Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 Styczeń '08


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Spektakularna manifestacja UFO

To spektakularne ukazanie się UFO zostało nagrane w na południu Indii 23 stycznia bierzącego roku. Na filmie możecie zobaczyć dużo świetlistych kul

Part 1
Part 2

Źródło: Truthed.com

Część pierwsza przypomina mi troche światła z Phoenix.

Szczególnie interesująca wydaje mi się druga część. Sam nie wiem co to może być i tak naprawde czy jest to NOL (obiekt latający) Bo niektóre wyglądają jakby suneły po wzgórzu.
  • 0



#2 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Coraz bardziej wydaję mi się że ufo to twory ludzkie w większości bynajmniej.

http://pl.youtube.co...feature=related

ciekawy filmik



Na drugim filmiku od gomp'a widać ja obiekty powstają na Ziemi unosząc się stopniowo w górę.Sam tytuł jest dość ciekawy.
  • 0

#3

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wierzcie lub nie, ale takie pomarańczowe światła widzę raz na miesiąc czasem w grupie a czasem pojedynczo i zawsze znikną zanim zdążą zniknąc za horyzontem. Jak by ktoś pytał to mieszkam w Pile. Jak nie wierzycie to na youtube nawet jakiś koleś nagrał te światła nad Piłą tyle że telefonem co przekłada się na bardzo słabą jakośc.
ufo nad piłą
I bez wątpienia jest to UFO chodź nie twierdze, że z kosmiatami na pokładzie :P .
  • 0

#4 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Taght ten filmik od ciebie ma na YT jedną gwiazdkę dlaczego ponieważ jakość jest okropna a wygląda to tak jakby robił filmik w jakimś pomieszczeniu.Nie wykluczam jednak że faktycznie to było ufo lecz kilka kropek mnie nie przekonuje i jeszcze jak podkreślam w tej jakości nie można za dużo powiedzieć o tym filmiku.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych