Skocz do zawartości


Zdjęcie

Godzina...wtf?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Adr1023.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam...pamiętam, że kiedyś na forum ktoś już opisywał podobną sytuację, ale nie mogłem jej znaleźć więc otworzyłem nowy temat ;s Otóż od pewnego czasu (jakieś 2-3 tygodnie) mam dziwny problem z godziną, prawie za każdym razem, gdy sprawdzam godzinę (chodzi tu o przypadkowe zerknięcia na zegarek nie umyślne) składa się ona z tych samych liczb, np. 19:19, 10:10, 11:11 itp...jest to trochę głupie, ale powoli zaczyna mnie to irytować :x nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało...nie wiem co o tym sądzić, może macie jakieś sugestie ;?
btw. o ile dobrze pamiętam to był taki zabobon, że jeśli obudzimy się rano i spojrzymy na zegarek i będzie równa godzina to znaczy, że ktoś nas kocha :D w sumie nie obraziłbym się jeśli by to była prawda ;]
  • 0

#2

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oto wątek liczbowy

http://www.paranorma...t...t=0&start=0


:)
  • 0

#3

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zegarek to zegarek zwyczajne mechaniczne/elektroniczne urządzenie nie jest połączone z kosmosem czy inną super nadnaturalną mocą czy też czasem (śmieszne jest jak w starych filmach jak ludzie cofają się w czasie to wskazówki zegarków też idą do tyłu...ludzie za bardzo wierzą w zegarki...to pewnie przez tryb życia i społeczeństwo...).
  • 0

#4

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też tak miałem kiedyś i też mnie to denerwowało, ale zacząłem to ignorować, aż w końcu samo przeszło.
Jak ignorowanie nie pomoże to pozbądź się zegarka. ;)

A tak w ogóle, to witam na forum :)
  • 0

#5

Abercrombie.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nic niezwykłego miałem to samo i także samo minęło...według mnie jest to związane tyko z podświadomością
  • 0

#6

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to się nazywa urodziny godziny i trzeba sobie wtedy pomyśleć życzenie - tak się zabawiałam w podstawówce. Do dziś odbieram to jako miły i pozytywny znak :-)
  • 0

#7

Epe.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie to już normalka od paru miesięcy xD już się przyzwyczaiłem co najlepsze ja mam jeszcze lepiej :D Nie dość że widzę godziny 18:18 czy 10:10 to np też takie ciekawe jak 17:07, 18:08 czy 17:37, zawsze dwie ostatnie cyfry w godzinie i minutach są takie same. A szczyt szczytów to 14:44 , 13:33, 00:00. Mam tak codziennie, to już jest normalka :D pzdr for you xD
  • 0

#8

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jacy wy naiwni jestescie :/ pomysl sobie ile razy dziennie patrzysz na zegarek, lub go po prostu widzisz (nawet nieswiadomie). wiele, wiele razy. co raz pokazuje inna godzine, na wiekszosc z nich po prostu nie zwracasz uwagi. te 'specjalne' jednak kodujesz, poniewaz sa 'specjalne'. czaisz? jakby godzina 18:36 znaczyla cos wiekszego to zwracalbys uwage na liczby 18 i 36, glownie bys je kodowal. jesli chcesz sie pozbyc tego uczucia, ze ilekroc patrzysz na zegarek jest 'dziwna' godzina to uzmyslow sobie prosze, ze 19:19 jest tak samo zwyczajna jak 13:52. Powinno przejsc.

i jeszcze - jakbys sie pytal - dlaczego akurat teraz mi sie to zaczelo przytrafiac - zapewne natknales sie na cos takiego kilka razy z rzedu (zupelnie przypadkowo) i pomyslales, ze cos w tym jest. mogles tez miec stycznosc z filmem typu 'Liczba 23' czy inna rzecza, ktora mowi o liczbach w sensie symbolicznym.
a co do tego zabobonu - a wiedziales, ze jak powiesz trzy razy do lustra 'Candyman' to przyjdzie Candyman (Tony Todd) i Cie zabije?
  • 0

#9

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W tych godzinach na prawdę nie ma nic specjalnego.
Prawdopodobieństwo zobaczenia godziny 14:14 na zegarku jest takie samo jak zobaczenie 17:45.
Jak ktoś zobaczy godzinę 25:13 lub 12:68 to wtedy można to uznać za jakiś dziwne zjawisko.
  • 0

#10

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spoko. Ja tak mam od 2 lat.

Znaczenie: Jesteś na dokładnej ścieżce swojego życia, którą wybrałeś przed inkarnacją tutaj. Tzn że idziesz za głosem serca.

Trzymaj kurs ;)

A wszystkim co tu się śmieją: życze wam żebyście sie budzili w nocy o 03:03, wstawali rano o 08:08.

Pozdrawiam.
  • 0

#11

Jequon.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja mam zegarek ze wskazówkami i nie mam takiego problemu, poza tym ktoś powinien zamknąć ten temat bo identyczny już istnieje.
  • 0



#12

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak miałem, że przez cztery dni pod rząd gdy szedłem spać i patrzyłem na zegarek wyświetlała się godzina 0:00 (podobno godzina zbłąkanych dusz). I nie powiem nie było to przyjemne uczucie...


Dołączona grafika
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych