Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET na zdjęciu Google Street View


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika



Tajemniczy kształt przypominający Obcego uchwycony został na zdjęciu razem z równie tajemniczym promieniem światła.

Fotografia wykonana została przez Google w mieście Berkeley Heights w New Jersey.

Niektóry twierdzą, że zdjęcie jest dowodem na życie pozaziemskie, podczas gdy inni stawiają na zwykłą grę świateł.

ET został sfotografowany obok drogi Diamond Hill, w mieścinie oddalonej około 8 mil od lotniska Morristown Municipal w New Jersey oraz 30 mil od Nowego Yorku.

Malcolm Robinson, szef ?Strange Phenomena Investigations? opisuje zdjęcie jako ?jedyne w swoim rodzaju?.
Robinson tak komentuję sprawę:
?Przy bliższym przyjrzeniu się widać wyraźne podobieństwo do ET, jednak ciężko jednoznacznie stwierdzić, z czym mamy do czynienia. Dodatkowym, ciekawym elementem jest dziwny promień światła, którego również nie potrafię wytłumaczyć.?
?Zdjęcie jest pierwszym w swoim rodzaju, z tego co mi wiadomo, zostało ono uchwycone przez technologię Google, Street View.?
?Frustrującym jest fakt, że nie ma żadnych świadków właśnie przez to, że zdjęcie wykonało Google. Bez dalszych informacji nic nie można stwierdzić na pewno. Wszyscy chcielibyśmy, żeby był do Obcy, jednak tego możemy się tylko domyślać.?


Nick Sawyer, jeden z wielu, którzy zauważyli tę istotę podobną do Obcego dodaje:
?Cokolwiek to jest, wygląda dokładnie jak ET. Głowa ma podłużny kształt, dodatkowo długa szyja oraz grube ciało. Jest jeszcze promień światła na prawo obok niego, kto wie, może emitowany on był przez niewidzialny statek próbujący nawiązać kontakt. Ciężko mi powiedzieć jednoznacznie co to jest. Niedaleko tego miejsca znajduje się lotnisko, a wiemy, że UFO są zainteresowane naszą technologią awiacji. Nowy York jest tylko godzinę drogi od tego miejsca, kto wie, może Obcy wybierał się na podróż do Dużego Jabłka (Big Apple).


Technicy też nie mają pojęcia, co owa fotografia może przedstawiać, jeden z nich tak komentuję całą sprawę: ?Kiedy światło pada dokładnie na oraz pomiędzy soczewki oprogramowanie podczas składania zdjęcia może generować elementy podobne do białego lasera. Jednak nie jestem tego pewien na sto procent.?


Trzy miesiące temu policja z Morris County w New Jersey była informowana o serii pojawiających się w okolicy niezidentyfikowanych obiektów latających.
Tysiące mieszkańców obserwowało pięć migoczących, czerwonych świateł poruszających się delikatnie po nocnym niebie.

Mieszkaniec Paul Hurley, pilot który pracuję na lotnisku Morristown mówi: ?Zajmuję się awiacją od ponad 20 lat i wiem, że nie były to samoloty.?



Tłumaczenie: AlienGrey
Dla: www.Paranormalne.pl
Źródło: www.telegraph.co.uk
  • 0



#2

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zeby tradycji stalo sie zadosc to zdjecie musi byc rozmazane. Ja tam wierze w obce cywilizacje, w to, ze nie jestesmy sami, ale to zdjecie bardziej mi przypomina jode z mieczem swietlnym niz dowod na istnienie obcych..
  • 0

#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pod linkiem do źródła znalazłem jeszcze inny artykuł, opisujący "ducha" sfotografowanego przez Google'a:
http://www.telegraph...treet-View.html
Trzeba będzie znaleźć oryginalną fotkę, bo młotki z Daily Telegraph zapodały tylko miniaturkę...

Co do pierwszego zdjęcia, to wygląda to jak efekt gry świateł.

Niestety aparaty używane przez Google'a przeważnie nie są zbyt wysokiej jakości (oglądałem ostatnio zdjęcia wykonane we Francji - jakość taka jakby to ktoś komórką "sfocił"), więc nawet sfotografowany z daleka pies-mięsojad typu labrador może wyglądać na fotce jak "ET" ;)
  • 0



#4

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ten iti wygląda jak rozszczepione światło. Tak sobie przechodzi od czerwonego do niebieskiego :D
  • 0



#5

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoją drogą twierdzenie typu

Niektóry twierdzą, że zdjęcie jest dowodem na życie pozaziemskie

jest conajmniej śmieszne... i świadczy o dziecięcej naiwności tych ludzi bo przecież istnieje owiele więcej wiarogodniejszych zdjęć z obcymi niż to pruchno.. Na tym zdjęciu może być cokolwiek i trudno stwierdzić co przedstawia, owszem na pierwszy rzut oka kształtem przypomina obcego, można dostrzec też cos ala oczy oraz dziwne pierścienie w pozycji poziomej pod ''głową'' obcego no i promień też robi wrażenie, ale żeby stwierdzić, że jest to Obcy potrzba czegoś więcej, przedewszystkim wyraźniejszego zdjęcia hehe ;) Pozdrawiam po długiej nieobcności na forum, bo dawno nic nie pisałem już. :)
  • 0

#6

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez bardzo słabą jak zwykle jakość zdjęcia, tak na prawdę może to być wszystko i nic, dysponuje może ktoś oryginalnym(większym) zdjęciem, nie tylko urywkiem gdzie pojawia się ten owy "ET"?
  • 0

#7

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Popraw parę błędów - 'szuja', 'godziną(ę)'.

Cóż... Dla mnie to Google Street View - niedoskonały projekt z masą błędów - myślicie że viktoriański duch i ET to jedyne z figur które ludzie odbierają za pozaziemską ingerencję? W ciągu paru miesięcy odnajdą ponad setkę kolejnych przedstawicieli pozaziemskiej inteligencji. Aaaa! Zaczęła się ekspansja ET ! Aaa. Będą panować nad ziemią, już tu są, koło Nas !!
  • 0



#8

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Refused troche za bardzo sie dales emocja poniesc, fakt faktem, ze namnozy sie watkow tego typu, ale to nie powod zeby sie nasmiewac z ludzi, ktorzy wierza w poza ziemskie cywilizacje ;)
  • 0

#9

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No akurat przedstawione tutaj zdjęcie jest tragiczne i nie mam pojęcia jak można sądzić, że to "ET"... a poza tym fotografie w street view nie są wcale takie złe jeśli chodzi o jakość. ;)

Przecież jest tysiące sposobów na zrobienie "czegoś takiego", bo oprócz "specjalistów" i tak nikt tutaj nic nie widzi (jeśli patrzy na to trzeźwym umysłem).

A tutaj przykładowy obraz Street View:

http://iv.pl/images/...fscsz0xyxxj.jpg
  • 0



#10

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam sobie wolę żyć nadzieją, że może jednak :D
  • 0

#11

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(by crc) Refused troche za bardzo sie dales emocja poniesc, fakt faktem, ze namnozy sie watkow tego typu, ale to nie powod zeby sie nasmiewac z ludzi, ktorzy wierza w poza ziemskie cywilizacje


Nie dałem się, to tylko nutka ironii, co do GSV i mentalności ludzi. Ja jestem, cóż, jakby to ująć - "I want to believe" co jest równoznaczne z tym że wierzę w istnienie pozaziemskich cywilizacji, źle wywnioskowałeś.

Jak już mówiłem - w przyszłych miesiącach zaroi się od podobnych tematów przez ten googlowski projekt.
  • 0



#12

Max Powel.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heloł a zauważył ktoś coś takiego jak ET nie istnieje bo to tylko wymysł spielberga... Ah ludzie zniekształc trochę twarz dziecka dodaj do tego słup światła w gimpie a już będą widziec szarego z mieczem świetlnym
  • 0

#13

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie jest tak marnej jakości bo to zwyczajnie fragmencik normalnego zdjęcia. Przedstawia ono prawdopodobnie odblask światła na jakimś obiekcie lub tym podobne zjawisko. Wielka sensacja...
Wypowiedzi tego badacza odnośnie E.T -rzekomego obcego, po prostu zwalają z nóg. Facet powstydziłby się pleść takie farmazony.
  • 0

#14

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... Wszyscy chcielibyśmy, żeby był to Obcy... ...Cokolwiek to jest, wygląda dokładnie jak ET...
... Jest jeszcze promień światła... ...może emitowany on był przez niewidzialny statek próbujący nawiązać kontakt... ...wiemy, że UFO są zainteresowane naszą technologią awiacji...

Jak dla mnie to żaden ET, tylko czarnowłosy golas ujęty "wiszącą" kamerą z tyłu (z godziny 5), uciekający żwawo przez pole, co widać po tumanie kurzu wzbijającym się za nim. Tajemniczy promień to zapewne kosmiczna broń próbująca przypalić mu zadek.

Jestem laikiem w tej materii (jakbym w jakiejś innej nie był :mrgreen:), więc moja interpretacja zjawiska na fotografii może nie przypaść do gustu ekspertom, ale wielce mnie ciekawi... skąd wiemy, że obcy są zainteresowani naszą technologią?
  • 0

#15

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wygląda gorzej od moich kosmitów na dachu xD
Ale naprawdę, pierwsze co przyszło na myśl to ITI, jednak im dłużej patrzę się w to zdjęcie tym bardziej widzę pochylającego się człowieka...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych