Skocz do zawartości


Zdjęcie

"I ukażę znaki na niebie..."


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"I ukażę znaki na niebie..."
Rozpoczynając słowami Joela (ok. 600 r.p.n.e., JO.2,30) prezentuję poniżej zbiór przekazów dotyczących zagłady, która przyjdzie z nieba. Jednak przestrzegam was przed nadmierną interpretacją ich treści. Po prostu przyjmijcie je do wiadomości, bez popadania w skrajność.

I. PRELUDIUM?

Najpierw sprowadzą kawałki Księżyca, co zakłóci równowagę i uwolni zgubne siły. Oczyszczenie nastąpi wkrótce, gdy ludzie wybudują wielki dom na niebie [stacja kosmiczna ISS? - dop. NHolokaust]. W tym czasie wszędzie pojawi się ogień, jak też chciwi i samolubni przywódcy, którzy oszaleli na punkcie władzy, i wszędzie wybuchną wewnętrzne wojny. To ostatni znak ostrzeżenia.

II. IMPAKT

1. I będą znaki na Słońcu, Księżycu i na gwiazdach...Ludzie omdlewać będą z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat, bo moce niebios poruszą się.
Jeszua / Jezus (30-33), ŁUK. 21,25-26

2. Gdy dzień wielkiego Oczyszczenia będzie bliski, na niebiosach wzdłuż i wszerz rozpiętę będą pajęczyny.
Księga Indian Hopi

3. Znaki na niebie...deszcz gwiazd.
Przepowiednia kwitnącego drzewka migdałowego (XIX wiek)

4. A czwarty (anioł) wylał czaszę swoją na słońce; i dana mu została moc palenia ludzi żarem. I byli ludzie popaleni wielkim żarem, i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie opamiętali się, by oddać mu chwałę
Św. Jan z Patmos (81-96 n.e.), OBJ. 16,8-9

5. Pierwszy cios bożego miecza, który spadnie na ludzkość jak grom z nieba. Góry i przyroda cała zatrzęsą się od nieporządku i kargodnych czynów człowieka, które do nieba samego sięgać zaczną/
Proroctwo z La Salette (1846)

6. Będą trujące chmury i promienie mające moc palenia daleko większą niż równikowe słońce.
Przepowiednia Warszawska (1790)

7. Nastanie okres wielkich przemian, takich, że żaden śmiertelnik ani się będzie spodziewał. Niebo z Piekłem staną naprzeciw siebie w tej walce. Stare kraje przepadną, a jasność i ciemność rzucone będą przeciwko sobie nawzajem, uzbrojone w miecze, lecz będą to miecze inne niż wszystkie. Mieczami tymi można będzie posiekać niebo i rozłupać Ziemię. Wielki lament ogarnie ludzkość całą i garstka jedynie przetrwa nawałnicę, zarazę i okropności wszelkie.
Pastor Bartłomiej (ok. 1642r.)

8. Samoloty w kształcie ołówków zabiorą człowieka w przestworza, i przez to podziurawią atmosferę; przez dziury przedostaną się śmiercionośne promienie kosmiczne, które zabiją wiele milionów.
Emma Kunz (1938)

9. Najpierw będzie kilka ziemskich plag, takich jak wielkie wojny, które na wiele milionów ludzi sprowadzą zagładę [być może chodzi o I i II wojnę światową - dop. NHolokaust]. Później nastąpi niebiańska plaga w całej swej surowości, jakiej nigdy jeszcze nie było. Nie będzie ona trwała długo, lecz wytnie w pień większą część ludzkości.
Maria Taigi (1835)

10. Głód ogromny przez zabójczą falę niczym deszcz sięgnie aż bieguna Arktyki.
Nostradamus (1555), C6, Q5

11. O wschodzie słońca ukaże się wielki ogień. Huk i światłość rozciągająca się w kierunku Północy

...Na całym świecie tylko śmierć i lament, śmierć czeka ich od broni, ognia i głodu.
Nostradamus (1555), C2, Q91

12. Nadejdzie po roku 2000 dzień Pana, który osądzi tak żywych jak i umarłych. Gwiazdy i komety spadną z góry. Ziemia stanie w ogniu od błyskawicy i stara Ziemia zakończy swój żywot.
Przepowiednia Warszawska (1790)
  • 0



#2

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no no kto wie wszystko może się zdarzyć ;-) tajemnicze i na czasie :-(
  • 0

#3

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Że na czasie, to wiem - w końcu nie bez powodu wyselekcjonowałem te przepowiednie ;) Szkoda, że tajemnicze choć tak duża zbieżność nie może być przypadkiem, gdy mamy doczynienia z taką ilością autorów przy tak wielkiej różnicy chronologicznej.
  • 0



#4

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypadkiem to można dostać w mordę w ciemnej ulicy :) Jak dla mnie jest w tym duuuużo prawdy i tylko czekać w jakim czasie się to stanie.W 2012?Może w tym się zacznie a w 2012 skończy?
  • 0

#5

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może w tym się zacznie a w 2012 skończy?

taka możliwośc nie jest wykluczona :P
  • 0



#6

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale co mnie najbardziej dziwi,jak słyszę o dacie 25.V.06 to mnie nęka obawa,strach jak się okaże prawdą, ale jeśli chodzi o datę 2012,to jakoś się godzę z np końcem świata w tym roku i mnie to nie przeraża...
  • 0

#7

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawy zestaw przepowiedni. No sam niewiem, czy bym chciał ich spełnienia czy nie. Z jednej strony niech ten system i to przeludninie się już skończy, ale jak sobie pomyślę, ze to wszystko ma się dziac na moich oczach. Mam widzieć trupy, ból, cierpienie albo samemu cierpieć. To mi się odechciewa.
  • 0

#8

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale jeśli chodzi o datę 2012,to jakoś się godzę z np końcem świata w tym roku i mnie to nie przeraża


No jasne, bo ta data wydaje się dużo odleglejsza niż jest w rzeczywistości. Nie rzeby coś się miało dziać, ale czas płynie szybkoi wtedy się będziesz bac, a o jakiejś innej, JESZCZE odleglejszej przepowiedni powiesz to samo. To normalne.

Proste.
Co raz więcej o tej komecie, no, no, no... Już za dwa dni się przekonamy.
CAŁY ŚWIAT OBSERWUJE NIEBO DWUDZIESTEGO PIĄTEGO! Żartowałem, i tak nikt po za forum o tym nie wie... Po za tym fajny rym mi wyszedł.
  • 0

#9

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektóre rzeczy mozną skojarzyć ... Gazy - promieniowanie, kwasne deszcze, trzesienia ziemi wywołane bronią jądrową, itd. wiele skojarzeń...
  • 0

#10

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przypadkiem to można dostać w mordę w ciemnej ulicy


w jasny dzien i zatloczonej ulicy tez :P

a co do tych przepowiedni to bede milczal, bo choc widzimy te wszystkie teksty

[ Dodano: 2006-05-24, 20:20 ]
to i tak nie mozemy potwierdzic autentycznosci tego co tam w tych tekstach jest zawarte

te teksty sa tak samo wiarygodne jak biblia
  • 0



#11

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na moje w tych przepowiedniach jest mowa o efekcie cieplarnianym :(

9. Później nastąpi niebiańska plaga w całej swej surowości, jakiej nigdy jeszcze nie było. Nie będzie ona trwała długo, lecz wytnie w pień większą część ludzkości.
Maria Taigi (1835)


Ptasia Grypa?
  • 0

#12 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a ja widze kolejne powiazanie z tmatami tu obecnymi ktore dotycza 2012 ;-)
  • 0

#13

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Że ludzkość i Ziemię nie czeka nic fajnego wiedzą pewnie wszyscy. Ehh.. interpretacje tych przepowiedni to koszmar, same symbole, ogólniki i przenośnie.
Niech każdy sie ma na baczności, a czas już pokaże.
  • 0

#14

kris123.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto wierzy ten się nie lęka!!!
Nikt nie wie kiedy nastąpi koniec świata. Wielu już przepadło fałczywych proroków. Drżyjcie i Wy którzy bluźnicie przeciw Panu! Co ma być to będzie, my malutcy nie mamy na to wpływu, a i te uczone wywody nie na wiele się zdają gdyż to tylko spekulacje.
"I choćbym szedł ciemną doliną ...."
Więcej wiary, więcej wiary!!!
  • 0

#15

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Drżyjcie i Wy którzy bluźnicie przeciw Panu!

Kris, przede wszystkim porzuć ten mentorski i górnolotny ton, bo nim nie wywołasz niczego poza uśmiechem. Rozumiem, że na pewno na widok publikowanych tu artykułów, czy też proroctw możesz - będąc (jak mniemam) osobą głęboko wierzącą - się wykrzywić w grymasie zniesmaczenia. Zauważ, że gdzie niegdzie przytaczamy nawet słowa samego Jezusa (vide pierwsza przepowiednia w tym temacie), zatem nie wpajaj nikomu większej ilości wiary, gdyż każdy posiada własną i to jego indywidualna sprawa.
Pomijając ten fakt, nikt nie bluźni przeciw Panu, bo i w którym miejscu to nastąpiło? Podczas cytowania proroków? Czyżbyś jasnowidzenie uważał za bluźnierstwo? Owszem, ortodoksyjni wyznawcy Krk uważają, że wszystko co ma doczynienia ze światem niematerialnym, metafizyką, etc. jest dziełem Szatana, ale miejmy nadzieję - Ty się do takowych nie zaliczasz.

Co ma być to będzie, my malutcy nie mamy na to wpływu, a i te uczone wywody nie na wiele się zdają gdyż to tylko spekulacje.

Wszyscy wychodzimy z takiego założenia, jednak w przypadku drugiej części zdania - spekulacji - to akurat zarówno od mojej jak i Twojej strony wygląda to identycznie. Żaden z nas nie ma pewności.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych