Skocz do zawartości


Zdjęcie

Które z poniższych zdolności chciałbyś posiadać ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Które z poniższych zdolności paranormalnych chciałbyś posiadać? (360 użytkowników oddało głos)

  1. Głosowano Czytanie w myślach (135 głosów [37.50%])

    Procent z głosów: 37.50%

  2. Jasnowidzenie (49 głosów [13.61%])

    Procent z głosów: 13.61%

  3. Psychokineza (110 głosów [30.56%])

    Procent z głosów: 30.56%

  4. Inne (jakie ?) (66 głosów [18.33%])

    Procent z głosów: 18.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#106

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja, ja to bym chcialbyc w stanie manipulowac materią... Przetwarzać ją, kontrolować siły natury ehh..
  • 0

#107

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym chciał mieć umiejętności przypisane Chakrom .
Mi by to w pełni wystarczyło .
  • 0

#108

Hidden.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja szczerze mówiąc nie chciałbym posiadać jakiś specjalnych umiejętności, może dlatego, że nie lubię się wyróżniać. Poza tym, gdybym był jasnowidzem to nic by mnie nie było w stanie zaskoczyć, a to właśnie odkrywanie pewnych rzeczy i bycie zaskakiwanym, dziwienie się to sens życia ;) . Czytanie w myślach także odpada, wszystko by było zbyt łatwe ;) . W sumie, może możliwość leczenia poprzez dotyk czy coś takiego by się przydało ;) .
  • 0

#109

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zaznaczyłem :

Czytanie w myślach


I luz :D
  • 0

#110

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od zawsze chciał posiadać umiejętność teleportacji. Coś jak Hiro Nakamura z Heroes. Tylko bez podróży w czasie, bo tylko bym coś namieszał.
Ale móc pojawić się w dowolnym miejscu w przestrzeni w jedną chwilę. To jest cool. Ile zaoszczędzonego czasu na transport, a ile benzyny, bez komunikacji miejskiej. Albo za darmo wybrać się do Egiptu, Chin, USA, Haiti czy inne. W każdej chwili możesz wrócić do domu jak coś zapomniałeś. Nawet jak cię złapią za brak wizy czy paszportu, to po prostu znikasz. Tylko trzeba to wszystko robić jak najbardziej dyskretnie, bo mogą zapukać panowie w czarnych garniturach ]:-)
Ile dobrego można zrobić, ratować ludzkie życie w wolnych chwilach.

Ciekawe jak by to działało, czy musiałbym być wcześniej w lokacji do której chce się teleportować, czy wystarczy, że sobie ją wyobrażę, albo popatrzę na zdjęcie? Czy byłoby ryzyko ugrzęźnięcia w ścianie itp.?
Mógłbym zawitać w stacji kosmicznej, albo w miejsca gdzie normalnie nie miałbym dostępu. Tylko, żeby się nie zagalopować. No i podstawa, to by ta umiejętność była w pełni pod kontrolą ;) .

Z wymienionych w ankiecie, to najciekawsza wg mnie, to czytanie w myślach. Jak uprościło by to kontakt z innymi ludźmi i kobietami (ałć! nie bić ;) ).
Nie chciałbym wiedzieć co mnie czeka za godzinę, albo kiedy umrę. Nawet gdybym mógł to zmienić, wolę nie wiedzieć. Rzucanie kubkami też mnie jakoś nie kręci, ciężko by było używać psychokinezy tak żeby inni nie widzieli.
  • 0

#111

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja bym chciał posiadać umiejętność jasnowidzenia ;) . wiedziałbym jakie są wyniki w totku i zarobił parę milioników, a potem mógłbym przewidzieć jakąś katastrofę i uratować ludziki. i wreszcie bym się dowiedział czegoś o 2012.

a dlaczego nie co innego?

czytanie w myślach - ludzie czasami myślą o takich rzeczach o których nie chciałbyś wiedzieć. x| . na przykład wyczytałbyś przeżycia erotyczne żony z kimś innym :grr:
latanie - ponoć największe marzenie ludzkości, moje drugie po jasnowidzeniu. :mrgreen:
  • 0

#112

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A nie pomyśleliście o tym że posiąście takich zdolności stałoby się początkiem waszego końca?

"With great power
comes great responsibility" <--Czy jakoś tak to było :)
  • 0



#113

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdzie tam. Jakbym np. umiał "czytać" w myślach to już bym miał prof. dr hab. :P i bym zarabiał mase kasy.
  • 0



#114

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Snajper, proszę Cię :P doszłoby do tego że chciałbyś za wszelką cenę pozbyć się swego daru, gwarantuję Ci to :)
  • 0



#115

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

chciałbym umieć czytać w myślach, wiedziałbym wtedy jak inni mnie postrzegają, a tak mogę polegać tylko na często podkoloryzowanych opiniach na mój temat u innych osób. Wiedziałbym w którym kierunku mam się rozwijać, jakie cechy starać się zwalczać, a poza tym można nieźle zarobić xD ...
  • 0



#116

44litery.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że czytanie w myślach :>

Na drugi raz rozpisz się bardziej,uzasadnij swój wybór,bo takie posty jak twój są niepotrzebne . Kabanoz
  • 0

#117

olek91.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Elektrokineza, bo fajnie jest panować nad energią elektryczną :mrgreen:
  • 0

#118

Eart.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, zawsze marzyłem o manipulacji przyrodą. Jakiś druidyzm. Taka potężna władza nad przyroda, pogodą itp. Coś pięknego :>
  • 0

#119

Qoudaris.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym chciał mieć umiejętności przypisane Chakrom .
Mi by to w pełni wystarczyło .


... xD To by Ci wystarczyło? Cała pula zdolności uśpionych w człowieku... czyli wszystko.. no no... słabo wymagający dla siebie jesteś :P

Nie rozumiem sensu takich tematów. Dobijacie tylko sami siebie, hamletyzujecie, zamiast Działać. Osiągnijcie to, a nie tylko myślicie sobie "Jak by to było, gdybym umiał...".

Użytkownik Qoudaris edytował ten post 13.01.2008 - 22:24

  • 0

#120

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Psychokineza ;)
Ciekawie by ją miec . Nie musiałbym schylac się po różne przedmioty itp . Wiem jestem leniwy ;p .

Użytkownik Chorus777 edytował ten post 18.01.2008 - 15:42

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych