Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezidentyfikowany obiekt sfilmowany podczas zaprzysiężenia Obamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

CNN Catches UFO on Camera during inauguration?

Clearly to be seen is a disk shaped object that flies with incredible speed from the right of the screen to the left. Just to prepare you: First you will see mister W- Blitzer and his fellow presenter talking about the message mr Obama had said. Then, you will see an overview with the Washington monument to the right.

The object becomes visible on 0:08 on the right side of the Washington Monument and moves within seconds to the left side of the screen. The object is in our opinion way to fast to be a plane or helicopter. No way it is a bird. Should it have been a plane, it must have been a fighter jet. And, was it a fighter jet there should have been a sound of the plane flying over at the speed it did. Maybe a security drone by the Government? Then why is it flying at the speed it does?


Całość tekstu tutaj.


Dołączona grafika


Film ze stacji CNN

PS.Może to tylko duży,bardzo szybko lecący ptak..... a może coś innego ;)
  • 1



#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A najlepsze, że na fotkach nie pokazano, że to coś przeleciało przed tym... spiczastym... Washington Monument? W każdym razie ten budynek nie jest bardzo duży, więc to coś też wielkie nie było.
  • 0

#3

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, owad lecący blisko kamery... na 99,5%. Leciał przed tym białym obeliskiem i był w porównaniu do nie go duży. Gdy był po lewej stronie kadru odleciał od obiektywu a że był mały to go tracimy z oczu.
Nie ma się czym podniecać :P
  • 0



#4

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to na owada nie wygląda. Nie ma odnóż. Ani skrzydeł. Coś innego ptak też. może balon meteorologiczny.
  • 0

#5

chlon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może to UFO... Może ufolki chciały zobaczyć czym się cała Ziemia podnieca :)) chociaż mnie to osobiście strasznie irytowało...
  • 0

#6

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

samolot podchodzący do lądowania na lotnisku Ronalda Regana.
Za obeliskiem. Nie przed. Wystarczy popatrzeć na plan Washington DC.
  • 0

#7

Jackob.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwsze i wydaje mi się że trafne skojarzenie to przelatujący ptak który znajdował się blisko kamery filmującej.
  • 0



#8

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tutaj macie artykuł po polsku:
http://ufozone.blox....s-bylo-ale.html
  • 0



#9

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

samolot podchodzący do lądowania na lotnisku Ronalda Regana.
Za obeliskiem. Nie przed. Wystarczy popatrzeć na plan Washington DC.


PRZED obeliskiem. Wystarczy obejrzeć filmik :lol . Nie patrz na zdjęcia tylko obejrzyj filmik, przyjrzyj się dokładnie i zapauzuj sobie w odpowiednim momencie.
  • 0

#10

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak by to był samolot to by o tym wiedzieli z planów lotu. Chyba, że to idioci.
Tak na uboczu w jakimś kabarecie słyszałem, że Obama ma polskie korzenie. Podobno jego dziadek zjadł polskiego misjonarza.
  • 0

#11

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno jego dziadek zjadł polskiego misjonarza.


HAHAHA masz u mnie plusa za to. Nie ma to jak dobry tekst na początek dnia przeczytać :D


Co do tego filmiku... No widać bardzo ładnie ze przed obeliskiem przelatuje. Ptak to na 100% nie jest. Co za ptak leci z taka prędkością? Samolot tez to nie jest no a Ufo? Ja nie wiem. Ktoś by widział na pewno z tego tłumu ze leci jakieś ufo tam, chyba ze przeciętnie umysł Amerykanina widzi w 10 klatkach na sekundę a nie jak u Japończyków 1 miliona klatek ze sie dopatrzą wszystkiego w zwolnionym tempie.
  • 0

#12 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

nie no na 100% coś przeleciało przed obiektywem jakiś owad ...
  • 0

#13

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"To ptak!... to samolot! nie, to ..." chyba jednak nie samolot. Przelatuje przed obeliskiem, wiec to nie samolot (chyba, że taki tyci... malutki - zdalnie sterowany znaczy :) )

Być może to jakaś supertajna zaawansowana maszyna zwiadowcza zbudowana przez ludzi, albo pojazd pozaziemski. Jednak gdyby był to pojazd pozaziemski to byłby prawdopodobnie oparty na technologii znacznie wyprzedzającej ziemską, a to prawdopodobnie oznacza, że nie stanowiłoby dla niego problemu, aby uniknąć wlecenia w środek kadru kamery i dać się zdemaskować (po za tym rejestrację obrazu można by zakłócić)

Ptak może lecieć z taką prędkością, gdyż prędkość w kadrze kamery jest względnie odczuwalna i zależna od wielkości lecącego obiektu oraz odległości przelotu od kamery i kierunku ruchu względem kamery.

Obiekt jest niewyraźny, a w polu widzenia kamery raz bardziej widoczny, raz mniej. Kamera filmuje wiele odległych planów, zatem coś co przeleci blisko niej (do tego szybko) i jest nie duże, będzie raczej nieostre. Ptak lecąc, macha skrzydłami, więc obserwując go z pewnej perspektywy, będziemy widzieć, że zasłania nam na przemian, to więcej nieba, to mniej.

pTAK czy nie?

PS
Jednak wokół tego całego przedstawienia za oceanem zaistniało coś, czym warto się zainteresować... hihi
  • 0

#14

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, a wiec przylecieli nie w Alabamie tylko przy Obamie xD

Filmik jest ciekawy mimo ze mało można się dopatrzyć, obiekt jest dość szybki :/
  • 0

#15

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajna nuta.. :D
zna ktoś tytuł ?? to sobie zasiorbie :mrgreen:

co do tematu to mi to wygląd na dokładnie owada lecącego blisko kamery..
acz kolwiek moge sie mylić bo moze to być tez np: V7 :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych