Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje cos ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Macrognathus.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Telekinetyk, wysłałem ci prywatną wiadomość.
  • 0

#17

Celes.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzenie aury to i ja opanowałem do (według mnie jest 4 poziomy, 1aura, 2kolor aury, 3 aura człowieka, 4 możliwość przewidzenia ruchów innego człowieka po aurze, która według mnie jest jak dusza i wykonuje jako pierwsza ruch) 3 poziomu. Nieraz gdy mi się pojawiają gdy np. siedzę nad brzegiem rzeki i zaczynam widzieć aury rożnych roślin to umiem je opanować i gdy chce to znikają. Ale nie wiem jak ty się bawisz z tymi kontaktami z przedmiotami. (tez tak chce) Praktykuje różne umiejętności od dawna, m.in.: perfect LD, zegar senny, OOBE (trochę, trudne bardzo dla mnie i niebezpieczne) ale nie opanowałem takiego kontaktu astralnego z przedmiotami jak ty, muszę przećwiczyć i na twoim miejscu, jak miałbym takie umiejętności, nie próbował bym się ich pozbyć, tylko bym je próbował opanować i rozwijać do najlepszego stopnia. Więc nie lamentuj tu, tylko trenuj swoje umiejętności.
  • 0

#18

Kaard.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heja szczerze mowiac nie czytalem wszystkich odpowiedzi ale jak tylko zobaczylem ze widzisz ta hmm siatkowke w powietrzu odrazu mnie to zainteresowalo. Zdaje sie ze mam cos podobnego nie widze aury nie czuje ciepla itp ale np jak spojze na czyste niebo albo na okno(dziwne ze te miejsca) to jak sie skupie widze niewiem jak to inaczej nazwac niewiedzialne kuleczki.Pytacie skoro niewidzialne to jak je widze? Niewiem poprostu widze w srodku nic niema tylko gruba niewidzialna obwodka tych kuleczek one sie ruszaja na wszystkie strony jak stado much albo komarow tak sie tylko zastanawiam co to moze byc jakies pomysly?
  • 0

#19

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodzi wam może o to?
http://www.rumburak....mroczki.php#215
  • 0

#20

Kaard.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W kazdym razie mi dzieki za odp ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych