Skocz do zawartości


Zdjęcie

Losy Polski czyli przyszłość naszego kraju


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: W przyszłości Polska będzie: (95 użytkowników oddało głos)

  1. Zwykłym krajem (30 głosów [31.58%])

    Procent z głosów: 31.58%

  2. Nie będzie-zniknie z mapy (13 głosów [13.68%])

    Procent z głosów: 13.68%

  3. Mocarstwem (52 głosów [54.74%])

    Procent z głosów: 54.74%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Szyderca z loży.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu chciałbym żebyśmy zbierali wszelkie przepowiednie dotyczące Polski. Czy będzie się rozwijać tak jak dotychczas, upadnie czy stanie się jednym z mocarstw :?: Czy będzie stuprocentową demokracją, a moze przekaże rządy w ręce jednego człowieka :?:
Prosiłbym także, żeby te przepowiednie jakoś streszczać w kilku-kilkunastu zdaniach, żeby nie czytać artykułów, a krótkie i zwięzłe informacje.

PS. Temat robię dla ,,uporządkowania" bo zawsze przewija się w tematach kontekst Polski
  • 0

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

optymistyczne wyniki... nie ma co...
  • 0



#3

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja zaznaczylem zwyklym krajem. nie widze a nawet sobie nie wyobrazam Polski jako mocarstwo. To panstwo, ktorym rzadza nieudolni ludzie!! nikt tu nie ma wlasnego zdania. wszystko co sie tu robi zostaje nam narzucone z zewnatrz. taki kraj nie ma perspektyw na mocarstwo
  • 1

#4

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście zaznczyłem że Polska będzie mocarstwem, przynajmniej przez najbliższe 30-40 lat bo w trzeciej wojnie światowej w Europie ucierpi najmniej i stanie się potęgą na skalę światową od morza do morza :smile:
  • 0

#5

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

We wszystkich perzepowiedniach jakie czytałem to Polska jest krajem wybranym przez Boga.
O to ze mielismy papierza polaka jest tylko potwierdzeniem siły Boskiej króra nas chroni.

Jasna Góra i potop Szwedów, kto to umi normalnie wyjaśnic nie mieszając to wyszej siły

A co do ankiety to jest bez sensu, polski nieda sie poprostu zniszczyc jestesmy zbyt silni przetrwajismy tyle rozbiorów poto zeby znowu zniknąc. :fist:
  • 0

#6

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polska nie jest tyle takim wybranym narodem, ale mozna teoretycznie tak powiedziec :) ... To ze przetrwalismy tyle zla, 3 rozbiory (Dzieki Napoleonowi :D ) albo tez Hitlerowcow... Poprostu, Polak Potrafi :)
  • 0

#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie wiem co myslec, zaznaczylem mocarstwem bo sadze ze Polska zostala naznaczona przez Boga, nie bedzie koniecznie mocarstwem ale bedzie w koncu bardzo znaczace w nastepnych latach
  • 0



#8

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polska była i pozostanie zwykłym krajem.Wg niektórych źródeł Polska jak i cała Europa zamieni się w lodową skałę(po 2012 roku),czyli innymi słowy zniknie z mapy.
Ale póki co nie mamy się czym martwić. :smile:
  • 0



#9

Roswell.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja myślę że jej nie będzie na mapie :P
Może i jest naznaczona przez Boga, Nie wiem nie jestem Bogiem żeby to wiedzieć, ale swoją drogą, gdy oglądałem dokument o wybuchu w czernobylu ta radioaktywna chmóra dziwnie zachaczała leciutko o obrzeża polski przy czym większa część europy miała przyjemność ją gościś. Tylko nie my :surprised:
  • 0

#10

fck.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. objawień Matki Boskiej fatimskiej, w tym głównie objawienia Łucji z 1954r. wyciągnięto anstepujące dane o katakilzmach, które mają nastąpić. Zacytuję tylko treśći dotyczące Polski:

W Polsce ulegną zniszczeniu miasta przybrzeżne. W czasie wojny żadne miasto nie będzie zniszczone przez bombę jądrową. Bombardowaniem będzie zagrożone całe Zagłębie - ludność stamtąd będzie ewakuowana. Nie powinna wrócić aż po kataklizmie. Poznań nie będzie zniszczony.

W czasie wojny bomby i pociski będą grozić Szczecinowi, portom i Śląskowi.


Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, wszystkie na-rody zmuszą do działania. Jedne pod presją wojen, inne wskutek żywiołowych zniszczeń, rozpadu aparatu władzy, paniki, głodu. Wszystkie staną w obliczu zagłady, jaką niesie zastosowanie broni jądrowej.

Polska tym razem zostanie oszczędzona, będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie potężniejsze, silniejsze, wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy.

W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który wytworzy nowe prawa, wprowadzi je przez zwrócenie się do Boga i poddanie się Jego prawom danym ludzkości.

Polska w granicach swoich realizować będzie prawa Boże, gdyż dosyć zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni, bezprawia, nieludzkości.

Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, przygarniać będzie chętnie, nieść będzie pomoc i opiekę. Jedyną Ojczyzną będzie dla wszystkich, co Ją znają, kochają Jej tradycje i historię.

Jako Matka prawdziwa zwracam się do wszystkich Polaków, aby ich ostrzec, przygotować i pomóc.


Ostrzega się wszystkich Polaków będących na ziemiach niemieckich -jeżeli ocaleją z wojny, zginą w falach morza, które zaleje prawie cały kraj.


ponadto dane dt. przebigu ostatecznej wojny:

...To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym, lecz będą liczyć na sukces i zajęcie Polski i NRD. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympatia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji.

Nastąpi atak przez za-skoczenie Niemiec. Rosja runie na Europę i wciągnie wszystkie państwa Układu Warszawskiego, pomijając działania Polski i Czechosłowacji, wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada.

Białoruś, Polska i Węgry będą stosunkowo spokojne, ale jedynym narodem chronionym przez miłosierdzie Boże pozostanie Polska.


Nie wiem na ile dane są wiarygodne.
  • 0

#11

Roswell.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto wie czy to prawda... Ale mi się to nie podoba... Zbyt wiele na nas ciąży obowiązków... możemy nie podołać... Lecz wiedząc takie żeczy jesteśmy pewni że nam się uda, a to tylko podświadomość która czyni cuda :)
  • 0

#12

Piłsudczyk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najmocniej przepraszam szanownego kolegę, ale Układ Warszawski nie istnieje, podobnie jak NRD

coś przestarzałe te przepowiednie. Lepiej sprawdź datę ważności na opakowaniu ;-)
  • 0

#13

fck.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tłumaczenie przepwiedni, czy raczej bliżej/dalej nieokreślone wnioski wynikające z przepowiedni były wykonywane w czasach zimnej wojny. Pomimo zmian na mapie Europy mysle, ze przepowiednia 9jak to przepowiednia, w tym wypadku objawienie) na aktualnosci nie straciło
  • 0

#14

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja myślę że jej nie będzie na mapie :P
Może i jest naznaczona przez Boga, Nie wiem nie jestem Bogiem żeby to wiedzieć, ale swoją drogą, gdy oglądałem dokument o wybuchu w czernobylu ta radioaktywna chmóra dziwnie zachaczała leciutko o obrzeża polski przy czym większa część europy miała przyjemność ją gościś. Tylko nie my :surprised:


ciekaw jestem skad masz ten dokument ?? chyba to jest zatajony raport, bo ja znam taka wersje, ze chmura przeleciala przez CALA Polske, potem w Szwajcarii zawrocila i znowu przez nia przeleciala
  • 0



#15

Roswell.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na discowery oglądałem jak było o 20leciu wybuchu w czernobylu :) i tam były pokazywane komputerowe symulacje :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych