Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia Wojna Światowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#166

Dj Haker.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po przeczytaniu tematu a szczególnie punktu o III wojnie światowej przypomniało mi się o próbach atomowych Korei Północnej.


Korea Północna po raz kolejny oskarżyła Stany Zjednoczone o zamiar przeprowadzenia ataku na nią i zapowiedziała, iż w razie prowokacji odpowie "huraganowym ogniem odwetu atomowego".

- czytamy w onet.pl


III Wojna światowa ? Jeśli tak to zacznie ją właśnie to państwo.
  • 0

#167

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up

poczytaj sobie tematy o Korei, które już są...
  • 0



#168

Borygo2009.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rosja będzie z USA i krajami sojuszniczymi z europy i Azji głównym zagrożeniem będzie Korea północna i kraje afryki ale wszystko od tej pory może się jeszcze zdarzyć np.Rosja z Chinami i Koreom na USA.Tylko jedna osoba to wie Pan Bóg .

zgadzam się też DJ HACKER
  • 0

#169

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzecia wojna już trwa! Popatrzcie na świat... Wojna na bliskim wschodzie różne rebelie w afryce... My tego nie odczuwamy ale kraje arabskie afrykańskie tak... Tak mówiąc od siebie to moim zdaniem w Europie nie będzie wojny chyba że zaatakują nas terroryści walczący za Allacha... No i wtedy może się rozpętać tak zwana "święta wojna" ale jeśli do tego nie dojdzie to w Europie się nie doczekamy wojny...Ale to tylko moje zdanie i przemyślenia...
  • 0

#170

CzarnyKsiężnik.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Astrologowie, którzy zajmują się badaniem przepowiedni Nostradamusa, przyznają zgodnie - nadchodzący rok nie będzie należał do łatwych. W przepowiedniach francuskiego okultysty na przyszły rok, znajduje się ponoć wiele odwołań do "tajemniczej Dziewicy", której śmierci pożąda "pozbawiony uczuć i żądny krwi przywódca", który będzie rządził światem za pomocą "ognia i miecza".

Znany rosyjski astrolog Paweł Globa, który zajmuje się m. in. badaniem przepowiedni Nostradamusa, interpretując francuskiego maga przyznał, że nadchodzący rok będzie łatwiejszy dla Rosji, ale Europa i USA mogą oczekiwać kolejnego kryzysu - nie tylko w wymiarze ekonomicznym. "

niewiarygodne.pl 15.12.2009 13:37 - sprawdzałem

W związku z dzisiejszym wydarzeniem w Rosji z ciekawości sprawdziłem co przepowiedział Nostradamus na rok 2010. Okazało się że III Wojnę Światową sprawdzałem to na kilku portalach i się to zgadzało, sprawdziłem też datę dodania artykułów i nie zostały dodane teraz lecz w 2009 i na samym początku 2010r. więc nie można tutaj mówić o celowym przypisywaniu przepowiedni do tragedii tuż po jej wydarzeniu. Cóż trochę to dziwne, jestem ciekaw co przepowiadał na rok 2009 i 2011 ale nie mogę się tego doszukać. Nie wiem czy to zgadywanie i przekładanie daty wojny z poprzednich nietrafionych dat czy data 2010 pojawia się po raz pierwszy. Jeżeli data padła po raz pierwszy to byłoby to trochę niepokojące. Bo jakby nie patrzeć Polska jest teraz osłabiona do maximum. Nie ma już najwyższego dowództwa wojskowego ani prezydenta. Nie chce mi się w to wierzyć ale gdyby jakimś cudem Rosja uderzyła w Polskę to mielibyśmy małe szanse w tym chaosie. Nawet jeśli nie teraz to po wysnuwaniu co raz to nowych wniosków Rosja mogłaby się zdenerwować i zaatakować nas za obwinianie i inne dziwne teorie. Kojarzą mi się nazwy "tajemniczej Dziewicy" do Polski która jest krajem bliskim Matce Bożej i "pozbawiony uczuć i żądny krwi przywódca" jako Putin. Czytając o Nostradamusie i jego przepowiedniach natknąłem się na date 1999r. tylko nie pamiętam już dokładnie o co w tym chodziło jakieś zaćmienie, potem jakieś 7 miesięcy, wybór Putina na prezydenta i porównanie go do jakiejś postaci. Co o tym myślicie? Nie pisze tutaj że jestem pewny na 100% że przepowiednia się sprawdzi bo tak na dobrą sprawę się tym nigdy nie interesowałem. Poprostu z ciekawości sprawdziłem i postanowiłem stworzyć wątek do dyskusji.

Pozdrawiam.
  • 1

#171

Zielony.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do mniemanej agresji Rosji, znalazłem dzisiaj w internecie ciekawą stronę, chciałbym zaznaczyć, że nie służy to do reklamowania jej a jedynie podzielenia się nią z innymi użytkownikami interesującymi się tym tematem. smolensk2010.yoyo.pl na stronie tej są umieszczone "dziwne" odgłosy rozmów oraz postaci. Jeżeli ktoś się tym zainteresuję prosiłbym o swoje spostrzeżenia czy przemyślenia. Pozdrawiam.
  • 0

#172

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Myślę, że straszenie Rosją jest działaniem politycznym. Zawsze, gdy nie starcza racjonalnych argumentów, tonący chwytają się jak brzytwy okultyzmu. Wyciągają jakieś strzępy przepowiedni Nostradamusa. Jakiś astrologów. Jakiś film z rzekomymi strzałami. Zjawia się pełno użytkowników, z góra trzema postami. Nie wiadomo, czy połowa z nich, to nie jedna i ta sama osoba. Dlaczego, mam szukać teorii spiskowej na podtykany mi temat? Skoro, jak na dłoni widać, że wszystko zmierza ku temu, aby moimi rękami tworzyć cudzą politykę. To jest prawdziwy spisek!

Użytkownik butibu edytował ten post 17.04.2010 - 19:22

  • 2

#173

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Astrologowie, którzy zajmują się badaniem przepowiedni Nostradamusa, przyznają zgodnie - nadchodzący rok nie będzie należał do łatwych. W przepowiedniach francuskiego okultysty na przyszły rok, znajduje się ponoć wiele odwołań do "tajemniczej Dziewicy"


Astrologów bierze się jeszcze na serio ?
  • 0



#174

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

"tajemniczej dziewicy"?
A skąd oni dziewicę wezmą
  • 6



#175

Hanzō.
  • Postów: 117
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wojna nadejdzie tylko wtedy gdy wy jej zapragniecie, koncentrując się na niej. Jeżeli zależy wam na pokoju i miłości to na tym się koncentrujcie. Wyobrażajcie sobie utopijny świat, żołnierzy z dziećmi w ich domach a po pewnym czasie zobaczyć jak potężną posiadacie w sobie moc.
  • 1

#176

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie znoszę takich tematów. Choćbym nie wiem jak była sceptyczna to i tak zawsze mnie zdołują. Mam wkrętkę od 2 dni, przekopuję internet w poszukiwaniu jakichś wpisów od ludzi, którzy nie wierzą Nostradamusowi i innym ćpunom. Czytam to by się uspokoić, ale i tak niewiele to pomaga. Pewnie nic się nie stanie, a ja sobie tylko krwi napsuję. Ech...
  • 0

#177

nr 5.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może III wojna światowa to ta lansowana przez USA, czyli wojna z terroryzmem? Albo może to być wojna ekonomiczna + informacyjna w jednym? Kto to tam wie;) a wojna to nie jest wtedy kiedy ktoś wypowiada wojnę, przykład rozpoczęcie II wojny światowej i wypowiedzenie wojny przez Wlk. Brytanie i Francję, Niemcom. Wypowiedzieć wojnę można bardzo łatwo, ale prawdziwa wojna to ta gdzie wojsko wkracza i robi 'porządek' w innym kraju, przykład Irak, Afganistan, Wietnam.
  • 0

#178

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://konflikty.wp....,wiadomosc.html

wspaniale x|
  • 0

#179

MacGyver.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam obejrzenie tego co ma do powiedzenia Pan William Tapley z "Third Eagle of the Apocalypse".
Ten Pan mówi bardzo rzeczowo.

http://www.youtube.c...thirdeaglebooks

http://www.youtube.c.../15/zdELu9nUn6Q


Ktoś powyżej pytał o dziewicę.
Jest o niej mowa w Biblii i ten Pan omawia ten problem w jednym z odcinków.

Użytkownik MacGyver edytował ten post 17.07.2010 - 02:08

  • 0

#180

StivSon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest nawet taka piosenka 3 wojna swiatowa
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych