Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teczki moderatorów - podsumowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle zamieszania, tyle krzyku... a okazuje się, że nic się nie zmieniło. :D
  • 0

#17 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

witam
odkopie stary temat zeby nie zakladac nowego, a więc

w sygnaturze Przema pojawiła sie wiadomość :
"Zakończyłem działalność na forum paranormalne.pl. Oczekuję na usunięcie konta, na moją wyraźną prośbę. W związku z powyższym proszę nie pisać do mnie pw."

Przemo czemu usuwasz konto i odchodzisz ?
zostaw sobie konto moze kiedyś zmienisz zdanie i zechcesz powrócic na forum. :<
  • 2

#18

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Internet jest miejscem w rzeczywistości nie istniejącym, tu się pisze i czyta.Poznajemy ludzi, a raczej "poznajemy", bo to co stanowi jakąkolwiek wartość odnoszącą się do kogokolwiek jest wyłącznie naszą wyobraźnią i w znikomym stopniu odnosi się do rzeczywistości.
Nikogo w necie tak dobrze nie poznajemy, jak siebie samego i to co zdaje się nam czymś ważnym jest w rzeczywistości sumom emocji.Te pozytywne dają nam poczucie własnej wartości, lecz to jest wielka bzdura.Emocje wynikłe z napięć i konfliktów budują nasz charakter, zapanowanie nad swymi słabościami...no właśnie!

Popieram przed-wpis...sam się kiedyś z tego uśmiejesz !
  • 0

#19

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Istotnie trwają prace nad nowym regulaminem, ale parę dni temu z powodu pewnych wydarzeń prace nad nim zostały na jakiś czas wstrzymane. Dlatego harmonogram uległ zakłóceniu i najprawdopodobniej nie zostanie przedstawiony do dyskusji w dniu 21 stycznia. Wolimy dopracować go tak, aby był jak najlepszy niż przedstawiać go tylko po to, aby dotrzymać jakiegoś terminu. Myślę, że całość pracy zostanie zaprezentowana w odpowiednim temacie przez jakiegoś moderatora w ciągu tygodnia - ale termin ten też nie jest ostateczny, praca może skrócić się do dwóch dni, a może i wydłużyć do dwóch tygodni. Trzeba mieć na uwadze, że to regulamin, a zatem powinien być maksymalnie "dopieszczony".

Dlatego również życzę cierpliwości. Prace trwają.
  • 0



#20 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

witam,
Przemo, przez regulamin chcesz odchodzic i usuwać konto - a cóż takiego niby
kontrowersyjnego w tej nowej wersji regumaniu sie znalazło ?

daj spokój zostaw sobie konto, potem bedziesz żałował, że usunąłeś - a przywrócic sie
konta już potem nie da, masz duży staż na forum, dobrą reputację itd.
pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych