Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawy filmik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

oldzi2.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam,przeglądając dziś filmiki na jednej ze stron,natknęłam się na ten oto filmik:
http://izismile.com/...use_1_0_mb.html
Co o tym myślicie?
  • 0

#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też mogę coś takiego zrobić tylko koleżankę poproszę o pomoc.

A na poważnie - Alma!
  • 0

#3

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja tam zauważyłam w tym filmiku coś takiego, że te ''coś'' jak zajrzało do pokoju to dziewczyna z kamera zaraz pobiegła za tym czymś. W momencie, gdy dziewczyna znalazła to coś, to ono było na górze, a do pokonania miało sporo schodów. Jak dla mnie to normalny człowiek nie wbiegłby tak szybko po schodach.


Drugą dziwną rzeczą jaką zauważyłam było to, że jak dziewczyny wybiegły z domu to te coś było w oknie na górze. Za chwilę te coś zniknęło z tego okna i pojawiło się w oknie na dole. Jak dla mnie to też za szybko.

No ale nie wiem co mam o tym myśleć.
  • 0

#4

Ghostbite.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja przypuszczam, że to po prostu dwie różne osoby. Stary trik iluzjonistyczny wykorzystywany w wielu numerach.
  • 0

#5

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też tak myślę. Ale co z tymi schodami? Może ta osoba, która zajrzała do pokoju ukucnęła, a inna osoba stała na górze? Z resztą i tak myślę, że ten filmik to ściema, bo te dziewczyny były za mało przestraszone. Są oczywiście ludzie, którzy by się nie bali ale nie takie dziewczyny. Jak bym była w ich wieku to bym się darła, że... :roll:
  • 0

#6

oldzi2.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pewnie i tak...Dlaczego tak często powtarzają motyw z dziewczyną w koszuli nocnej z ciemnymi długimi włosami?;p
  • 0

#7

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo za dużo grają w Fira.
  • 0

#8

Nath.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eee co Ty, właśnie taka dziewczyna zajebiście wygląda ;).
Mi się nie podoba jakiś podlatujące sobie do góry i na dół prześcieradełko, żaden wielki diabeł malowany, ale taka dziewczynka ze spuszczonymi na twarz oczami i obdartej sukieneczce mmmm pięknie :D
  • 0

#9

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja tam zauważyłam w tym filmiku coś takiego, że te ''coś'' jak zajrzało do pokoju to dziewczyna z kamera zaraz pobiegła za tym czymś. W momencie, gdy dziewczyna znalazła to coś, to ono było na górze, a do pokonania miało sporo schodów. Jak dla mnie to normalny człowiek nie wbiegłby tak szybko po schodach.


Drugą dziwną rzeczą jaką zauważyłam było to, że jak dziewczyny wybiegły z domu to te coś było w oknie na górze. Za chwilę te coś zniknęło z tego okna i pojawiło się w oknie na dole. Jak dla mnie to też za szybko.

No ale nie wiem co mam o tym myśleć.


smieszne rzeczy piszesz :)
najpierw zauwazasz ze nie dalo sie tak szybko pokonac kilku schodow a potem ze stoickim spokojem przyjmujesz ze dziewczyny wybiegly z domu i oddalily sie od niego na kilkadziesiat metrow w zaledwie 2 sekundy

wiec albo zauwazasz obydwie niescislosci i staje sie dla ciebie oczywiste ze filmik byl odpowiednio zmontowany
albo... mozesz nadal nie wiedziec co myslec lub calkowicie nie myslec... bo po co?
  • 0

#10

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Z resztą i tak myślę, że ten filmik to ściema, bo te dziewczyny były za mało przestraszone. Są oczywiście ludzie, którzy by się nie bali ale nie takie dziewczyny. Jak bym była w ich wieku to bym się darła, że... :roll:


Trochę nie pojmuję tego,że ktoś by sie nie bał jakby niewiadomo co być może jakiś dziwny duch bardzo przypominający ducha z filmu "Ring" wychylił mu sie nagle zza drzwi. No co powiedział by do tego "A co ty jesteś? Idź sobie"?
  • 0

#11 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

Od kiedy nastoletnie dziewczyny widząc obcą postać we własnym domu zaczynają biec w jej stronę? Statystycznie osoba zazwyczaj powinna stanąć jak wryta nie wiedząc co zrobić (nawet w takiej sytuacji człowiek nie zaczyna uciekać od razu). Potem następuje etap krzyczenia "kim jesteś", szukania podręcznych przedmiotów do samoobrony i dopiero ewentualne iście na nogach jak z galarety ;)

Dodać prawdopodobieństwo, że w momencie gdy się ujrzało obcą postać (co samo w sobie jest bardzo mało prawdopodobne) miało się również w ręku kamerę i że jest się akurat osobą zachowującą się inaczej niż statystyczna większość... Otrzymujemy na koniec bardzo prawdopodobny dowód (właściwie to czego?) :)
  • 0

#12

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Podróba po za tym jak uciekały zbliżając sie do tej postaci wpadając w korytarz i lecąc do tych drzwi zauważyłem,że one chyba były otwarte...
  • 0

#13

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja tam zauważyłam w tym filmiku coś takiego, że te ''coś'' jak zajrzało do pokoju to dziewczyna z kamera zaraz pobiegła za tym czymś. W momencie, gdy dziewczyna znalazła to coś, to ono było na górze, a do pokonania miało sporo schodów. Jak dla mnie to normalny człowiek nie wbiegłby tak szybko po schodach.


Drugą dziwną rzeczą jaką zauważyłam było to, że jak dziewczyny wybiegły z domu to te coś było w oknie na górze. Za chwilę te coś zniknęło z tego okna i pojawiło się w oknie na dole. Jak dla mnie to też za szybko.

No ale nie wiem co mam o tym myśleć.


smieszne rzeczy piszesz :)
najpierw zauwazasz ze nie dalo sie tak szybko pokonac kilku schodow a potem ze stoickim spokojem przyjmujesz ze dziewczyny wybiegly z domu i oddalily sie od niego na kilkadziesiat metrow w zaledwie 2 sekundy

wiec albo zauwazasz obydwie niescislosci i staje sie dla ciebie oczywiste ze filmik byl odpowiednio zmontowany
albo... mozesz nadal nie wiedziec co myslec lub calkowicie nie myslec... bo po co?

Ja chciałam napisać o tym, że to dziwne, że te dziewczyny tak szybko wybiegły z domu,ale zapomniałam... :mrgreen:
  • 0

#14

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A słyszałaś o czymś takim jak adrenalina ? :) A mnie najbardziej przestraszył krzyk na początku hehe miałem słuchawki na uszach :P
  • 0

#15

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

adrenalina
A mnie najbardziej przestraszył krzyk na początku hehe miałem słuchawki na uszach :P

A co ma do tego adrenalina? A co do krzyku to też mnie przestraszył, bo też miałam słuchawki w uszach. :))
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych