Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ziemia jest pusta w środku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
305 replies to this topic

#151

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poprawiłem, powinno być lepiej. Faktycznie w wersji "white" nic nie widać.
  • 0



#152

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wychodze z zalozenia ze ziemia, jak i inne planety sa puste w srodku, ale nauka nie potrafi wytlumaczyc tego i tyle :smile:
  • 0

#153

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc ja już nic na to nie poradzę. ;-)
Mogę tylko powiedzieć, że Twoje zalożenia są tak niepewne, jak szpilka stojaca na ostrzu.

P.S. Zastanów się przy okazji, dzięki czemu masz coś takiego, jak komputer.... ;-)
  • 0



#154

Kristofol11.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A oni sa pod naszymi stopami ja lece na biegun
  • 0

#155

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdążyłem juz zauważyć, że spora część moich wypowiedzi pozostaje bez odzewu.
Trudno :-/

Ale niech ktoś mi chociaż spróbuje odpowiedzieć na pytania, które zadałem kilka postów wyżej...

Pozdrawiam. :smile:
  • 0



#156

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdążyłem juz zauważyć, że spora część moich wypowiedzi pozostaje bez odzewu.


bo twoje posty rozwiewają wszelkie wątpliwości, moja wiedza z zakresu fizyki czy astronomii nie jest jeszcze na tyle duża aby samemu móc burzyć światopogląd fanatyków różnych śmiesznych teorii, dobrze, że na forum znalazł się taki pogromca teorii jak ty.
:browarek:
  • 0

#157

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie pomyślałem o tym. W końcu "milczenie jest zgodą". :mrgreen:
Postaram się zamieszczać więcej postów, na które nie będzie odpowiedzi. ;-)

Zdrówko :beer: i powodzenia w dalszym pogłębianiu wiedzy. :>
  • 0



#158

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mariush--> Nie dziw się małej ilości odpowiedzi jeszcze z jednego powodu. Szef tego forum, Eurycide jest gorącym zwolennikim Hollow Earth. Wielu entuzjastom tego forum nie wypada kontestować jego wypowiedzi, więc albo go popierają, albo dyplomatycznie wolą milczeć.
Sama teoria zaś, jest dość niespójna jak sam zauważyłeś. Do tego za niedługi czas odbędzie się weryfikacja, bo planowana jest podróż do tej krainy (na forum jest gdzieś topic).
  • 0

#159 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

mam kilka pytań:

1. w jaki sposób powstało centralne słońce, chodzi o to że zgodnie z fizyką ciała o większej gestości opadają dół przy tworzeniu się planet a tu musiałby być cos zupełnie odwrotnego ale, haha jeżeli faktycznie byłoby odwrotnie to powierzchnia ziemi powinna być zbudowana z żelaza a na powierzchni planet gazowych powinno być to co w ich wnętrzu :D , w jaki sposób zapoczątkowały się w nim reakcje przemian jądrowych skoro w w gazowych planetach się nie zaczeły ? Dalej, omimo tego że ma tylko 290 km średnicy produkowałoby tyle energi że z takiej odległości jaka jest podawana w tej teori raczej żadne życie nie miałoby szans na przetrwanie (nie wiem jak to można policzyć, ale napewno jakoś można ile tej energi by było )

2. w jaki sposób działa ta grawitacja ? przecież ta skorupa byłaby sa cienka żeby nas utrzymać :)

3. Skąd ten pomysł który pzredstawił Euricyde na pierwszej czy drugiej stronie że zorze polarne pojawiają się na wszystkich planetach skoro wiadomo że obserwowane są tylko na Ziemi, Jowiszu i Saturnie, a na marsie to wogóle nie ma pola magnetycznego czyli zorz też niema i pisze tam jeszcze że pojawiają się tylko na biegunach :) ciekawe że pare lat temu sam obserwowałem zorze polarną z Podkarpacia :D czyli raczej nie na biegunie :) to gdzie występuje zorza zależy od tego jak silnie wieje wiatr słoneczny a co zatym idzie jak bardzo odkształcone jest nasze pole magnetyczne.

4. daleczego na księżycu i na biegunach nie widać dziury ? no na ziemi niby mogłby zamarzać ale w jaki sposób woda znalazłby się nad całą ogromną dziurą ?

5. jeśli istnieja przejścia przez jakieś jaskinie to jak wyglada przechodzenie nimi, podróżnicy w pewnym momencie musieliby spadać do góry nogami :D
  • 0

#160

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę uwierzyć w wiele rzeczy, włącznie z Kodem Biblii i Spiskiem 11/9, ale Ziemia pusta w środku... yhm... :wow:






_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:
  • 0

#161

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nikt nie odpowiada na te pytania bo nie ma na nie odpowiedzi. To jest TEORIA pustej Ziemi, a nie stwierdzenie niepodważalnego faktu. Ja jestem bardzo przychylny tej teorii co nie oznacza, że muszę mieć mnóstwo dowodów i zero wątpliwości, poprostu JEŚLI ta teoria jest prawdziwa to najprawdopodobniej nie znamy odpowiednich zasad, zjawisk, które by istnienie takich planet usprawiedliwiały. Ludzie znają wieeeele takich zjawisk, które istnieją jednak nikt nie jest w stanie wyjaśnić w jaki sposób to się dzieje, choćby zjawisko kawitacji.
  • 0

#162

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jestem bardzo przychylny tej teorii co nie oznacza, że muszę mieć mnóstwo dowodów i zero wątpliwości, poprostu JEŚLI ta teoria jest prawdziwa to najprawdopodobniej nie znamy odpowiednich zasad, zjawisk, które by istnienie takich planet usprawiedliwiały.

Czyli podsumujmy:
Zakładasz odmienne wyjaśnienie czegoś, co zostało już wcześniej wyjaśnione w spośób wewnętrznie spójny i niesprzeczny. Natomiast to "nowe" wyjaśnienie wymaga olbrzymiej ilości nowych założeń, wsród których są takie "diamenty" jak zaprzeczenie prawu grawitacji (i to nawet nie w wersji Einsteina, a poczciwego Newtona).

Jestem pod wrażniem Twojego sposobu pojmowania rzeczywistości. Ja jednak wolę pozostać poza Matrixem. :-D .
  • 0



#163

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

hmmm IMO jezeli ta teoria byla by prawdziwa to zapewne J.W.Bush mialby nowy pretekst i teren do podboju aby zyskac poklady ropy:P a tak na serio jedna rzecz jeszcze mnie ciekawi bardzo....postaram sie to w skrocie przejzyscie przedstawic....mianowicie jezeli stoimi u nas(t.j. na zewnatrz planety) i patrzymy z troche wiekszej wysokosci niz na pozomie morza(np patrzac przez okno z wysokiego bloq) mozemy zobaczyc widnokrag...jezeli sie bysmy przypatrzylio to po niekad zauwazyc mozna bylo by ta krzywizne i spadek powierzchni ziemi tzn. obnizanie sie w taki sposob aby ziemia mogla utworzyc krag....na widnokregu widzimy styk nieba i ladu...no tak tak jest u nas...ale w takim badz razie jakby to bylo w takim wewnetrznym swiecie....mozna przeciez sobie wyobrazic ze jestesmy wewnatrz kuli....jezeli spojzeli bysmy w taki sam sposob z miejsca wyzej polozonego nie powinnismy uswiadczyc czegos takiego jak widnokrag....widzieli bysmy poziom ziemi ktory by sie coraz bardziej podwyzal....a jezeli np uzyli bysmy jakiegos przedmiotu jak np luneta(robiacych duzego zooma) i spojzeli w tym wewnetrznym swiecie do góry przez ten przyrzad, lub pod katem np 50* zobaczyli bysmy ludzi, obcych czy jak ich tam nazwac, chodzacych do gory nogmi :wow: ....prosze mnie poprawic jezeli sie myle ale ciekawia wlasnie mnie te rzeczy....aha no i w zasadzie wszystko co nazwac mozna bylo by w tym swiecie atmosfera bylo by w zupelnie inny sposob uformowane niz u nas...musialo by byc jakos tak doprowadzone mniej wiecej do wygladu kola aby nie kolidowac z powierzchnia(chodzi mi o chmury)....swoja droga skoro maja oni tam caly czas sloncce tzn swieci w kazdym miejscu w kazdej chwili czy nie spowodowalo by to licznych susz itp gdyz mimo iz ogol powierzchni swiata wew. bylby mniej wiecej taki jak naszego to nie byl by w stanie pomiescic w swojej atmosferze tylu chmur ktore moglyby nawadniac caly ten teren.... no nie wiem naprawde srednio ta teoria moze byc prawdopodobna....jak troche to mi sie tu naprawde duzo rzeczy qpy nie trzyma zeby ta teoria mogla byc prawda co jednak nie oznacza ze jest falszywa bo jestesmy(t.j. my ludzie/nasza cywilizacja)za krótko na tej planecie wiec nie poznalismy wiekszosci jej tajemnic.... moglem troche niescisle napisac ze wzgledu iz w sumie wiem o tym praktycznie tyle co nic sa to jedynie moje takie luzne sugestie....jak cus to pisac poprawie to o co mi chodzilo :spadaj:....
  • 0

#164

Erni.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje porównianie :

Oryginał:


Dołączona grafika

Moje przepuszczenie:

Dołączona grafika

Na moim zdjęciu widać lepiej narysowany tunel. Tunel jak tunel. Ale gdzie prowadzi? Do Miasta! I teraz nasuwa mi się myśl że jeśli mapa pustej Ziemi jest prawdziwa, to może być z tego takie coś że Egipcjanie kontaktowali się właśnie z tym miastem. W końcu tunel jakiś jest. Czyżby mogło wejście do tunelu znajdować się w Wielkim Labiryncie opisywanym przez Herodota ? Możliwe, dodaje jeszcze coś ważnego :

"- Zawiera tzw. "Złoty Krąg" - legendarną komnatę, do której nawiązuje Księga Umarłych. Jest zbudowana z granitu i pokryta złotem techniką przekazaną przez zaginioną cywilizację, dużo starszą niż egipska."

Mowa o Wielkim Labiryncie oczywiście. Czy przypadkiem to Wam nie pasuje do Tej mapy? Jak by patrzeć przecierz pierwsze co jest pod piramidami w Gizie to granit. Wszytko to jakoś bardzo do siebie pasuje. Następny fragment :

"- Wiele ścian jest ruchomych. To czyni z gmachu prawdziwy labirynt. Teksty starożytne mówią o ludziach, którzy zmarli, zgubiwszy się tam. Mówią też o tajnych komnatach we wnętrzu Labiryntu, wypełnionych dziełami sztuki i dokumentami cywilizacji, która kwitła na Ziemi tysiące lat temu."

Tą cywilizacją mieszkającą te tysiące lat wcześniej mógł być ktoś pochodzący z tego miasta. Jeśli Egipcjanie nawiązywali z nimi kontakt to całkiem możliwe że ta właśnie cywilizacja żyjąca przed egipcjanami mogła dużo wiedzieć o Ziemi.

Co Wy na to?
  • 0

#165

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co Wy na to?

na moj gust to nigdy nie poznamy prawdy o antygrawitacjii, historii i starozytnosci... :(
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych