Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piwnica nawiedzona przez umarłego żołnierza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#46

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ok jestem,żyje... Wczoraj godz.-23:15 wchodze do piwnicy.Spokuj. Układam spokojnie narzędzia w półce gdy nagle słysze za sobą puknięcie w ściane czegoś metalowego odwracam sie nic... Robie dalej swoje po chwili koło schodów słychać puknięcie takie cichsze. Nie zwracając na to uwagi wziąłem rower i zacząłem prostować kierownicę po ostatnim "wypadku" :D (nieźle jeżdże co nie?). Na schodach po jakiś 10 minutach słychać było mocne tupanie z szuraniem po tych schodach i odgłosy metalu. Po chwili drzwi sie dziwnie uchyliły i był spokuj (tu oczywiście byłem masakrycznie przerażony). Czyżby to coś odeszło??
  • 0

#47

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie sądzę. Może spróbuj nawiązać z nim kontakt?? Np. przez EVP. Albo po prostu zacznij do niego gadać, może coś się stanie. Ewentualnie wejdź do astrala może go/ich spotkasz. Medium nie widzę sensu wzywać bo chyba nie chcesz, żeby inni domownicy dowiedzieli się o twoich podejrzeniach i wzięli cię za świra.
  • 0

#48

Cieja.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koło 2 lat temu miałem podobną akcję:
Wchodziłem do piwnicy, i coś stukało, szurało...

Okazało się, że jak ktoś odkręcał na górze puszczał ciepłą wodę, to rury się rozgrzewały i zaczynały wydawać te wszystkie dźwięki.

To mogłoby wszystko wyjaśnić, ale nie wiem, czemu słychać hałasy na schodach. Może to rzeczywiście duch?
  • 0

#49

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi o LD albo oobe nigdy mi sie to nie udawało.Ostatnio coś nawet próbowałem ale nic... Heh zrobie rozmowe kwalifikacyjną ok.
  • 0

#50 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

hmmm wygląda na to ,że ten duch Cie olewa :D jak by coś od Ciebie chciał to by Ci narzędzia ginęły albo spadały miałbyś ogólnie bajzel w piwnicy . A ten najwyraźniej sobie tylko spaceruje i możliwe ,ze nawet Ciebie nie widzi.
Lub tak samo jak ty słyszysz pukania to on tak samo słyszy pukanie . Masz przykład z drzwiami możliwe ,że usłyszał coś dziwnego w swoim wymiarze i zajrzał przez uchylone drzwi aby zobaczyć co to ? :]

Idź wieczorem nie w nocy :] z kimś z rodziny do piwnicy ,weź dyktafon i zadaj pytanie kim jesteś i zostaw włączony i sprawdź co się nagrało :D
  • 0

#51

Max Powel.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no fajna historyjka żeby kogoś nastraszyc opowiadając przy ognisku.....:D Tylko trzeba by ją było nieco dokoloryzowac........
A tak wracając do tematu chyba nie wierzycie że ten duch (jeśli to w ogóle jest duch)nagra się na taśmie bo niby jak miałby to zrobic. A ten wkręt z powiedzeniem mu "czego chcesz przyjacielu" rozwalił mnie totalnie. Żeby pozbyc się ducha z domu mogą byc tylko trzy sposoby
1. Najprostszy przestac wierzyc w duchy takie rzeczy nie ujawniają swojej obecności ludziom którzy w nie nie wierzą
2. Możesz odprawic egzorcyzm i wypędzic duszka
3. I ostatni sposób dowiedziec się o co mu chodzi. Może wkurza się bo jego sąsiad z góry czyli ty jesteś za głośny ;p
  • 0

#52 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Najprostszy przestac wierzyc w duchy takie rzeczy nie ujawniają swojej obecności ludziom którzy w nie nie wierzą
2. Możesz odprawic egzorcyzm i wypędzic duszka
3. I ostatni sposób dowiedziec się o co mu chodzi. Może wkurza się bo jego sąsiad z góry czyli ty jesteś za głośny ;p



1. Nie żartuj :]
2.No tak sam może odprawić egzorcyzmy ,a w tym trudnego ? tylko jak duszek sie wk***i to z chłopaka nic nie zostanie :[
3.Nom ale jak byś czytał tematy wcześniejsze to byś wiedział ,ża duch go nie straszy tylko daje o sobie znać , a zapytać się czego chce ? czemu nie ? .Choć nie sądzę aby człowiek o zdrowych zmysłach sam po nocy gadał z duchami w piwnicy x]
  • 0

#53

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To coś nie umie mówić... Wczoraj koło (jak zwykle) 23 poszłem no i zacząłem gadać.
-Kim jesteś?
-Co tu robisz?
-Jak masz na imie?
Czy byłeś żołnierzem?


Na każde pytanie nic spokuj cisza (nagle wchodzi tata i sie pyta czy jestem normalny) fajnie... Gdy wychodziłem już z tatą coś pukło pare razy pytam sie taty co to? Powiedział,że pewnie jakiś śrubokręt krzywo leżał i spadł...
Zeszłem jeszce raz sam sprawdzam-wszystko na swoim miejscu...
  • 0

#54

Iroeyn.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie dziwne jakby było bez problemu coś słychać na nagraniu, szczególnie jeśli to było nagrywane zwykłym dyktafonem,a nie cyfrowym :P.

A tak wracając do tematu chyba nie wierzycie że ten duch (jeśli to w ogóle jest duch)nagra się na taśmie bo niby jak miałby to zrobic


Polecam poczytać o EVP :P.


Na każde pytanie nic spokuj cisza


A spodziewałeś się głośnej odpowiedzi ?
:P także polecam poczytać o testach EVP.
  • 0

#55

Max Powel.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra przyznaję się mój wcześniejszy post to taka mała prowokacja ;p(proszę nie gniewajcie się) Ale szczerze wątpię żeby ten duch czy co to tam sobie jest miało ochotę na komunikację skoro tak długo milczało. A tak w ogóle skąd wiesz że to duch może ktoś robi sobie z ciebie jaja w domu. :D czy to coś wykazuje jakąś inną aktywnośc niż tylko stukanie i pukanie np. zakłóca działanie urządzeń elektrycznych
  • 0

#56

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może ten duch się dopiero teraz dowiedział że jest martwy i chce o sobie przypomnieć
  • 0

#57

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No do piwnicy nie wchodziłem nigdy z tv albo kompem,mikserem,lodówką heehhehd także niewiem Mp3 nie mam ani innych odtwarzaczy tego typu. Raz pamiętam kiedyś latarka mi dziwnie gasła a baterie były nowe no ale po co mi miał ten o to osobnik astralny zakłócać działanie latarki?
  • 0

#58

Guciaczek.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam za odkopywanie tematu sprzed pięciu miesięcy, ale:
1. Co się dalej działo?
2. Czy dowiedziałeś się co to było?
3. Czy wreszcie przestało?
  • 0

#59

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

1.Dalej był spokój i dalej będzie, nic zupełnie zwykła szara piwnica.
2.Nie dowiedziałem się i pewnie nigdy sie już niedowiem, ale i tak obstawiam na jakiegoś żołnierza jak w temacie.
3.Tak przestało i sie z tego naprawde ciesze nie życze nikomu takich rzeczy...
  • 0

#60

głazojad.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

to temat mozna uznać za wyczerpany? bo wg mnie nie do końca gdyż na efekty czasem trzeba troche poczekać
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych