Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szokujące wyznanie terrorystów ws. zamachów z 11 września


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Nagle się "ujawniają"? Bez sensu.
Lepsze jest oglądanie familiady niż tego całego [nudnego już] przestawienia.
  • 0

#32

radekg0.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie jedno tylko dziwi dlaczego oni za atakowali USA, przecież dobrze wiedzieli że USA jak weźmie odwet to zmiecie ich z powierzchni ziemi. Ogólnie na tych atakach skorzystały Stany, a terroryści nie.
  • 0

#33

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bo ja nigdzie w powyższej wypowiedzinie napisałem, że plan "powiódł się w całości"

Ale napisałeś:

- wszystko poszło zgodnie z planem.

Nie widzę tu żadnej różnicy.

A za Twoją gimnastykę słowną mająca wykazać, że wszystko ≠ całość masz ode mnie plusa. :mrgreen:
  • -1



#34

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie jedno tylko dziwi dlaczego oni za atakowali USA, przecież dobrze wiedzieli że USA jak weźmie odwet to zmiecie ich z powierzchni ziemi.


Jak widać nie zmiotło. Osama uważa, że Związek Radziecki rozpadł się... dzięki niemu. Że to on zadał święty cios w Afganistanie podczas radzieckiej okupacji i że to zaowocowało w końcu rozpadem ZSRR. On jest święcie przekonany, że USA są takim samym niestabilnym tworem i że wystarczy jeden silny cios - a z USA stanie się to samo co z ZSRR. A tego chce - gdyby Stany się rozpadły, to musiałyby się wycofać z na przykład z baz na terytoriach muzułmanskich, co niesłychanie boli naszgo bin Ladena.
  • 0



#35 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

wszystko ≠ całość masz ode mnie plusa. :mrgreen:


dziękuje za plusa, ale nie bądz taki mądry, bo jak zaraz poszukam znaczenia tych słow na necie to masakra bedzie

wszystko
pl.wikipedia.org/wiki/Gotowe_na_wszystko

całość
pl.wikipedia.org/wiki/Idź_na_całość
widzisz jakieś podobieństwa ??
a to tylko początek góry lodowej :):):)


Gotowe_na_wszystko = Idź_na_całość.





ps
zdaje sobie sprawę, że popsułem trochę zabawę tym, co chcieli po raz 100ny dyskutować czy to atak czy inside job, ale mam już dość argumentów 1 jaki 2 strony.
  • 0

#36

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

CriticalErrOr,
Bez względu na to, czy się zgrywasz, czy piszesz poważnie, powyższe stwierdzenia są po prostu idiotycznym spamem. I dlatego oszczędzę sobie dalszego ich komentowania.
  • -1



#37 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Bez względu na to, czy się zgrywasz, czy piszesz poważnie


nie mów, że moje posty to zwykły spam - bo jesli to spam to po co wystawiacie mi plusy z Aquilą ?
- macie mnie za trędowatego który ma za mało plusów - czy co ?
- uwzieliscie się na mnie czy jak ?


mariush
baz względu na to czy sie zgrywasz czy nie, to nie pisz mi że moje posty to spam, bo jesli byłby to spam to usuneliby go moderatorzy.

Chociaż - faktycznie masz rację, może to być spam, a moderatorzy nie usunęli bo jest 1:00 w nocy i nie ma nikogo.
Jutro usuną i będzie po wszystkim.



Już dobrze, nie denerwuj sie tak, nie ma absolutnie żadnego powodu......(sam dokończ)



- władze forumową która zamierza ukarac za te pare offtopów - prosze o ukaranie tylko mnie, mariush nie zrobił tu zadnego offtopu, jak bedziecie szukac winnego za te drake to jestem nim JA.

pozdrawiam
  • 0

#38

casperr1989.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mam pytanie skad wiadomo o tym Bin Ladenie ile palcy podniosl i co powiedzial???
Ja akurat nie ufam amerykanskiemu rzadowi i bardziej jestem przychylny do teorii spisku. No ale jesli mamy o tym dyskotowac to trzeba sie zapoznac z dokumentami (filmikami ) oza teoria spisku jak i przeciw tej teorii (czyli np historia Osamy) . Oczywiscie trzeba liczyc sie z faktem,że amerykanie ( przepraszam za wyrazenie ale to najlepiej odda to co czuje ) maja nasrane w baniach i wszedzie wesza spisek. No ale w filmie np Niewygodne fakty jest duzo argumentow przemawiajacych za spiskiem. Mam pytanie tutaj do Aquili (moze troche nie z tematem ale...),a co sadzisz o New World Order i innych teoriach spiskowych? I jak odniesiesz sie do faktow z wiazanych z 11 wrzesnia i przemawiajacych za spiskiem.
  • 0

#39

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... I jak odniesiesz sie do faktow z wiazanych z 11 wrzesnia i przemawiajacych za spiskiem.



O ktorych faktach przemawiajacych za spiskiem mowisz? (latwiej odpowiada sie na konkrety)
  • 0

#40

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

palcy


Pani od polskiego pewnie też nie ufasz?
  • 0

#41

casperr1989.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pani od polskiego pewnie też nie ufasz?
[/quote]

kurna dobra pomylilem sie,Twoj post nic nie wniosl do tematu;>







O ktorych faktach przemawiajacych za spiskiem mowisz? (latwiej odpowiada sie na konkrety)
[/quote]


o tych zawartych w filmie "Niewygodne fakty" nie przytaczam ich,zebyscie z czystej ciekawosci obejrzeli caly ten film. I wtedy odniesli sie do faktow tam zawartych.
  • 0

#42

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mam pytanie skad wiadomo o tym Bin Ladenie ile palcy podniosl i co powiedzial???


Informację czerpię z bardzo polecanego przez paru kolegów zza oceanu książki, niestety dostępnej na naszym rynku chyba tylko po angielsku. Facet, który jąnapisałspędził wiele lat na dokumentowaniu historii Al-Kaidy - lista osób z którymi przeprowadzał wywiady zajmuje siedem stron (w dwóch kolumnach na stronę). Obejmuje ona nie tylko członków jednostki ścigającej w latach 90 bin Ladena, ale też (ponieważ autor zna język arabski) ludzi z Arabii Saudyjskiej, Pakistanu, Afganistanu, Egiptu oraz nawet ludzi będących dawniej w samej Al-Kaidzie. To chyba jedna z najlepiej napisanych książek o tej organizacji i poparta wręcz oszałamiającym materiałem.

co sadzisz o New World Order i innych teoriach spiskowych? I jak odniesiesz sie do faktow z wiazanych z 11 wrzesnia i przemawiajacych za spiskiem.


Tematem NWO się chyba ngdy nie zająłem, unikam go, bo mnie wcale nie interesuje i rzecz jasna nie wierzę w to, o czym tam mowa. Jeżeli chodzi o inne teorie spiskowe - jeszcze chyba nie spotkałem takiej, która by nie była w sprzeczności z prawdą. Nie przemawiają do mnie argumenty o spisku związanym z zabójstwem JFK, ladowaniem na Księżycu, czy ukrywaniem jakichś innych tajnych informacji o kosmitach czy czymkolwiek takim. Już samo zagłębienie w 9/11 daje wspaniały obraz działania teorii spiskowych - to zwkłe tworzenie sensacyjnie brzmiących opowieści (któe dzięki temu są łatwo rozchwytywane), pomijanie wielu faktów przeczących tym teoriom i manipulowanie zdjęciami i nagraniami (jak manipulacja z rozmiarem dziury w pentagonie albo rzekomum "brakiem" szczątków samolotu). Teorie spiskowe zazwyczaj pomijają świadomie ogromną część informacji, która im przeczy.

A dokładniej odnoszę się do spraw związanych z 9/11 w debacie, która może niedługo ruszy w trochę zmienionej formie. Jest tam dość dużo ciekawych moim zdaniem informacji.
  • 0



#43

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, mogliby się przyznać do zaje...nia mojego rowerka sprzed sklepu spożywczego we wrzeszczu, a i policja pewnie by się ucieszyła że ma jedną sprawę odfajkowaną - i byłoby wiadomo że kasa poszła na zbożny cel a nie na wódę :D

Śmieszy mnie Wasz fanatyzm, wiara w instytucje państwowe i policję.... kolesie z łódzkiego cebeesiu mają sprawy za haracze i wymuszenia a Wy wierzycie że jakieś marionetki rządowych agencji będą dociekać prawdy w sytuacji, gdy mają sprawę o pieszczenie gościa z UK prądem po jajach na kilkuletnich wakacjach w komfortowym hotelu na Kubie (fakt sprzed kilku dni - całkiem świeży)

Bleeeee szkoda mi w ogóle słów...

Jeśli uważacie się za ludzi inteligentnych, musicie spojrzeć się na wszystkie fakty - patrząc się również na te, które wcale dla Was wygodne nie są. Ciekawe, do czego Wy byście się przyznali po kilku latach pieszczenia ptaszków prądem :D
  • 0

#44

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

o tych zawartych w filmie "Niewygodne fakty" nie przytaczam ich,zebyscie z czystej ciekawosci obejrzeli caly ten film. I wtedy odniesli sie do faktow tam zawartych.



Widzisz i tu pojawia sie problem, w/w filmie ilosc tzw: "faktow" jest olbrzymia, dlatego proba dyskusji o nich wszystkich w jednym poscie moze byc dosc trudna.
Tak ze ponawiam pytanie: ktore konkretnie ? (moga byc chociaz dwa)
A co do samego filmu zapewniam Cie ze ja jak i inni sceptyczni forumowicze ten film ogladali.
  • 0

#45

casperr1989.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Craven napisal np o usunieciu psow do wykrywania materialow wybuchowych. Niby przypadkowe ale dlaczego wczesniej tego nie robiono.
Faktem z filmu moze byc np. Planowane juz w latach 60 z prowokowanie wojny z Irakiem w celu zdobycia ropy.Prowokacja miala sie odbyc przez atak na spoleczenstwo amerykanskie ( jakis general to planowal,oglodaliscie film to wiecie o czym mowie ). To,że nie bylo śladów odbicia sie samolotu od ziemi przy Pentagonie,a taka wersje przedstawil rzad. Samolot najpierw uderzyl w ziemie,nastepnie sie odbil i uderzyl w Pentagon. Nie mowie juz o braku części samolotu i dziurze po niby rakiecie.Kolejna ciekawostka jest pobyt Bin Ladena w Amerykanskim szpitalu. Ogladaliscie to wiecie,że w filmie jest naprawde dużo rzeczy/wydarzen/zdarzen,ktore przemawiaja za spiskiem.Oczywiscie nie jestem ani po stronie teorii spisku ani po stronie wersji rzadowej. Wiec oczekuje konkretnych zaprzeczen przytoczonych faktow.;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych