Skocz do zawartości


Zdjęcie

Postac w lustrze !?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

miuosh.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Niedawno robiłem zdjęcie u znajomego w domu ( w łazience ) po wrzuceniu na kompa zaciekawiło mnie odbicie w prawym lustrze. Sami zobaczcie co to może być Duch??

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Proszę o opinię .
  • 0

#2

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miuosh przykro mi ale widać ze to jest narysowane na lustrze
  • 0

#3

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jedno lustro zaparowane - drugie już tylko ledwo co, musiało być odwrócone. I widać że zarysy tułowia są wyznaczone przez wcześniejsze oddziaływanie - albo ktoś czymś posmarował lustro wcześniej, albo ktoś podczas brania prysznica gdy lustro już było zaparowane - wyznaczył te kontury i wypełnił... palcem.

Oprócz wyżej wymienionych - 'postać' nie jest symetryczna i nie jest w ogóle podobna do sylwetki człowieka - asymetryczna głowa o zdeformowanych kształtach (i to nie przez 'parę'), całkowicie nie pasujące ramienia. Nic dziwnego w tym nie ma, wybacz. Pozdrawiam.

Użytkownik Refused edytował ten post 24.01.2009 - 14:15

  • 0



#4

miuosh.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedno lustro zaparowane - drugie już tylko ledwo co, musiało być odwrócone. I widać że zarysy tułowia są wyznaczone przez wcześniejsze oddziaływanie - albo ktoś czymś posmarował lustro wcześniej, albo ktoś podczas brania prysznica gdy lustro już było zaparowane - wyznaczył te kontury i wypełnił... palcem.

Oprócz wyżej wymienionych - 'postać' nie jest symetryczna i nie jest w ogóle podobna do sylwetki człowieka - asymetryczna głowa o zdeformowanych kształtach (i to nie przez 'parę'), całkowicie nie pasujące ramienia. Nic dziwnego w tym nie ma, wybacz. Pozdrawiam.


lustro nie było na pewno zaparowane bo w tym domu jeszcze nikt nie mieszka i nikt wcześniej się nie kąpał.

dodaje jeszcze jedno zdjęcie na którym widać że nic nie ma na scianie

Dołączona grafika
  • 0

#5

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi osobiście z żadnej strony nie wygląda to na parę na lustrze.

Po drugie jeśli jest tam coś paranormalnego,to nie jest to duch,a demon (ma skrzydła,ułożony jakby z dymu).

Po trzecie napisz więcej o tym mieszkaniu. Jest pewnie pod wynajem,świeżo po remoncie. Ale co z blokiem,nowy,stary. Czy ktoś w mieszkaniu już mieszkał (przed remontem). Itp
  • 0

#6

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na rozwieszone pranie :D
  • 0



#7

miuosh.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi osobiście z żadnej strony nie wygląda to na parę na lustrze.

Po drugie jeśli jest tam coś paranormalnego,to nie jest to duch,a demon (ma skrzydła,ułożony jakby z dymu).

Po trzecie napisz więcej o tym mieszkaniu. Jest pewnie pod wynajem,świeżo po remoncie. Ale co z blokiem,nowy,stary. Czy ktoś w mieszkaniu już mieszkał (przed remontem). Itp


Jest to nowo wybudowany i niedawno wykończony domek jednorodzinny, (to nie jest mieszkanie w bloku). Wlasciciel domku powiedział nawet że miał problemy z tym domkiem przy wykanczaniu tzn. zawsze byly problemy żeby coś sie udało za pierwszym razem tzn, problemy ze światłem, klimatyzacją, ogrzewaniem,alarmem także ze sprzętem agd. Sam to zaobserwowałem że są problemy z uruchomieniem urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
Ale zawsze moze byc to spowodowane tym że właściciel ma niespotykanego pecha.
  • 0

#8

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Problemy może są dlatego że oszczędzał na fachowcach albo trafiał na partaczy.
A ten "fruwak" lusterkowy wyszedł tylko na jednym zdjęciu?
  • 0



#9

miuosh.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taa tylko na tym zdjęciu

Ps: "fruwak lusterkowy " hehe dobre masz okreslenia :) :mrgreen:
  • 0

#10

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fajnie by było, gdybyś mógł natrzaskac więcej fotek w tym domu. Ze szczególnym uwzględnieniem luster oczywiście. Ot takie małe polowanie na pokraki. Możliwe że jeszcze raz trafisz tę ślicznotkę.
  • 0



#11

Ruk13.
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na jakiś obraz odbity w lulstrze :P
  • 0

#12

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

odbicie obrazu na płótnie ...temat do zamkniecia, a prowokator na dywanik :rotfl:
  • 0



#13

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wygląda fajnie, prawie jak dziecko nietoperz, ale to zapewne para. Tak na dobrą sprawę większe wrażenie zrobiła na mnie łazienka, bo ładna całkiem i fajne umywalki ;D
A tak poza tym, po co robiłeś zdjęcia w domu kolegi? :D
  • 0

#14

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie robił zdjęcia żeby pokazać jak pięęęknie pomazał mu lustro xD
Tak jak reszta 99,999999% zdjęć, to jest fake.
  • 0

#15

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mango to jest odbicie obrazu namalowanego na płótnie...sprawdź sobie orginał na imageshacku w normalnych rozmiarach widać ranty i cień pod dolną częścią malowidła...FAKE !! :o
Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych