Skocz do zawartości


Zdjęcie

CE-III w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Kurdupel.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wspominałem zadaniem tego tematu jest przybliżenie forumowiczom Polskich CE-III,informacje o nich można znaleźć ogólnie w trudno dostępnych książkach i czasopismach ufologicznych takich jak:UFO,Wizje peryferyjne czy CZAS UFO.

CE-III(close encounter of third kind)-Bliskie spotkania trzeciego rodzaju(typu)-NOL obserwowany z dowolnej odległości wraz z jego humanoidalną (rzadziej niehumanoidalną) załogą. Ten typ obserwacji dzieli się na siedem podgrup:
Typ A (CE-III-A) – obserwacja istoty / istot wewnątrz NOLa
Typ B (CE-III-B) – obserwacja istoty / istot wychodzących bądź wchodzących do NOLa
Typ C (CE-III-C) – obserwacje istoty / istot w pobliżu NOLa
Typ D (CE-III-D) – obserwacje istoty / istot w rejonie obserwacji NOLa
Typ E (CE-III-E) – obserwacja istoty / istot bez jednoczesnej obserwacji NOla.
Typ F (CE-III-F) – obserwacjaNOLa oraz słyszenie jakiegoś głosu, mimo braku obserwacji istoty / istot.(Właściwie odkąd interesuje się ufologią nie słyszałem o przypadku w którym WOGÓLE nie btło widać istot a było słychać głos)
Typ G (CE-III-G) – zdarzenie określane jako „wzięcie” oznaczające zabranie na pewien czas człowieka do wnętrza NOLa.

W temacie tym CE-III które nie były rejestrowane lub rejestrowane były wstępnie będe opisywał skrótowo ponieważ sam nie mam o nich dużo danych,poszczególne przypadki będę opisywał w oddzielnych postach.
O CE-III w Emilcinie nie będę pisał ponieważ o tym CE-III jest już temat na tym forum,a każdy poważniej UFOlogią zainteresowany zna przebieg tego zdarzenia.
Od razu podaje źródła z których Będę czerpał Informacje:
-B.Rzepecki,K.Piechota-UFO nad Polską
-Arkadiusz Miazga-Spotkania z nieznanym(blog internetowy)
-B.Rzepecki-Bliskie spotkania z UFO w Polsce
-Kwartalnik UFO
-CZAS UFO
-Wizje Peryferyjne
Oraz niektóre szczegóły z książek Lucjana Znicza i Zbigniewa Blani-Bolnara

NIEBAWEM:CE-III w Przyrownicy i Golinie
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych