Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zimowy obrazek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proszę moderatorów o nieusuwanie tematu, temat ma cele edukacyjne i ma pokazac przyszłym pokoleniom, że nie wszędzie są duchy.


Wczoraj zrobiłem około 7-0 zdjęci i tylko na tym zdjęciu pokazały się duchy! A może rodsy!

http://www.fotosik.p...b2801252c9.html

Poszukajcie ich sami i ocencie co to jest ;)



Potem się okaże, ile mamy sceptyków, ilu wierzących a ilu realistów ;)
  • 0

#2

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozna zrobic IDENTYCZNY efekt rozjasniaczem w Gimpie. a zreszta zaraz sie z tym zdjeciem pobawie.
  • 0

#3

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę moderatorów o nieusuwanie tematu, temat ma cele edukacyjne i ma pokazac przyszłym pokoleniom, że nie wszędzie są duchy.


Wczoraj zrobiłem około 7-0 zdjęci i tylko na tym zdjęciu pokazały się duchy! A może rodsy!

http://www.fotosik.p...b2801252c9.html

Poszukajcie ich sami i ocencie co to jest ;)



Potem się okaże, ile mamy sceptyków, ilu wierzących a ilu realistów ;)


Okiem sceptyka: Fotomontaż.
Okiem wierzącego: 3 rodsy
Okiem realisty: płatki śniegu

Hmm. Jak dla mnie to płatki śniegu. Temat baardzo nietypowy. Wyczuwam tutaj jakiś mały haczyk, np. potem sie okaże że każdy widzi co innego.
Ja bym poczekał aż wyjaśni się o co w tym chodzi.

PS: Czy to nie jest forma prowokacji??
  • 0

#4

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i macie, wystarczylo 5 minut:

Dołączona grafika


czyli jestem sceptykiem:D
  • 1

#5

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie "Brivionie - sceptyku", a raczej "Brivionie - mistrzu fotomontarzu", twój fotomontarz mnie powalił :rotfl: . Gdybyś nie powiedział że to fotomontaż, to dałbym się nabrać. Lepszego nie widziałem. Masz talent chłopie. :D

A tak na poważnie to masz rację Brivion, fotomontaż na 100%. Od dziś będę patrzył na wszystko okiem sceptyka.
  • 0

#6

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie nazwałbym tego prowokacją, chcę pokazać (z resztą, pewno już to wiadomo), że każde zdjęcie, nawet najzwyklejsze na tym forum może być postzregane na wielu płaszczyznach ;)

No właśnie, można tam widziec orby, ba, można to nawet uznać za fotomontaż, bo zbyt wyraźne\niewyraźne ;)
  • 0

#7

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie nazwałbym tego prowokacją, chcę pokazać (z resztą, pewno już to wiadomo), że każde zdjęcie, nawet najzwyklejsze na tym forum może być postzregane na wielu płaszczyznach ;)

No właśnie, można tam widziec orby, ba, można to nawet uznać za fotomontaż, bo zbyt wyraźne\niewyraźne ;)


Masz rację... Baaardzo, ale to baaardzo edukacyjne. Napewno nikt na tym forum nie posiada takiej wiedzy. Uświadomiłeś nam bardzo wiele.

Ale jednak dobrze że poruszyłeś tą kwestię. Może lepiej by było aby ten temat pojawił się w hydeparku lub w pokoju opinii.
  • 0

#8

lRaVeN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fotomontaż...
Zblurowana kreska, z odpowiednią przezroczystością... Każdy nawet amator programów graficznych może coś takiego zrobić
  • 0

#9

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Heh! To najzwyklejszy śnieg!
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych