Skocz do zawartości


Zdjęcie

70 tygodni, UE i 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Andrzej J..
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa interpretacja ale nie do tej osoby... myślałem o tej przepowiedni kilka lat temu. Uznałem ją za niedorzeczną. Ale po publikacji na jednym z portali rosyjskich opowieści pewnej Rosjanki, która opisywała historię swojego ojca (jeśli dobrze przeczytałem i pamiętam). Ojciec Rosjanki doświadczył spotkania z osobą/meżczyzną, którego ubiór w żaden sposób nie pasował do czasów mu współczesnych oraz posiadał chyba dokument z kolorowym zdjęciem w formie kolorowego, mieniącego się kartoniku, ale to nie był papier z datą wystawienia na 2012 oraz napisem Pakt Rosyjsko-(chyba)Skandynawski. To obecnie spędza mi sen z powiek.

Obecnie, kiedy Rosją rządzą dwie osoby, tj Putin i jego następca. oraz wydarzenia w Gruzji. Nastawienie Rosji, przekonuję się, że nie jest to mowa o Solanie.

Przeanalizujcie, gdzie leży źródło zła!
  • 0

#17

PetBull.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:Andrzej, chodzi ci o Dowód Osobisty z Norweskiej Strefy okupacyjnej Rosji wydany z pozwolenia NATO, i było to rzekomo w '49r.

A co do przepowiedni, chętnie poczekam na rozwiązanie.
  • 0

#18

Wojtek_93.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tego co pamiętam liczbą antychrysta nie jest już 666 tylko 616
  • 0

#19 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe się zaczęło, ale jak kolega zaczął nawijać o Samuelu i Projekcie Cheops, ogólnie o durnotach to od razu skończyłem czytać. :o
  • 0

#20

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie antychrystem może być prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad. Te jego próby broni atomowej. Chce "wymazać Izrael z mapy". Sam twierdzi, że jego celem jest wywołanie III wojny światowej.
Myślę, że wszystko może się zacząć w listopadzie. Wybory prezydenckie w USA mogą być dobrym czasem na atak.
Tak samo, jak rosja zaatakowała Gruzje wtedy, kiedy wszyscy oglądali w telewizji ceremonie otwarcia igrzysk w Pekinie. ( P.S Przepowiednia Nostradamusa się jednak sprawdziła. W czasie igrzysk nastąpiła "krwawa ofiara", a co do ostatniej części przepowiedni "kiedy zmarli powstaną z grobów", to może to chodzić o to, że rosja znowu działa tak jak dawniej. Jakby odrodzenie związku radzieckiego /ale to już było nie na temat/.
  • 0

#21

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Utrwali on przymierze dla wielu narodów na 7 lat i złamie je po 3,5 roku (Daniel 9:27).
Europejska polityka sąsiedztwa (ang. European Neighbourhood Policy, ENP), autorstwa Solany, ma trwać 7 lat (2007-2013)


Zaciekawiła mnie ta kwestia europejskiej polityki sąsiedztwa, bo dziś na szczycie UE padła deklaracja o zacieśnianiu polityki sąsiedztwa a do tego programu należy m.in. Gruzja..
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych