Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chiński potwór straszy rybaków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chińscy rybacy nie wypływają już na jezioro niedaleko miasta Liupanshui. Boją sie potwora, który podobno opanował te wody. Co chwilę ktoś widzi bestię, która wynurza się na powierzchnię i straszy ludzi. A chińskiej telewizji udało się potwora podpatrzeć. Zresztą... zobaczcie sami gigantyczne monstrum z jeziora.

Rybacy nie chcą wypływać na jezioro dopóki władze nie zrobią coś z tym potworem. Nie chcą, by bestia pożarła ich łódki. Kto wie, czym taki zwierz się żywi? Podwodny smok przecież może także przepadać za ludzkim mięsem.

Czy jest czego się bać? Oto film, który pokazuje prawdziwe oblicze bestii: KLIK

źródło - dziennik.pl
-------------------------

Ciekawe, wg to moze byc kolejne oszustwo chińczyków, tak jak choc by z fajerwerkami na olimpiadzie :P
  • 0

#2

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

GODZILLA :o ;)

Mało na tym nagraniu widać, coraz więcej jest takich filmów z tymi " Morskimi potworami " teraz możemy się przekonać, że w wodach nie żyją tylko rybki ale coś innego ^^
  • 0

#3

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zna ktoś mandaryński? Dobrze by było przetłumaczyć co krzyczą "gapie".

Mój typ:

"Patrzcie, ten pijaczyna Mao znowu udaje Nessie" :mrgreen:
  • 0

#4

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coraz więcej doniesień o ufo - coraz więcej doniesień o potworach morskich ? : ) może to cos znaczy ? : ]
  • 0

#5

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ze coraz wiecej ludzi ma dostep do Photoshopa i After Effects ? poczekamy az pojedzie tam ekipa badawcza, moze ujawnia rąbka tajemnicy :)
  • 0

#6

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje, że to może być jakieś zwierzę z morza/oceanu np. wieloryb lub podobne duże morskie zwierzę, które przypłynęło przez rzekę jaka łączy się z tym jeziorem. Takie sytuacje już miały miejsce i to chyba nawet w naszym Bałtyckim pływało "coś" - nie pamiętam co - z oceanu.
  • 0



#7

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gadacie na około o fotomontażu ale jeśli prawda jest ze rybacy boja się wypływać to na pewno coś w tym jest,sam film oczywiście nic nie mówi ale jest niezły i co najważniejsze pojawił się w telewizji wiec przestańcie gadać ze jakiś młodzian to zrobił .Dodatkowo mamy reakcje jakiejś grupy ludzi i jeśli nie mamy przekłamania w artykule to bym się skłaniał ze coś się kisi w tych wodach.Aha no i mamy do czynienia z rybakami wiec wątpię aby baliby się aż tak wieloryba ;) ..no nic czekamy na więcej filmów i zdjęć :)
  • 0

#8

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szukałem czegokolwiek o przypadku tego "potwora". Po angielsku nic nie znalazłem (co mnie dziwi), po chińsku niestety nie jestem w stanie dojść co i jak, a z PL - tylko dziennik.pl Jedyne co "widać" to filmik na youtube. Jestem trochę paranoikiem, więc na myśl mi przychodzi znalezienie przez redaktora dziennika.pl filmika na youtubie i dorobienie do niego artu...

Sry Śledziu, ale nie mogę się opanować przed rozłożeniem twojego posta na czynniki pierwsze :P

Gadacie na około o fotomontażu ale jeśli prawda jest ze rybacy boja się wypływać to na pewno coś w tym jest


O fotomontażu gada tylko jedna osoba w tym temacie ;) . A jeśli nawet rybacy boją się wypływać (o czym donosi dziennik.pl i nikt więcej, z tego co szperałem), to gapie z kamerą sobie nic z tego nie robią ;o


,sam film oczywiście nic nie mówi ale jest niezły i co najważniejsze pojawił się w telewizji wiec przestańcie gadać ze jakiś młodzian to zrobił .


Dałbyś sobie uciąć palec, że to film pokazywany w jakiejkolwiek telewizji? Bo ja widzę tylko jakieś chińskie symbole w rogu i to wszystko. I swoje palce lubię... :)

Dodatkowo mamy reakcje jakiejś grupy ludzi


Stąd przydałby się jeszcze tłumacz tych reakcji. Bo co mogą "krzyczeć - komentować" to już interpretacja oglądających.

no i mamy do czynienia z rybakami wiec wątpię aby baliby się aż tak wieloryba ;)


Z domniemanymi rybakami. Bo w necie śladu brak...

Ogólnie Lerlitz bardzo mądrze napisał: "poczekamy az pojedzie tam ekipa badawcza, moze ujawnia rąbka tajemnicy". A do tego czasu można sobie gdybać na temat skąd ten news i rodowód filmiku, a nie "co żyje w tym jeziorze".
  • 0

#9

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ci chinole to są pasztety. Coś w jeziorze widzieli i teraz boją się do niego zbliżać heh.

Jak tam jest jakieś nieznane zwierze niech pójdą tam z kamerą, wypłyną tam łódką i nagrają te coś.
Wątpię aby ich to pożarło, nawet nie wiedzą co to jest.

A na filmie nic nie widać. To wyglądało jakby tam płyną krokodyl ;)
  • 0



#10

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Japońscy kryptozoolodzy donoszą o obserwacjach w wodach Oceanu Spokojnego w pobliżu Antarktydy niezwykłego stworzenia, nazywanego Ningen. Nazwa ta oznacza po japońsku "człowieka", bowiem wielkie stworzenie przypomina skrzyżowanie wieloryba z istotą ludzką. Stworzenie wielokrotnie widują również japońscy rybacy. Według opisów, Ningen (znany równiez pod nazwą "Hitogata") jest biały, ma około 20 do 30 metrów długości, nibyludzką twarz i humanoidalną formę, tyle że przystosowaną do życia w wodzie. Ningena kilkakrotnie sfilmowano (istnieją co najmniej trzy filmy, jeden z nich zamieszczam w tym artykule) oraz sfotografowano, zaś na podstawie opisów sporządzony został jego portret pamięciowy.



Nie jest to typowy morski potwór, stąd krążą o nim rozmaite opinie. Według jednej z hipotez Ningen to hominid, który, podobnie jak walenie, przeniósł się z lądu do wody, a tam ewoluował i dał początek opowieściom o syrenach i innych humanoidalnych istotach. Inna hipoteza mówi, że Ningen to w rzeczywistości ogromna płaszczka. Niektórzy kryptozoolodzy stwierdzają z kolei, że Ningen to nic innego jak współczesna legenda stworzona w Internecie.

Mimo to wciąż pojawiają się coraz to nowsze doniesienia o obserwacjach Ningena. Sprawa została potraktowana na tyle poważnie, że zajął się nią japoński rząd, który wysłał w rejon Antarktydy ekipę badawczą w celu zweryfikowania doniesień o Ningenie i ewentualnego schwytania żywego okazu.

temat zaczerpnięty ze klik
może to coś przypłynęło za nimi?
  • 0

#11

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

lul, przy wrzuceniu arta podajcie pierwotny link (2 minuty szukania!), a nie "źródło które jest ze źródła" KLIK. Bo tak się składa, że autorem powyższego arta jest najprawdopodobniej jeden z moderatorów tego forum :mrgreen:
  • 0

#12

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W "tajmsie" pisza o czyms podobnym tylko gdzie indziej KLIK. Niestety artykuł po anglielsku, jest tam pare przykladow innych takich znalezisk.
  • 0

#13

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czyli kolejne jezioro Ness w Chinach - masowa migracja? ;]

Z tymże o jeziorze Kanas już można znaleźć dużo więcej info w necie niż o tym w okolicach Liupanshui
  • 0

#14

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tym nigenie to całkiem ciekawe nie zdziwił bym się zbytnio jak za klika miesięcy będzie o tym głośno o ile badacze ujawnią wyniki poszukiwań publice :/

Ale do tematu jeśli chodzi o film to wydaję mi się, że jest on autentykiem
W morzu jest wiele stworzeń, których prawdopodobnie nie odkryjemy przez najbliższe 100 lat jak nie więcej

Pamiętacie Tsunami w 2004 roku :?:

Po tej katastrofie było bardzo dużo zdjęć ze stworzeniami, które zostały sprowadzone na ląd przez wielką fale, były to stworzenia dotychczas nie odkryte ...
  • 0

#15

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po tej katastrofie było bardzo dużo zdjęć ze stworzeniami, które zostały sprowadzone na ląd przez wielką fale, były to stworzenia dotychczas nie odkryte ...


Jakieś linki do stworzeń odkrytych i skatalogowanych po tym wydarzeniu (z nadanymi im nazwami)? No chyba, że chodzi ci o te: http://www.practical...em.php?news=546
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych