Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czego nie lubisz?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#61

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co wy wszyscy tak do hip hopu negatywnie nastawieni, przeciez to muzyka z dusza, ktora ma tekst z sensem. Oczywiscie znajda sie Liroye, Rysie Peje i inne takie, ale jest druga ta lepsza strona medalu jak Gural, Lona czy Pezet.. dziekuje skonczylem

#62

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muzyka jest wtedy, kiedy muzyk gra na instrumencie. Śpiew jest wtedy, kiedy wokalista śpiewa, nie recytuje.

W sumie, to nie lubię growlu.

#63

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie judas, nie zauwazylem. Z szynką uwielbiam :P i sam robię całkiem smaczną ;]

crc, popatrz do tematu o muzyce ilu tu jest mHrrrocznych i zUych metali i innych rockerów z pod ciemnej gwiazdy :P

#64

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszac brudasów mialem na mysli osoby ktory sie niemyja, piszac wiesniaków mialem na mysli wiejski tuning hehe.

#65

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zgadzam się że hip-siup to nie muzyka :]



#66

Mortician.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj, ale wy jesteście ograniczeni :rotfl: :rotfl:

War Is My Destiny - Ill Bill Feat. Immortal Technique & Max Cavalera


Necro - Evil Rules feat. Scott Ian (Anthrax), David Ellefson (Megadeth), Ray Alder (Fates Warning)


#67

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To pierwsze to typowy "buc, buc". Kilkusekundowe sample zapętlone i recytacja. Drugie z muzyki brzmi trochę jak nu-metal tylko za dużo recytacji. No i tematyka obu taka typowo metalowa, bo hop-siup jest o tym jak ciężko się żyje na ulicy, o kasie, strzelaninach, tyłkach lasek i bling-bling :P

http://www.youtube.c...feature=related to jest muzyka, a my dostaniemy warny za offtop :P

Nie lubię wycierać kurzy.

#68

Mortician.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i tematyka obu taka typowo metalowa, bo hop-siup jest o tym jak ciężko się żyje na ulicy, o kasie, strzelaninach, tyłkach lasek i bling-bling :P


Ooo chłopie, zdziwiłbyś się.
Np. Insane Clown Posse - Piggy Pie to troche makabryczna wersja bajki o 3 świnkach,
Wizard of The Hood - Czarnoksiężnik z Ozz w Detroit,
2 Dope - Memories, genialny kawałek o amnezji,
Prawie cała płyta "Lament Configuration" SickTanicKa poświęcona jest filmowi Hellrasier, jest na niej też kawałek
12_apocolypse_2012_bonus_track-pk traktujący o końcu świata,
10_end_game-pk o NWO.
Z ciekawszych jest jeszcze Psycho Jesus z kawałkami "Ihatefatpeople", "Kuntamutata", czyli przeróbką piosenki z Króla Lwa...oraz "Small balls"
Brotha Lynch Hung ma kawałek poświęcony zjadaniu płodów :rotfl:
Znowu SickTanicK, znowu NWO.
Tym razem w kawałku SickTanicK - The Truth Is Out There (The X-Files) z mixtape'u "F.E.A.R. - The Tribute to Horror & Sci-Fi"
Marori Morningstar, którego szczerze wam polecam, ma epke poświęconą mnie więcej poapokalitycznej wizji świata, ogólnie taki apo-rap. (Marori Morningstar - Things To Come )
Esham ma kawałek o nazwie "Zeitgest".
Mogę wymieniać tak w nieskończoność. Bo w jakim innym gatunku jest piosenka o np. Szukaniu swoich wnętrzności po mieście?(ICp - Guts on the ceiling), pseudovoodowskich rytuałach (Southwest Voodoo, też ICP),
czy całkowicie genialnego i ironicznego bycia gwiazdami radia?(ICP - Radio Stars)O najlepszym przyjacielu - toporze(ICP - My Axe)?
No, więc nie mówi mi że to tylko o bling-blingach. Nie przeczę, że gó..słabe mainstreamowe południe jest na schemacie refren-mojetrudnezyciewghettcie-refren-jestemgwiazdamamkaseikobietyikaseiautaikase-refren-aleitakjestemgangsteremktorymakaseichodzipodzielnicyalemakase-refren, ale underground jest tutaj o wiele mocniejszy. Wystarczy wiedzieć czego szukać;)




BTW. Co do "muzyki". Czyli jeżeli ktoś pisze ręcznie to pismo, ale jak na komputerze to już nie? Bo to trochę śmieszne jest :rotfl:.

Hihihi, nie lubie ludzi myślących stereotypowo.

#69

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BTW. Co do "muzyki". Czyli jeżeli ktoś pisze ręcznie to pismo, ale jak na komputerze to już nie? Bo to trochę śmieszne jest :rotfl:.

To wszytko rzecz gustu... i płaszczyzny odbioru... jak płynę na ryby i odpalę silnik, ktoś ten rytm i dźwięk nazwać może muzyką, podczas gdy mnie rajcuje jedynie zapach benzyny... no i perspektywa brań... taka synteza przyrody i technologi w mojej głowie... muuuuzyka rzec można... .. .

#70

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje przenieść posty o muzyce do tematu o muzyce ;] tam gdzie ich miejsce, tu miało być to czego nie lubimy :P a zaczynamy zachwalac ulubione gatunki muzyczne i jajęcznice z szynką :P
A muzyka klasyczne jest najpiękniejsza i najwspanialsza ;]

#71

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie lubię: programistów, trudnych w obsłudze programów, robali, szkoły, kłamstwa, mediów, manipulacji ludźmi, głupich filmów na YT, żelusi, chyżych, Internet Explorera, Linuxa, Mac-a, I-Phon'a, dzieci neo, "zdrowego i pożywnego" jedzenia, rekram w telewizji i internecie, niemyślących ludzi, nałogowców twierdzących "tibia to najlepsa gra swiata, inne gry to gowno ", czasami samego siebie, kujonów, chociaż niektórzy są ok, pieniędzy, kierowcy, szkolnego autobusu, muzyki której nie lubię, prowokacji na forum, ciągle lipnych zdjęć UFO i duchów,
wczesnego wstawania, wczesnego chodzenia spać, nagrywarek, płyt CD DVD BD, pamięci USB, USB 1.0, wolnego neta, hamburgerów z mięsem, czyszczenia akwarium, dresów, polityki, polityków, demokracji, totalitaryzmu, granic, bezsensownych przepisów, firefoxa bez słownika ortograficznego :rotfl: zimnej zupy, ciepłego kakao, lektur szkolnych, przegrywania w grach, szpitali, świńskiej grypy, niemieckiej klawiatury, reklam Neostrady, braku modów do gier, e-mail'i, ciemnoty wciskanej przez kościół, starszych ba...kobiet które w to wieżą, chamskiego wciskania się w cudze życie, wścibskości, warnów, zbytnich sceptyków i fanatyków, ludzi którzy myślą, ze zawsze mają rację, muzyczki z charczącego głośnika telefonu, babć autobusowych, zatłoczonego autobusu, i dużo innych rzeczy...



#72

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieku weś Ty sie rozpędz i p****** porządnie w ściane.


uważasz sie za lepszego od niego?? smutek ogarnia jak sie patrzy na takie wypowiedzi, zajmij sie soba a nie druga osoba:]

A Ty co ? Kim Ty człowieku jesteś żeby mnie upominać ? Jak Ci się nudzi to porozwiązuj sobie krzyżówki.
Gdzie ja napisałem że czuję się lepszy od kogokolwiek ?
Zbulwersowałem się, bo bo mówiąc o brudasach zapewne miał na myśli metalowców, bo jest popularne określenie wśród ignorantów, a poniękąd czuje się metalowcem, polakiem też jestem , a moja rodzina pochdzi ze wśi.
Więc o co chodzi ? Smutaj się dalej, pozdro.


Idź dalej ludzi oceniaj :) narazie to tylko twoje "zapewne" to shit a nie prawda, a to że on ich nie lubi to nie Twoja sprawa wiec ogarnij sie bo chyba masz kompleksy mistrzu:)) uważasz sie za lepszego od niego pisząc iż jest ignorantem, poniekąd nawet nie wiedząc czy nim jest;o

a ja uwielbiam RAP, soul, rock, blues i jazz a nienawidze tych ryków jak slayer czy inne tego typu garkotłuki- tego sie sluchac nieda i nie lubię jeszcze nie lubić czegoś;)

#73

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a nienawidze tych ryków jak slayer czy inne tego typu garkotłuki- tego sie sluchac nieda


Da się i to z przyjemnością , ale jesteś muzycznym ignorantem.

a to że on ich nie lubi to nie Twoja sprawa wiec ogarnij sie bo chyba masz kompleksy mistrzu:))


Ja Ciebie też nie lubię, ba, wręcz Tobą gardzę, ale w takim razie to nie Twoja sprawa, bo przecież uważasz ze nie powinno się tego krytykować. Więc nie krytykuj, skończ tą dziecinną pyskówkę :)
A za tego mistrza dostał byś w realu brzydko mówiąc w mordę. Szkoda się tak napinać przez internet. Cześć Pa :papapa:



#74

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a nienawidze tych ryków jak slayer czy inne tego typu garkotłuki- tego sie sluchac nieda


Da się i to z przyjemnością , ale jesteś muzycznym ignorantem.

a to że on ich nie lubi to nie Twoja sprawa wiec ogarnij sie bo chyba masz kompleksy mistrzu:))


Ja Ciebie też nie lubię, ba, wręcz Tobą gardzę, ale w takim razie to nie Twoja sprawa, bo przecież uważasz ze nie powinno się tego krytykować. Więc nie krytykuj, skończ tą dziecinną pyskówkę :)
A za tego mistrza dostał byś w realu brzydko mówiąc w mordę. Szkoda się tak napinać przez internet. Cześć Pa :papapa:


Dalej, dalej pisz dalej!!:) jestem napinaczem i niecierpie tego gówna muzycznego:) daj mi w morde za to x| uhh uwielbiam takich jak Ty

#75

Mortician.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dalej, dalej pisz dalej!!:) jestem napinaczem i niecierpie tego gówna muzycznego:) daj mi w morde za to x| uhh uwielbiam takich jak Ty


Yo nygguh me killah iz u krazy nygguh u kno whatimsayin?
Weźcie się przestańcie obrażać na siebie, bo to jest śmieszne. Dla jednego Slayer to dymiący kał a MC Eiht to geniusz liryczny, dla drugiego Sterbend to mistrzowie depresji a NWA to kilku tępych murzynów z getta. W takim razie podzielcie się tylko tym, lepszym, to drugie zostawcie dla siebie:*

Okej, wracamy do tematu:
Dresiarzy, księzy, domokrążców, TEMPEJ beby codziennie dzwoniącej do mnie w sprawie nowej promocji netii, popu, śpiewu (z kilkoma wyjątkami), dresiarzy, neonazioli, zielonych, żelusi, pozerów, ekologów, teistów, ludzi święcie przekonanych że istnieje bóg a jak nie istnieje to istnieje tylko że sie ukrywa, dresiarzy, punkersów (znaczy nie że są dla mnie jakimiśtam debilami itp, tylko po prostu nie podchodzi mi ich "całokształt), no i może dresiarzy. I techno (i też chodzi mi o syf puszczany w tv a nie np. Aphex Twina).


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych