Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamera nagrała UFO podczas przysięgi Obamy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kamera amerykańskiego kanału telewizyjnego CNN zarejestrowało niezidentyfikowany obiekt latający, który przeleciał nad Waszyngtonem w czasie inauguracji prezydenta Baracka Obamy. To UFO – pisze "The Sun".
Nagranie z obiektem znajdującym nad Kapitolem prowokuje dyskusje w amerykańskim internecie. Ludzie komentujący wideo twierdzą, że pojawiający się na niebie obiekt, nie jest podobny do ptaka, jest zbyt płaski i bez skrzydeł.

Ciemny obiekt nad Kapitolem został zarejestrowany przez kamerę CNN, kiedy ludzie po uroczystości rozchodzili się już do domów – pisze "The Sun".


źródło: onet.pl

Zobacz film

Wyizolowany i powiększony obiekt


  • 0



#2

Vichrus.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No bardzo ciekawe co to było, wątpie żeby był to ptak, za szybko przeleciało (według mnie). Jedyne co pozostaje to jakaś maszyna latająca, lecz czy pozozimemska, to stwierdzić na podstawie tak (jakościowo) kiepskiego filmu jest trudne
  • 0

#3

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Warto zauważyć że obiekt przelatuje przed obeliskiem. Nie wiem jaka jest odległość pomiędzy kamerą a monumentem ale oceniając na oko nie jest to bardzo daleko, ergo niezidentyfikowany obiekt jest bardzo bardzo mały. Wydaje mi się że za mały aby być jakąkolwiek maszyną latającą.
  • 0

#4

Vichrus.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

. Wydaje mi się że za mały aby być jakąkolwiek maszyną latającą.


A mi się wydaje, że nie był to ptak, co innego gdyby była to trasa góra dół, tu ptaki mogą się w pikowaniu popisać prędkością, ale na trasie poziomej taka prędkość, według mnie to dla nich za dużo :mrgreen:
  • 0

#5

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Warto zauważyć że obiekt przelatuje przed obeliskiem. Nie wiem jaka jest odległość pomiędzy kamerą a monumentem ale oceniając na oko nie jest to bardzo daleko, ergo niezidentyfikowany obiekt jest bardzo bardzo mały. Wydaje mi się że za mały aby być jakąkolwiek maszyną latającą.


Szerokość tego obelisku u powdstawy wynosi prawie 17 metrów. Jeśli "to coś" przeleciało w niewielkiej odległości od pomnika, to mogło mieć nawet 10-12 metrów długości. Czy to tak bardzo mało?
  • 0

#6

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

odpowiedz jest tutaj:

http://pl.youtube.co...vM&translated=1


... to tylko ptak, wyraznie to widac ...


bardziej bym sie zastanowil nad tym filmikiem:

http://pl.youtube.co...&...&feature=iv

ogladajcie koniecznie w wersji hd

Edycja : dj_cinex
Identyczny temat już istnieje. Został założony przed tym, w dziale Obserwacje.

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych