Skocz do zawartości


Zdjęcie

Które z poniższych zdolności chciałbyś posiadać ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Które z poniższych zdolności paranormalnych chciałbyś posiadać? (360 użytkowników oddało głos)

  1. Głosowano Czytanie w myślach (135 głosów [37.50%])

    Procent z głosów: 37.50%

  2. Jasnowidzenie (49 głosów [13.61%])

    Procent z głosów: 13.61%

  3. Psychokineza (110 głosów [30.56%])

    Procent z głosów: 30.56%

  4. Inne (jakie ?) (66 głosów [18.33%])

    Procent z głosów: 18.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Psychokineza to jest to...mieć taką zdolność to prawdziwe błogosławieństwo i szczęście.
Dzięki takiej mocy można wyrządzić wiele złych czynów...hihi. :devil:


Duże opóźnienie z odpowiedzią, ale :) . Błogosławieństwem pk nie jest, ani trochę. Wyobraź sobie, że jesteś w kinie razem z setką innych osób i nagle występuje u ciebie niekontrolowany odruch psychokinetyczny, krzesła latają, ludzie latają, a ty nie jesteś w stanie tego opanować... niezbyt miła perspektywa. Że nie wspomnę, jak psychokinetyk może się zdenerwować na nauczycielkę w szkole i zwalić na nią tablicę... oczywiście w sposób niekontrolowany :) .
  • 0

#62

Dark Nick.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja nie wybrał bym niczego...
odpowiada mi to jaki jestem...
żadne dodatkowe umiejętności nie są mi potrzebne żeby udowodnić coś sobie albo innym...
  • 0

#63 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Czytanie w myślach... :devil:
  • 0

#64

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie widzę problemu, wystarczy odpowiednia lekturka :) .
  • 0

#65 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Na prawdę??? ty pewnie już potrafisz... :roll: podaj jakąś pozycję jeśli możesz...albo jeszcze lepiej niech ktoś wrzuci linka do ściągnięcia.... :D
  • 0

#66

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nieee, jak to ujęła Wolfie - jestem kompletnie antytelepatyczny... ale zacząć można od poradników, choćby takich jak jeden autorstwa Rainsong na Polskim Vortalu Psioniki... jak chcesz adres to odezwij się na privie, bo za ten off-top to nam się dostanie :)
  • 0

#67

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh czytanie w myślach (przynajmniej niekontrolowane) nie jest takie fajne jak się wydaje (autopsja...).
Jasnowidzenie też, bo ciężko odróżnić od zwykłych myśli.
Wybrałem coś poza, możliwość lewitacji.
  • 0

#68

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Eeee tam...bez sensu takie moce...wolę być normalna...i mieć zdolności normalne np. plastyczne bądź muzyczne...poza tym do czego mi by to było potrzebne?

Zdolności nadprzyrodzone powinny być darem od Boga, a nie, że postanowie uczyć się czegoś, co nie było mi dane dostać...

To lekko samolubne podejście, nie uważacie? I wywyższające zbyt wysoko nasz gatunek
  • 0

#69

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Raczej wywyższające boga... właśnie - OO boże... nie obraź się, ale to głupie podejście. A jakbym ci powiedział, że każdy z nas posiada te zdolności, tylko musi je wybudzić ? W dodatku nie wyobrażasz sobie jakie plusy wynikają z umiejętności choćby telepatii...
  • 0

#70

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy zdolności powinny przynosić same plusy?

Poza tym wątpię, że każdy ma takie zdolności, bo każdy jest inny. Ludzie wmawiają, że wszyscy to mają bo tak naprawdę nie mają zdolności i zdobywają ją trenując coś, co zupełnie im się w przyszłości nie przyda. Paranormalne zdolności są (określe to niezbyt ładnie) "Trickami", które nie przydadzą nam się w pracy czy życiu codziennym, normalnym.

Czemu staramy się być kimś niezwykłym [czyt. ludzie] skoro wiadomo, że jesteśmy jedną z mniejszych jednostek życiowych, które nie mają większego znaczenia na tej planecie.

Planeta rozwijała by się sama, a my hamujemy jej rozwój, dobijając ją jeszcze bardziej...Nie rozumiem tego pędu w stronę czegoś, co nikomu się nie przyda...
  • 0

#71

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No dobra, nie wiem jak ty - ja np korzystam z faktu rozwijania psychokinezy...
  • 0

#72 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

zależy komu się nie przyda...niektórzy potrafią robić użytek z takich z pozoru niepotrzebnych rzeczy...
Pomyślałabyś, że komuś może się kiedyś przydać język Esperanto??? ja nie, a wielu się go uczyło bądź nadal uczy...prawdopodobnie z czystej przyjemności i zachcianki albo mają w tym swój nikomu nie do końca zrozumiały interes :roll:
  • 0

#73

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czemu staramy się być kimś niezwykłym [czyt. ludzie] skoro wiadomo, że jesteśmy jedną z mniejszych jednostek życiowych, które nie mają większego znaczenia na tej planecie.


nie no, z takim podejściem to tylko się powiesić o.O w takim razie po co żyć? żeby być zwykłą szarą myszką?

a co do tematu, to hmm, telekineza byłaby fajna chyba :] telepatia też byłaby niezła :D
  • 0

#74

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pyziak- nie rozumiem twojego toku rozumowania. Napisałam jedynie, że jesteśmy małą jednostką na tej planecie...co potwierdza Biblia...

A podejście jest różne. Możemy mieć podejście pobożne, skromne, nie wychylać się (mówię o skrajnych przypadkach, a nie o zdobywaniu doświadczenia, spełnianiu ambicji itd) i wiedzieć, gdzie jest nasze miejsce na planecie a nie wznosić i wychwalać gatunek ludzki pod niebiosa bo nie jesteśmy tacy idealni (dobrze o tym zapewne wiesz)

Coś_innego- nauka języka Esperanto jest nauką bardziej potrzebną niż telekineza czy telepatia bądź inne paranormalne zdolności. Nauka języków przybliża nas do ludzi, którzy tym językiem się posługują. Poznajemy ich tradycje, kultury...inne życie...w innych warunkach...

Widzę, że rozpętałam tu niezłą bitwę...Jakby co-wybaczcie...po prostu takie jest moje zdanie na ten temat i szanuje wasze zdanie...Może wam jest to potrzebne do rozwijania zainteresowań-nie wiem, bo osobiście wolę uczyć się zdolności, które mogę wykorzystać praktycznie i użytecznie. Jestem wtedy chyba najszczęśliwsza...
  • 0

#75

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja też nie chciałbym mieć jakichś nadludzkich zdolności, bo ich nie potrzebuję ;) mówię, że jeśli miałbym wybierać przymusowo, to bym wybrał te ;)

ja nie rozumiem Twojego toku, a Ty mojego więc luzik :D moim zdaniem jak mamy czym się chwalić, to powinniśmy to robić ;) co innego jak nie mamy czym, a to robimy :P np. ja dobrze władam angielskim i jestem z tego dumny :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych