Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs I - Najlepsza publikacja noworoczna


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Konkurs I - Najlepsza publikacja noworoczna
4 urodziny serwisu Paranormalne.pl

Dołączona grafika


To druga edycja konkursu na najlepsze opracowanie lub tłumaczenie artykułu. W konkursie może wziąć udział każdy publikując na forum autorski temat w dniach od 5 do 25 stycznia. Dwa lata temu w konkursie wzięło udział 9 autorskich publikacji, mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja będzie większa!

Szczegółowe zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować na forum dowolny temat związany z tematyką serwisu w dniach od 5 stycznia do 8 lutego do godziny 18:00. Temat musi być unikalny pod względem treści i tematyki (na forum nie może istnieć taki sam temat lub poruszający te same zagadnienia lub problem, dozwolone jest jednak rozszerzone opracowanie istniejącego tematu lub ukazanie danego problemu od innej strony). Wymagane jest aby publikacja miała formę autorską, tj.:

- Była streszczeniem (za podaniem źródeł),
- była opracowaniem (za podaniem źródeł),
- była tłumaczeniem (za podaniem źródeł).

Tematy należy publikować na forum na normalnych zasadach (i w odpowiednim dziale), a w przypadku chęci udziału w konkursie należy w tym temacie zamieścić link do opublikowanego artykułu na naszym forum. W konkursie może brać udział tylko jeden wybrany przez autora temat. Każde zgłoszenie musi być najpierw zaakceptowane przez administratora, który powiadomi w tym temacie o jego akceptacji bądź odrzuceniu.

W dniu 25 stycznia odbędzie się ankieta, w której forumowicze, z pośród tematów biorących udział w konkursie, wybiorą ten najbardziej interesujący ich zdaniem.


Zdobywca 1 miejsca w konkursie otrzyma nagrodę:

książkę: Wędrówka Dusz - dr Michael Newton

Dołączona grafika

Ta wyjątkowa książka - Wędrówka dusz - po raz pierwszy odkrywa tajemnicę życia w świecie dusz po śmierci człowieka na Ziemi. Dr Michael Newton, doktor doradztwa personalnego, dyplomowany hipnoterapeuta prowadzący prywatną praktykę, rozwinął swoją własną technikę hipnozy by dosięgnąć ukrytych wspomnień swoich pacjentów o ich życiu po śmierci. Powstałe zapisy rozmów z pacjentami stanowią "dziennik podróży" po - wybranych spośród setek innych - przykładach dwudziestu dziewięciu osób, które zostały przeniesione w stan nadświadomości.

W stanie głębokiej hipnozy osoby te w poruszający sposób opisują to, co wydarzyło się pomiędzy ich poprzednimi inkarnacjami na Ziemi. Wyjawiają one barwne szczegóły naszych odczuć w chwili śmierci, z kim się spotykamy zaraz po odejściu z ciała, jak wygląda świat dusz, gdzie się udamy i czym będziemy się zajmować jako dusze oraz - dlaczego decydujemy się powrócić w określonych ciałach.

Więcej na temat tej książki przeczytasz na stronie CzaryMary.pl



Zdobywca 2 miejsca w konkursie otrzyma nagrodę:

książkę: Duchy trzeciego tysiąclecia - Krzysztof Strumiłł-Pietraszkiewicz

Dołączona grafika

Duchy są subtelną formą energetyczno-emocjonalną. Podlegają jednak ziemskim prawom fizyki, dlatego aby w ogóle istnieć, muszą czerpać energię. Często mają poczucie własnej tożsamości. Funkcjonują w innych strukturach czasoprzestrzeni, ale docierają do naszego świata i mogą na niego oddziaływać.

"Duchy trzeciego tysiąclecia" to książka, w której duchy, po raz pierwszy na świecie są przedstawione, nie jako zjawiska budzące grozę, ale sąsiadujące z nami wrażliwe istoty. Każdy z nas może się w nie przekształcić, jeżeli nie wykorzysta przypisanej sobie energii. Dlatego lepiej zaprzyjaźnić się z nimi i nauczyć się współistnieć niż się ich lękać. Autor książki daje nam szansę zrozumienia tych niezwykłych istot.

Więcej na temat tej książki przeczytasz na stronie CzaryMary.pl



Zdobywca 3 i 4 miejsca w konkursie otrzyma nagrodę pocieszenia w postaci konkursowego pucharu :gold:


Uwaga, uczestników konkursu obowiązuje Regulamin uczestnictwa i przyznawania nagród w konkursach "4 urodziny serwisu Paranormalne.pl"



Powodzenia!



#2

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wreszcie się zaczęło i trzeba naoliwić klawiaturę jak najszybciej ;) Czytałem obie książki, ale nie mam je w swojej kolekcji, więc podejmę się wyzwania nie tylko w celu wygrania, lecz samej uciechy z rywalizacji.



#3

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to ja jako opiekun tłumaczy, liczę na moich "podopiecznych" xD Nie zawiedźcie mnie, przynajmniej jeden musi stanąć na podium! :P Bo ja to tam raczej szans (i czasu teraz) zbytnio nie mam :/ Ale być może uda mi się coś opublikować :>



#4

morte.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż...jeszcze jeden plus i ruszam do walki x]

#5

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to ja będę pierwszym uczestnikiem.

Mój artykuł nazywa się "Trzy ludzkie wyobrażenia napędów stosowanych w NOLach"

http://www.paranorma...t=0#entry321911

^^ Oto link do mojego artykułu ^^

Miłego czytania.

Pozdrawiam, Hyperion

EDIT:
Dobra wszystko poprawiłem. Teraz OK? Zaakceptujecie?

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mogę zaakceptować, ponieważ nie ma konkretnych źródeł. Potrzebne jest przynajmniej jedno. Poza tym musisz poprawić obrazki. Wszystkie mają być na imageshack.us lub innym darmowym hostingu zdjęć.



#7

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdobywca 1 miejsca w konkursie otrzyma nagrodę:

książkę: Wędrówka Dusz - dr Michael Newton

Dołączona grafika


Dr Newton jest słynnym hipnotyzerem. Specjalizuje się w tzw. regressingu. Wydał 4 książki: "Wędrówka Dusz"; "Przeznaczenie dusz" Tom 1 i 2; "Życie między wcieleniami".
Tak się składa, że posiadam pierwsze 3 pozycje we formie 'papierowej'. Muszę przyznać, że to wysoce poczuczająca lektura. Eury ta nagroda jest bardzo trafna - gratuluje wyboru ;)

#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra wszystko poprawiłem. Teraz OK? Zaakceptujecie?


Zaakceptowane

Eury ta nagroda jest bardzo trafna - gratuluje wyboru


dziękuję ;)



#9

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym miał jeszcze prośbę dla wszystkich uczestników (i nie tylko).
Zgłaszajcie wasze tłumaczenia, streszczenia, opracowania itp. również w poniższym temacie (do bazy artykułów VRP ;) ).
http://www.paranorma...showtopic=18622



#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hipnoza luksusem umysłu.

http://www.paranorma...showtopic=19434

a oto poprawny link :)



#11

tomasz.czerka.
  • Postów: 87
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 44
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgłaszam swoje uczestnictwo w konkursie tłumaczeniem z j. włoskiego artykułu na temat tragicznego rejsu rosyjskiego statku handlowego.
Oto link do tłumaczenia:

Przeklęty statek "Iwan Wasyl"

Uprzejmie proszę Eurycide o potwierdzenie ewentualnej akceptacji mojego uczestnictwa w konkursie.

Tomasz Czerka

P.S. Przepraszam Administatora z literówkę w jego NIcku. Tak to jest przy szybkim pisaniu, ale poprawione.

Użytkownik tomasz.czerka edytował ten post 17.01.2009 - 12:10




#12

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmierć w dżungli

http://www.paranorma...showtopic=19484

#13

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Również zgłaszam się do wzięcia udziału w konkursie.

Artykuł traktujący o zjawisku porażenia przysennego - rozbudowany i wzbogacony własnymi doświadczeniami, rozpatrywany przez pryzmat nauki jak i dogmatów i światopoglądu.

http://www.paranorma...showtopic=19487

--------------------------------

Krzlew - musiałeś przeoczyć pierwszy punkt regulaminu uczestnictwa w konkursach organizowanych na czterolecie VRP - " 1. W konkursach nie mogą brać udziału osoby, które posiadają mniej niż 1 punkt reputacji."

Z mojej strony - zasługujesz na ten punkt dzięki twojej pracy :) Właśnie leci na twoje konto. Lecz następnym razem - przeczytaj regulamin.

Użytkownik Refused edytował ten post 19.01.2009 - 16:05




#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z uwagi na kłopoty techniczne na forum, konkurs zostaje przedłużony do 8 lutego.



#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... i tak oto z dnia na dzień rośnie zainteresowanie konkursem, co ja mówię z minuty na minutę, wróć z sekundy na sekundę ;-) ... wzrasta zainteresowanie, i pojawiają się nowe konkursowe teksty.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych