Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs II - Fotomontaż


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Konkurs II - Fotomontaż
4 urodziny serwisu Paranormalne.pl

Dołączona grafika


Kolejny konkurs graficzny na naszym forum polegający na wykonaniu fotomontażu dla zadanej fotografii.

Szczegółowe zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać fotomontaż poniższego zdjęcia:

Dołączona grafika
Autor: Jin T


- praca wynikowa musi opierać się o powyższe zdjęcie
- praca wynikowa musi posiadać takie same wymiary tj.: 650x500 pikseli (format .jpg, .png lub .gif)
- dopuszczalne jest wykorzystywanie fragmentów innych fotografii i dowolnej techniki graficznej
- tematyka pracy powinna być powiązana z tematyką forum
- liczy się inwencja i pomysłowość
- pracę należy zatytułować

Prace należy publikować w tym temacie w formie obrazów przy wykorzystaniu znaczników:

[img]tutaj_link_do_zdjecia[/img]

do 15 lutego do godziny 18:00. Jeden użytkownik może opublikować tylko jedną pracę. Ostatni post z pracą danego użytkownika traktowany jest jako praca biorąca udział w konkursie. Każde zgłoszenie musi być zaakceptowane przez administratora, który powiadomi w tym temacie o jego akceptacji bądź odrzuceniu.

W dniu 16 lutego odbędzie się ankieta, w której forumowicze wyłonią najlepszy i najbardziej pomysłowy fotomontaż.


Zdobywca 1 miejsca w konkursie otrzyma nagrodę:

książkę: Ścieżka Mocy - mądrość Plejadian dla świata pogrążonego w chaosie - Barbara Marciniak

Dołączona grafika

Ścieżka Mocy - tom IV nauk Plejadian, to zdaniem amerykańskich czytelników - najlepsza książka Barbary Marciniak. Książke czyta się naprawdę świetnie. Oferuje ona niezwykle skuteczne metody na zmianę ograniczających nas przekonań i poglądów - wszystkie do zastosowania od zaraz.

Wiedza ta szeroko otwiera przed nami drzwi do całkowitej, osobistej wolności w życiu. Stąd już tylko mały krok do odzyskiwania swojej własnej mocy - po to, by tworzyć świat nieskończonych, pozytywnych możliwości.

Więcej na temat tej książki przeczytasz na stronie CzaryMary.pl



Zdobywca 2 miejsca w konkursie otrzyma nagrodę:

książkę: Ściśle tajne / Majestic - S. Friedman

Dołączona grafika

Książka jest rezultatem jedenastu lat śledztwa w sprawie operacji MAJESTIC-12, operacji mającej na celu utrzymanie w tajemnicy kontaktu z pozaziemską cywilizacją. Początki operacji MAJESTIC sięgają lipca 1947 roku, kiedy to w okolicach Roswell w stanie Nowy Meksyk rozbił się obiekt UFO. Wówczas to prezydent Truman powołał tajny zespół MAJESTIC, którego zadaniem było zbadanie pozaziemskiego pojazdu i jego załogi.
W tej książce po raz pierwszy zostały przedstawione tajne dotąd dokumenty, dotyczące operacji MAJESTIC-12 i kontaktu z pozaziemską cywilizacją.

Więcej na temat tej książki przeczytasz na stronie CzaryMary.pl



Zdobywca 3 i 4 miejsca w konkursie otrzyma nagrodę pocieszenia w postaci konkursowego pucharu :gold:


Uwaga, uczestników konkursu obowiązuje Regulamin uczestnictwa i przyznawania nagród w konkursach "4 urodziny serwisu Paranormalne.pl"



Powodzenia!



#2

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
inwazja ;]

Pierwszy. :P

Wiem że okropne. Ale mam nadzieję że będzie max trzech przeciwników. :P

#3

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eury, ale zdjęcie znalazłeś. Trudne. Pomysłów mam masę, ale dłubanie w tych lampkach i płotku wrrr.... :D



#4

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Danki, jak zobaczyłem twoją pracę to mi się przypomniał najgorszy film w dziejach "Wojna Światów 2" .

Pozdro.

#5

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Powrót.


? Tak mnie naszło, bo jakoś ufo mnie zraziło, a innego pomysłu nie byłem w stanie zrealizować..

Powtórne przyjście... jak zawsze o tym słyszę to właśnie taki widok mam przed oczami, pierwsze skojarzenie heh.

pozdrawiam



#6

icewielki.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wszystko fajnie ale zdjecie zrodlowe to przynajmniej w jakiejs zjadliwej rozdzielczosci bys dal a nie 500x cos tam na takim czyms to pracowac sie nie da a co dopiero dopracowac jakies detale

dla zainteresowanych tutaj w wyzszej rozdzialce
http://farm4.static....d148e686a_o.jpg

#7

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z tym, że tam kąt widzenia jest szerszy... wykadrować potem trzeba, by było jak to podane.

Moim zdaniem, zadane było tamto, robimy na tamtym, dając radę z małą rozdzielczością, bez kombinowania



#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wszystko fajnie ale zdjecie zrodlowe to przynajmniej w jakiejs zjadliwej rozdzielczosci bys dal a nie 500x cos tam na takim czyms to pracowac sie nie da a co dopiero dopracowac jakies detale


Nie przesadzaj ;) To nie jest zlecenie na plakat.

Danki, KriSSnt - zaakceptowane



#9

Skalarnieboskie.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku chciałem się przywitać bo jestem tu nowy :) ale od dawna śledzę to forum ;)
...żeby nie przeciągać:

Dołączona grafika
Jeleń wodny :mrgreen:


Pozdrawiam.

#10

icewielki.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Z wrót innego wymiaru


Pozdrawiam.

#11

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
A takie sobie z nudy ;) ale kandydat na zwycięzcę i tak jest wyżej ;p KriSSnt, na prawdę niezłe ^^

EDIT//
A tytuł to ... ee...
"21.12.2012 - czyli atak wielkiego potwora o numerze 666 stworzonego przez reptilian mieszkających we wnętrzu pustej i płaskiej ziemi" ^^

#12

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale ładnie polecieliście...

Icewielki jestem pod wrażeniem, nie chciałoby mi się tyle dłubać i wycinać ;p chociaż niektóre miejsca są troszke nieprzemyślane, ot można było coś odbić na drugą stronę, żeby się bardziej kierunek oswietlenia zgadzał ;)

Ale mimo wszystko naprawde super!

Ringeril, tytuł! ;) też fajnie... :)


Jeleń wodny natomiast roz***ał system :D jest boski :D poważnie :D


pozdrawiam



#13

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
"I zUo zostanie przepędzone"

Zainspirowałem się pracą "powrót" ;)

p.s. tak, praca ma związek z tematyką forum: Religia I Filozofia/religie parodystyczne



#14

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pit,jak coś to swój głos oddaje na Twoją pracę,"pedo bear" mnie rozwalił xD

#15

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pit, ta przerobka mnie powaliła :D :beer2:




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych