Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkalem ich, 2 razy...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

jesio3.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich forumowiczow :)

Mialem 2 spotkania z nimi:

1 spotkanie:
14.11.08 po 23 wracalem razem z tata z Nowego Sącza z koncertu Comy :)
Podczas jazdy nagle wszytskie latarnie zgasly, tata zwolnil. Jechalismy okolo 50km/h. Nagle w odleglosci okolo 100m od nas ujzelismy(jechalismy na dlugich swiatlach) trzy niskie i szczuple postacie, okolo 1.4m. Tata gwaltownie zwolnil, bylismy okolo 60-70m od nich, stali odwroceni od nas, tata zatrabil, postacie odwrocily sie(w tym momencie spalila sie jedna zarowka przedniego lefrektoru) i uciekly szybko do lasu.

2 spotkanie:
21.11.08 okolo 21 poszedlem pobiegac razem z psem na droge rowerowa. Bylo ciemno, droge oswietlaly latarnie. Nagle zauwazylem kilka postaci(nie wiem dokladnie ile), byly takze niskie, lecz o wiele nizsze od tych z 1 spotkania, okolo 50cm. Pies stanal i zaczal warczec, stali nieruchomo zwroceni w moja strone. Pies zaczal glosno ujadac, jeden z nich zaczal sie do mnie przyblizac, chcialem uciekac, lecz nie moglem sie ruszyc, nie czulem strachu. Kiedy byl odemnie na jakies 25m pies umilkl, polozyl sie i zaczal wyc. Niewiedzialem co sie dzieje. Zamknalem oczy, kiedy je otworzylem uslyszalem jedynie szelesty lamiacych sie galezi w lesie. Pies z piskiem uciekl do domu. Przez dwa dni nic nie jadlem, mialem okropne bule glowy, jakby czaszka miala by peknac.

Oczekuje na wasze opinie, historie sa w 100% prawdziwe.
  • 0

#2

DantE.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taa 100% nawet 200% te opowiastki śmierdzą siarą... ja Ci nie wierze dzieciak...
  • 0

#3

blackmaul.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda tylko, że zapomniałeś opisać ich wygląd.
  • 0

#4

pawlo18.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj obejrzałem film pt. "Wspólnota" polecam dla ludzi, którzy chcą się trochę pośmiać aczkolwiek można się zapytać czy nie masz żadnej blizny z tyłu ucha. A widziałeś może tych Marsjanów bliżej?

Podchodzę co prawda do tego sceptycznie, ale żeby udowodnić tego, że naprawdę ich spotkałeś powiedz może więcej szczegółów.
  • 0

#5

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to skoro drogę oświetlały latarnie to było ciemno? Gdybyś nie dodał tego, że historie są w stu procentach prawdziwe, byłyby bardziej wiarygodnie :P
  • 0

#6

jesio3.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie mam zadnej blizny za uchem...
co do tego, ze bylo ciemno rozumeij to tak:
latarnie swiecily, gdyz bylo ciemno jak w du*ie

postaci z pierwszego spotkania nie widzialem szczegolowo, gdyz bylo ciemno, opis postaci z 2 spotkania:
niski, okolo 50cm
oczy mial duze, mrugal
ust nie zauwazylem
nos byl plaski, takie 2 dziurku
dlugie rece(jak na jego wzrost) okolo 25 cm
strasznie szczuply
  • 0

#7

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisałeś coś, że zamknąłeś oczy, tak?
Po co :o ?
  • 0

#8

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pisałeś coś, że zamknąłeś oczy, tak?
Po co :o ?


No chyba ze strachu...

Koledze polecam zawsze mieć przy sobie aparat ;)

Nie wiem, czy wierzyć w to, czy nie... mógłbyś napisać oba historie
od nowa, ale bardziej szczegółowo, i czy miałeś już kiedyś do czynienia
ze zjawiskami paranormalnymi, aha, i ile masz lat???

Ale cieszy mnie, że nareszcie coś się dzieje na forum. Wreszcie jakiś ciekawy temat :rotfl:
  • 0



#9

Granat.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taa 100% nawet 200% te opowiastki śmierdzą siarą... ja Ci nie wierze dzieciak...


Możesz rozszerzyć swoją wypowiedź ? Dlaczego nie wierzysz ? I dlaczego nazywasz kogoś dzieciakiem, sam pewnie nie skończyłeś gimnazjum. Koniec offtopu nie zamierzam się kłócić
A co do tematu:
Hmm te pierwsze "stworzenia" to może mogły by być jakieś dzieci ? A te latarnie - Może przypadkowa przerwa dostawy prądu ?
  • 0

#10

jesio3.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam 17 lat, potrafie wejsc do astrala, mialem doczyniena ze zjawiskami paranormalnymi od 15 roku zycia.

OPis szczegolowy:
1.
14.11.08 okolo godziny 23 wracalem razem z ojcem z NS z koncertu(nic nie bralem), jechalismy normalna droga, bylismy w Tylmanowej, podczas drogi nie spotkalismy zadnego samochodu. Nagle wszystkie uliczne latarnie zgasly, wiec tata wlaczyl dlugie swiatla i zwolnil. Jechalismy prosta droga, nagle w oddali ojciec zauwazyl trzy postacie, byly od nas odwrocone. Mierzyly okolo 1.4m, przypomonaly mi dzieci z 4 klasy. W odleglosci okolo 60m kierowca zwolnil do predkosci okolo 30km/h, kiedy bylismy od nich jakies 30m tata zatrabil, istoty szybko sie odwrocily, nagle jedna z zarowek przedniego reflektoru spalila sie, wydajac przy tym bardzo dziwny dzwiek, ktorego nie umiem opisac. POstacie uciekly do lasu. Nie widzialem twarzy zadnego z nich.

2.
21.11.08 okolo 21 poszedlem pobiegac razem z psem na droge rowerowa. Bylo ciemno, droge oswietlaly latarnie. Nagle zauwazylem kilka postaci(nie wiem dokladnie ile ich tam bylo), byly o wiele nizsze od tych z 1 spotkania, okolo 50cm. Pies stanal i zaczal warczec, stali nieruchomo zwroceni w moja strone. Pies zaczal glosno ujadac, jeden z nich zaczal sie do mnie przyblizac, chcialem uciekac, lecz nie moglem sie ruszyc, nie czulem strachu. Kiedy byl odemnie na jakies 25m on popatrzal na psa, ktory momentalnie umilkl , polozyl sie i zaczal wyc. Niewiedzialem co sie dzieje. Zamknalem oczy, kiedy je otworzylem uslyszalem jedynie szelesty lamiacych sie galezi w lesie. Pies z piskiem uciekl do domu. Przez dwa dni nic nie jadlem, mialem okropne bule glowy, jakby czaszka miala by peknac.

opis postaci:
niski, okolo 50cm
oczy mial duze, mrugal okolo co 3 sek
ust nie zauwazylem
nos byl plaski, takie 2 dziurku
dlugie rece(jak na jego wzrost) okolo 25 cm
strasznie szczuply
brak uszu
glowe mial o wiele wieksza niz ludzka
bardzo chude nogi, mozna powiedziec, ze skora byla na kosciach, rece tez tak wygladaly
kolor skory byl bardzo dziwny, ciemno-jasna zielen
palce mial dlugie, zakonczone okropnymi paznokciami
na nogi nie zwrocilem uwagi

@grant
raczej nie dzieci, widziales kiedys jakies 10 letnie dziecko po 23 na ulicy?
  • 0

#11

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no nic, szkoda, że nigdy przy takich obserwacjach nie udało się zrobić fotek.

2 obserwacje to nie byle co, lepiej częściej wybieraj się na spacery ;) i z aparatem...
  • 0



#12

pawlo18.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesio mam pytanie poszedłeś pobiegać z psem około 21, a potem piszesz taki tekst

raczej nie dzieci, widziales kiedys jakies 10 letnie dziecko po 23 na ulicy?


Trochę niespójności takiej i jak możesz to scharakteryzuj czy wyszedłeś o 21, a wróciłeś o 23, czy jakoś tak.

P.S bólu pisze się przez "ó", a nie "u". To tak abyś uważał, bo mnie to nie razi, ale na polskim możesz mieć problemy jak tak będziesz pisać :)
  • 0

#13

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jesio mam pytanie poszedłeś pobiegać z psem około 21, a potem piszesz taki tekst

raczej nie dzieci, widziales kiedys jakies 10 letnie dziecko po 23 na ulicy?


Trochę niespójności takiej i jak możesz to scharakteryzuj czy wyszedłeś o 21, a wróciłeś o 23, czy jakoś tak.

P.S bólu pisze się przez "ó", a nie "u". To tak abyś uważał, bo mnie to nie razi, ale na polskim możesz mieć problemy jak tak będziesz pisać :)


mi się zdarza wyjść z psem na spacer i wrócić po 4 godzinach :D
  • 0



#14

jesio3.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po 21 poszedlem z psem- 2 spotkanie
po 23 wracalem samochodem-1 spotkanie

BTW: jestem dyslektykiem, staram sie nie popelniac bledow, thx za zwrocenie uwagi pawlo 18
  • 0

#15

Marvin.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na prowokacje, jestem sceptyczny w stosunku do takich rzeczy.

Niewiedzialem co sie dzieje. Zamknalem oczy, kiedy je otworzylem uslyszalem jedynie szelesty lamiacych sie galezi w lesie.


Po co zamknąłeś oczy? W sytuacjach dużego strachu, niebezpieczeństwa dla życia wytężają się wszystkie zmysły więc, jeśli naprawdę byś się bał to byś ich nie zamknął tylko odwrócił się i biegł. I wydaje mi się że oczami się widzi a nie słyszy, a ty mówisz że jak otworzyłeś oczy to usłyszałeś szelesty itd.

opis postaci:
niski, okolo 50cm
oczy mial duze, mrugal okolo co 3 sek
ust nie zauwazylem
nos byl plaski, takie 2 dziurku
dlugie rece(jak na jego wzrost) okolo 25 cm
strasznie szczuply
brak uszu
glowe mial o wiele wieksza niz ludzka
bardzo chude nogi, mozna powiedziec, ze skora byla na kosciach, rece tez tak wygladaly
kolor skory byl bardzo dziwny, ciemno-jasna zielen
palce mial dlugie, zakonczone okropnymi paznokciami
na nogi nie zwrocilem uwagi


Ja gdybym spotkał się z takim czymś na pewno nie dostrzegł bym że mruga co 3 sekundy! xD Opis tych postaci wydaje mi się taki sztuczny, wymyślony. Z tego co tu napisałeś to jest to mały zielony ludzik, strasznie chudy, z dużą głową, hmmm... gdzieś to już słyszałem :rotfl:

I jeszcze jedno, niedawno dołączyłeś i masz 5 postów, jak wielu którzy robią sobie po prostu jaja.

Reasumując: Uważam że to sobie wymyśliłeś.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych