Skocz do zawartości


Duch św. Dawida?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

lRaVeN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg mnie zdjęcie jest robione z flashem i to zwykły kurz, lub fruwający śmieć odbijają światło, poza tym to nawet do człowieka nie podobne...
  • 0

#17

Funciek.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to może być też odbicie światła...

bo przecież na górze się coś świeci

i jeszcze do tego np. flesz
  • 0

#18

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie wiem... kanciasty kurz? Orby (kurz) to raczej takie świecące , przezroczyste koła. Choć mnie osobiście trudno uwierzyć we wszystko co ma podłoże religijne nawet w duchy świętych. Choć ogólnie w duchy wierze. Historia nie podoba mi się i wydaje się naciągana, jednak na kurz to mi nie wygląda.
  • 0

#19

Żaku.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się że te "orby" na środku to nic innego jak plamka na obiektywie. Ta naciągana już twarz na kolumnie to i tak największy przekręt tego zdjęcia ;)
  • 0

#20

Shaukievitz.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja po prawej wiedzę twarz.

Edit [7.07.2009]: Arkadiusz
Jeśli nie masz zbyt wiele do powiedzenia, nie pisz wcale. Nie wolno pisać postów z jednym, krótkim zdaniem.

  • 0

#21

Dj Haker.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też uważam iż jest to fake. Kościół jest nie co oświetlony, widzimy skąd padają promienie. Rzekomy duch jest bardzo jasny. W sumie ciężko dopatrzyć tu się czegokolwiek. Wygląda mi to na kurz z obiektywu... Tak samo to co zaznaczył Ringëril w swoim poście - ewidentny kurz.
  • 0

#22

Dam_Son.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie wiem... kanciasty kurz? Orby (kurz) to raczej takie świecące , przezroczyste koła. Choć mnie osobiście trudno uwierzyć we wszystko co ma podłoże religijne nawet w duchy świętych. Choć ogólnie w duchy wierze. Historia nie podoba mi się i wydaje się naciągana, jednak na kurz to mi nie wygląda.


To jest kurz, nie każdy "orb", że tak nazwę to odbicie, musi być idealnym kołem. Zresztą nie ma co więcej się z tym zdjęciem użerać.... Jak dla mnie temat do zamknięcia! :>
  • 0

#23

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przegięcię,takie "duchy" to kurz lub innego typu zanieczyszczenie...a czemu akurat św Dawid ? jeżeli to duch,to może być ktokolwiek...eh...
  • 0

#24

Musha.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

;]

Dołączona grafika

Użytkownik Ivellios edytował ten post 08.08.2009 - 12:38

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych