak nie rozumiesz pojec, to sie nie wypowiadaj - poszperaj w internecie - moze zrozumiesz co to bluznierstwo. A co do Chrystusa ... On chyba ma prawo mowic o sobie, jako synu Boga, nie sadzisz? Czy wieksze ma wymyslony Samuel?

wiesz co czasem cos napiszesz az rece opadaja.


Muhad - przy Twoim poziomie rozumienia czytanego tekstu i zaczepnosci - nie tylko rece opadaja. Zaufaj mi.

Gdybys wiedzial co nie co o sumerze to wiedzialbys , ze Enki i Enlil to inaczej bracia Jezus i Samuel.


A gdybys wiedzial wiecej o mnie, to znalbys historie mojego przylotu na ziemie z planety, krazacej wokol gwiazdy na pasie oriona. PUSTE SLOWA - tak samo jak Twoje.

szkoda gadac.


Wiem wlasnie - dlatego nie wiem po co sie produkuje do kogos - kto i tak nie zrozumie - a wysmieje - pozaczepia i napisze, zem debil - bo sie nie znam na prawdach ukrytych.

KOMPROMITACJA CZLOWIEKU.


Czlowieku - to mow sobie do kogos Ci blizszego - do mnie mozesz zwaracac sie albo na pan - albo kolego - tak jak ja to robie - bo uwazam Cie za kolege z forum - niestety - bardzo wrednego kolege z forum, ktory nie rozumie co czyta i jeszcze mniej co pisze. Zestawienie slow KOMPROMITACJA i CZLOWIEKU - moge uznac za obrazliwe.

DLatego nigdy tego nie zrozumiesz.


Muhad - dobrze, ze Ty cokolwiek rozumiesz - jest postep.

Mimo wszystko pozdrawiam - kolego.

[ Dodano: 2006-06-13, 18:14 ]
Oho, jak widze - dostalem warna - bez ostrzezenia. Hmmm ... A oto powod.

Użytkownik bez przerwy się kłóci i ubliża Muhadowi, nie potrafiąc zrozumieć tego, iż inni mogą mieć na określony temat inne zdanie...


Drogi moderatorze +Ivellios - czy Ty przypadkiem nie przesadzasz? Ja sie kloce? Ja ublizam? Boze, widzisz i nie grzmisz! Co na to inni modzi? Np. @NHolokaust?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych