Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obraz, ktory emanuje negatywna energia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
na poczatku nie chce aby kto kolwiek zrozumial mnie zle albo pomyslal, ze wierze w jakies zabobony...
Chodzi mi o to, ze mam 2 wydrukowane plakaty oprawione w szybke z ramkami. Przedstawiaja one wampirzyce, po jednej na plakat.
W domu dzialy sie pewne lekko niewtlumaczalne rzeczy ale nie chce o nich pisac i prosze o nie zwracanie zbytniej uwagi na to. Pewna religijna osoba powiedziala, ze od kiedy zdjalem ten obraz i lezy na ziemi odwrocony to czuje w pokoju lepsza lub milsza atmosfere. Po tym jak to powiedziala i wszedlem to naprawde cos poczulem ale mozna to dodac do autosugestii bo rownie dobrze moglem sobie wmowic. Rowniez ta osoba jako religijna moze uwarzac, ze obraz czegos przeciwnego jej/jego relgii jest zly...
Staram sie podchodzic do tego obiektywnie, prosilbym o opinie expertow, kolezanka duzo mi nie pomogla, powiedziala, ze moze i abym uzyl sol wokol obrazu...
Pozdrawiam

http://artfiles.art....-C12044792.jpeg
  • 0

#2 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Ekspertów mówisz xD Heh, to trzeba do egzorcysty ;]

A na poważnie, fajny plakat. Często spotykany w pewnej grze mmorpg o wampirach, jak chcesz pograć napisz na pw ;] A ta pewna religijna osoba... Bullshit ;]
  • 0

#3

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten "obraz" jest do kupienia u nas w Empiku, a mój kolega ma jeden na scianie, i jakoś nic się nie dzieje...
może tylko twój został nawiedzony?
  • 0

#4

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jako ekspert i autorytet w dziedzinie nawiedzonych plakatów wiem w czym rzecz :] Po prostu wampirzyce nie mają towarzystwa. Powieś jeszcze dwa następne plakaty, tym razem z jakimiś przystojnymi wampirami, a będziesz miał spokój. Tylko zrób to jak będzie pełnia - większy hardkor. Jak nie pomoże to wołaj księdza.
  • 0



#5

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli problem chyba rozwiazany, moj nawiedzony hmmm kupowalem od pewnego taliba xD
A w gre nie bede chyba grac bo bede totalny no life + jeszcze wiekszy maniak wampirow...

moze ktos jeszcze cos napisze o tym?
moze inaczej, czy plakaty czy cos innego na czym wydrukowany bylby np. Jezus czy ktos inny ( Jezus tylko za przyklad) to czy ten "plakat" czy cos innego ma jakas pozytywna moc? ale wtedy mozna powiedziec, ze ludzie wiara laduje takie obrazki i wtedy dojdziemy do wniosku, ze ja naladowalem ten swoj plakat...
delikatny temat...
  • 0

#6 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Piotrku, mój imienniku :)
Sprawa wygląda prosto - wierzysz, że obrazek jest naładowany, jest efekt. "Oddziałuje" on na Ciebie. A dokładniej mówiąc, wszystko to dzieje się w Twoim mózgu. Nie wierzysz, że na Ciebie działa, nie będzie działał. Proste.

Na plakacie może to być nawet sam Szatan we własnej osobie razem z hordami demonów. Tylko obawiam się, że wtedy Twoja koleżanka może lekko spanikować ;]
  • 0

#7

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja bym po prostu zmienił obrazek.
Na przykład na taki ;p
Dołączona grafika
  • 0

#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lepsza atmosfera po zdjęciu plakatów nie ma nic wspólnego z jakimś zjawiskiem para. To tylko i wyłącznie kwestia psychiki. Mroczne obrazy działają na podświadomość, szczególnie jeżeli ktoś ma w niej zakodowane, że wampiry i inne tego typu stwory(demony itp.) są groźne. Człowiek mimowolnie czuje, że musi mieć się na baczności w takim pomieszczeniu. Choć świadomość wie ,że wampiry istnieją tylko na plakacie dla podświadomości nie ma to znaczenia i niepokój jest odczuwalny.
Gdy obraz jest niewidoczny niepokój znika.
  • 0



#9

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę to do czegokolwiek podchodzimy z miłością jak i z silnym wzburzeniem, nadajemy mu charakter istoty lub znaczenia, jakie jemu przeznaczamy. Są równe procentowo przykłady w każdej dziedzinie, więc nie należy robić z tego wielkie halo. Są urządzenia, przedmioty opisywane jako złośliwe, tęskniące zachowujące się bardziej jak człowiek niż bezduszna rzecz. Najlepszym przykładem na to jest nasze ciało opiewane jako cud doskonałości a wystarczy, że dusza odejdzie i na ziemi leży nic, nawet nie rzecz.
  • 0

#10

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieki za odpowiedzi,
nie chodzilo mi to, ze sam sobie wmowilem, ze obraz ma moc...
chcialem tylko zobaczyc co inni o tym mysla. Ja od poczatku postrzegalem tego wampirka
jako tylko obrazek a nie cos co niesie ze soba zlo. Zreszta nawet mnie to uspokajalo jak zasypialem.
Pamieta moze ktos obraz dziecka lub dzieci z czarnymi oczyma? dziecmi szatana, ten obraz byl chyba przeklety.
Tak wiec, poloze obraz na nowo na scianie, tzn plakat.
Wczoraj tez rozmawialem z ta osoba i mowilem, ze obraz nabiera energii w wierze... , ze Jezus na rysunku
czy Matka Boza ma moc kiedy sie w nia wierzy itd
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych