Skocz do zawartości


Tajemnice roku 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
189 odpowiedzi w tym temacie

#46

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlatego dalej mi ciebie szkoda


Znow puste slowa ... Masz 23 lata a nie potrafisz powiedziec nic poza: szkoda mi ciebie. Wniosles cos do tematu rozmowy poza pustymi slowami? Nie? To po co prowokujesz? Masz cos do powiedzenia na temat - mow, a nie - to nie rob OT. Z mojej strony EOT. Tobie tez radze zastosowac sie do polecenia moda.


ciekawe ile procent osob wierzacych w rok 2012 zalamie sie jesli nic sie nie stanie


Powstana nowe, masowe groby ...


No faktycznie koniec świata dla ludzi jest czymś fajowym


Oj, to Ty nie wiesz, ze idea zostala zmieniona? Juz nie bedzie konca swiata.
  • 0

#47

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Juz nie bedzie konca swiata.


Czemu 'już' ?

Czy ktoś wspomniał w tym proroctwie o końcu świata ?
lol
  • 0



#48 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

sceptyczny, poczytaj dokladnie wszystkie zrodla zwiazane z rokiem 2012 bo to juz zaczyna byc nudne i upierdliwe. Zamiast sie czepiac poznaj! Ile razy mam mowic ze nie bedzie konca swiata? Nikt tak nie mowil. Ani NHolokaust, ani Ja, ani Przemo, Ani Cinex, ani Legalize, ani Eury, nikt.! kompletnie nikt.

Gdybys bez uprzedzen poznal wszystko to nie pisalbys takich glupot.
SOry za okreslenia ale to juz zaczynaja byc bzdury.

Osobiscie nie raz mowilem ze beda katastrofy i kataklizmy globalne a ich final ma byc w 2012 ale nigdy nie mowilem ze to ma byc koniec swiata.

Jak Ty prostych dwoch slow ZMIANY od - KONCA nie umiesz odroznic to o czym mowa?
  • 0

#49

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mości sceptyczny, jeden z moich nauczycieli, niejaki Zbigniew Królicki(kolega po fachu Andrzeja Wójcikiewicza, tego od Silvy i PCH), powiedział mi kiedyś, iż miał profesora, który zwykł mawiać: "Młodzieńcze, jeśli już zdarzy Ci sie wdepnąć w gówno, z dostojnością wyciągnij najpierw jedną a potem drugą nogę bo szamocząc się, możesz się tylko upaćkać"
Widzisz, ja swoim (byc może supiektywnym) wzrokiem postrzegam Cię już jako osobę uwielbiającą paćkanie. Oczywiście anonimowość internetu pozwala Ci na wszelką swobodę poglądów, którymi usiłujesz się dowartościować. Już sam Twój nick zawiera informacje o tym, że jesteś buntownikiem z założenia, tak ot, dla draki. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy i przyznam, że powoli staje sie tym zniesmaczony(pewnie nie tylko ja), że osoba o niewątpliwie dużym intelekcie(bo za takiego Cie uważam) jednocześnie ma tak ograniczone horyzonty dotyczące szacunku dla innego spojrzenia na świat niż Twoje. Może to się tylko wiązać albo z nadętym ego albo z ogromnym niedowartościowaniem. Ty sam to oceń.
Jednak nie ośmieszaj się już banałami w stylu kpiarskiego stwierdzania

Oj, to Ty nie wiesz, ze idea zostala zmieniona? Juz nie bedzie konca swiata.

Świadczyć to może tylko o Twojej chęci jątrzenia za wszelką cenę. Jeśli chcesz być sceptykiem zasługującym na szacunek, to zachowaj klasę reprezentowaną tu przez innych sceptyków, którzy mają dobre przygotowanie merytoryczne i tyle...
A Twój prywatny koniec świata może nadejść nawet jutro, za zakrętem-tak jak i dla każdego z nas. Więc sugeruję ciut więcej pokory, kolego.
  • 0

#50

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od dziś zaczne analizować wszelkie "za" odnośnie roku 2012 bazująć na stronie Beyond 2012 - planuje założyć nowy odrębny temat gdzie będą pojawiały się wszelkie znaki odnośnie daty 2012 np. :

- Kalendarz Majów
- Synchronizacja (gęstości)
- Cykle Słoneczne
- Przepowiednie Majów
- Przepowiednie Inków
- Zjawisko UFO
- Kod Biblii
- Obce Cywilizacje
- Kręgi zbożowe
- Tarot
- Nibiru
- Kryształowa czaszka
- Kalendarz Azteków
- Piramida Kukulcana
- Narodziny i śmierć Wenus
- i inne

Co wy na to - czy projekt jest wart zachodu (pytanie do zainteresowanych datą 2012) ?
Czy w razie czego byliby chętni do pomocy (ze znajomością języka angielskiego) ?
  • 0



#51

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no pomysl bardzo dobry taki odrebny temat dotyczacy 2012, bo w sumie temat rozmow najwazniejszy dla ludzkosci
  • 0



#52

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tajemica roku 2012 ... Nic nie zgaśnie :P Albowiem powiadam wam że nic się nie zmieni i nic nie nastąpi :)
  • 0

#53

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę,że warto zainteresować się głębiej tym tematem.
Mamy jeszcze 6 lat ale niektórym( w tym mnie) wizja globalnej katastrofy spędza sen z powiek.
  • 0



#54

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

trzeba zrobic jeszcze tyle zeczy, zostało tylko 6 lat i troche

klimat na swiecie sie zmienia na naszych oczach
  • 0

#55

sasquatch89.
  • Postów: 75
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolosalne siły elektromagnetyczne zostaną wówczas uwolnione- o nieznanej mocy- z wnętrza słońca. Gigantyczny żar słoneczny wyśle potężną falę cząstek elementarnych w stronę ziemi.


Zgadzam się. Podobno na wtedy ma zostać zniszczona cała elektronika, więc nie pogram sobie zbyt długo na kompie. Na dodatek na necie znalazłem termin 2007 :papapa:
  • 0

#56

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma bowiem wątpliwości, że w 2012 roku kończy się Kalendarz Majów.


Kiedyś chyba musiał się skonczyć Majowie nie żyli wiecznie i nie mogliby wyliczyć kalendarza do nieskończoności pozatym mogło im sie znudzić bo po co pisać kalendarz tysiące lat po swoim życiu bez sensu.

Do tego nie dziwne że kończy się akurat 31 grudnia? Gdyby się skończył w czerwcu to by mogło być dziwne ale 31 grudnia to porpsotu koniec roku uznali że skończą rok i koniec.
  • 0

#57

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Majowie ustalili podział swojego kalendarza na ery – światy, cykle trwające po 26 tysięcy lat – cykle te opierały się na obliczeniu precesji osi ziemskiej (jest to zjawisko przejawiające się wykonywaniem przez oś Ziemi ruchu po powierzchni bocznej stożka. Innymi słowy, oś ziemska kreśli na tle nieba okrąg. Zakreślenie pełnego okręgu trwa 26 tysięcy lat). Piąty świat Majów skończył się już w 1987 roku – więc ów koniec świata w już przeżyliśmy – zaś szósty zacznie się właśnie 21 bądź 22 grudnia 2012 roku. Interpretacje tej daty są przeróżne. Najpopularniejsza to ta, że wtedy zacznie się przebiegunowanie kuli ziemskiej, które może nieść za sobą katastrofalne konsekwencje. Ma się ono rzekomo zacząć przez wejście kuli ziemskiej w równik Drogi Mlecznej. Według różnych opinii, ostatnie przebiegunowanie mało miejsce albo 11 tysięcy lat temu.
  • 0



#58

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przebiegunowanie miało już miejsce kilka razy i jakoś nic szczególnego się wtedy nie stało, więc nie wiem, dlaczego teraz ma się coś stać.
Z tego co czytałem wynikało, że powstanie świata według Majów datuje się na 3114 rok p.n.e. Majowie byli świetnymi obserwatorami, nawet wojny rozpoczynali w odpowiednim układzie gwiazd :)
  • 0

#59

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Owszem,przebiegunowanie miało miejsce już kilkakrotnie ale wtedy ziemia była prawie nie zaludniona.Teraz jest nas 6.5 mld.
Nawet przy tak zaawansowanej technologii i elektronice jesteśmy bezradni wobec zmiany biegunów.Nie mamy dokąd uciec,ani gdzie schować.
  • 0



#60

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak z poprzednich przebiegunowań nie ma żadnych dowodów, że były kaaklizmy, zniszczenia, zagłada życia i inne tego typu katastrofy, dlaczego ma to się więc stać teraz? :)
Uważam, że nic się nie stanie, będziemy dalej prowadzić zwykłe życie.
Co do awarii sprzętu elektronicznego...nie wiem czy to możliwe, kompletnie sie na tym nie znam. Mam tylko nadzieję, że jednak nic się z nim nie stanie ( to by była PRAWDZIWA KATASTROFA).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych