Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Pora się Pokazać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam, od jakiegoś (krótkiego) czasu zdecydowałem że wystawie swoje prace, co prawda nie są one powalające, ale myślę że niektóre przypadną wam do gustu :roll:
wykorzystywane programy : terragen, Ps CS3, Inkscape, Nero Photosnap

http://wojtas19.deviantart.com

i btw - wiem że w pracach są niedociągnięcia, ale uczę się na swoich błędach ;) , poza tym zajmuje się grafiką całkowicie amatorsko (póki co nie widzę w tym planów na przyszłość)

#2

Laserdance.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wstaw może konkretną pracę, to łatwiej będzie ocenić, bo tasiemce nie są zbyt wygodne pod tym względem ; )

#3

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lilith mi się podoba :)

#4

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dzięki za uznanie, natomiast nie wiem o co chodzi z tymi "tasiemcami" póki co mam 9 prac a nie 900 więc to nie powinien być problem, no ale jak ktoś chce to mogę direct linki do prac wstawić.

#5 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Zgadzam się z opinią Laserdance.
Powinieneś założyć dla każdej pracy oddzielny temat, żeby można było przyznać ocenę poszczególnej pracy a nie sumarycznie, bo jest to w tym momencie awykonalne.
Ja przykładowo przyznałbym Ci - jako wielbiciel grafik 3D - 5 gwiazdek za Kolczugę, ale nie mogę wystawić oceny bo sam taka możliwość zablokowałeś.

#6

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak dla mnie zakładanie tematów do każdej pracy z mojego punktu widzenia to lekkie spamowanie, ja wolałbym mieć wszystko w jednym temacie niż rozbite na kilkanaście, postanowiłem za to że będę wrzucał linki do nowych prac tutaj. Poza tym nie zależy mi zbytnio na ocenach, wolałbym usłyszeć (albo raczej zobaczyć) jakie macie zdanie. tak więc przedstawiam kolejną prace :

http://wojtas19.devi...rings-117362985

fotomontaż, wykorzystane 4 zdjęcia + różnorodne efekty.
photoshop, 6-7h pracy w przeciągu 3 dni. Mam nadzieje że się wam spodoba.

#7

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

osiris - z tego co widzę, to kolczuga jest zdjęciem, a nie grafiką 3D

craven - to ostatnie strasznie plastikowo wyszło... nie wiem w czym ta kobitka stoi,
ale jeśli to miała być woda, to wartałoby zrobić ją cokolwiek przezroczystą. Czyli pokazać choć zarysy
tego co pod powierzchnią. A i styk tego czegoś z ciałem coś nie teges, taki poszarpany.

#8

Kodak.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Snake LAdy jest genialna!



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych