Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moce nadprzyrodzone


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1

Latam Nad Miastem.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to brzmieć głupio ale to moja teoria. No, nie moja to już stwierdziło kilkoro ludzi.


Spodkałam się nie raz, na forch, blogach i stronach internetowych, z tym że ludzie potrafią przesuwać różne przedmioty czy lewitować. Ci co to potrafią używają większej części umyłu niż wszyscy inni. A zresztą ta teoria jest nie sprawdzona. Jak sądzicie czy to prawda???
  • 0

#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to nie jest prawda
mimo iz jest to duze forum to jak do tej pory nie spotkalem tu zadnego uzytkownika posiadajacego takie umiejetnosci chetnego do ich zaprezentowania

jest kilka osob twierdzacych ze je posiadaja lecz nic z tego wiecej nie wynika
  • 0

#3

Latam Nad Miastem.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ja pisałam konkretnie o tym forum? NIE. To było na różnych innych. Z zresztą gdybyśmy używali całego mózgu to byśmy robić NIEWYOBRAŻALNE rzeczy.
  • 0

#4

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Einstein twierdził że gdybyśmy wykorzystali 100% naszego umysłu to stalibyśmy się czystą energią...
  • 0

#5

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tam nie wiem, ale psychotroniką zajmowało sie kilka państw z tego co czytałem, jest pare ksiazek na te tematy, teraz pewnie takze :) czasem internet obiegało pare nowinek, sugerujacych ze wlasnie prace nad psychotroniką trwają :) i nawet ze jest to w dosc zaawansowanym stopniu, kto wie, kto wie.

ps. topic zalozony w złym miejscu ...

Użytkownik above edytował ten post 22.11.2008 - 20:30

  • 0

#6

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jesteśmy jeszcze gotowi na zdolności paranormalne.Najpierw musimy rozwinąć się duchowo
aby korzystać z owych paranormalnych umiejętności.A jak wiadomo rozwój duchowy to nie zawsze prosta
droga..wszystko przed nami:]
  • 0

#7

Latam Nad Miastem.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do: Rockmenka85
Masz rację... Ale trzeba lat, wieków czy nawet tysiącleci żeby rozwiąć się duchowo.


Wyobraźcie sobie, że używamy całego umysłu. Co bycie mogli robić. Ja wyobrażam sobie, że mogę w pamięci obliczać działania przy których "siada kalkulator"... A wy??
  • 0

#8

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Einstein mówił różne dziwne rzeczy. A tak poza tym jakby Einstein żył w dzisiejszych czasach, byłby uznawany za kogoś kto ma autyzm.


Czytałam czy oglądałam w telewizji program, że człowiek może doprowadzić do tego, aby używać 100% umysłu. Musi trenować, ćwiczyć a w końcu będzie mógł robić takie rzeczy, że...no wiecie- co tylko chce.Nie wiem ile jest w tym prawdy ale moze warto zacząć próbować. ;p
  • 0

#9

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nico17 a pamiętasz może nazwe tego programu? albo chociażby kanał na którym leciał, pewnie wszyscy by chętnie zobaczyli.

@ninka : w moim wyobrażeniu gdybym miał taką moc dysponowałbym nieograniczoną wyobraźnią przestrzenną itp, mógłbym słowo "niewyobrażalne" wyrzucić ze swojego słownika :P
  • 0

#10

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najpierw to musimy uświadomić sobie, że wszystko jest możliwe i tak na prawdę to my jesteśmy tymi którzy dokonują aktu kreacji dopiero potem możemy odkrywać dalsze możliwości i żadne techniki proponowane przez innych tu nie pomogą. Sam musisz się otworzyć.
  • 0

#11

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Spodkałam się nie raz, na forch, blogach i stronach internetowych, z tym że ludzie potrafią przesuwać różne przedmioty czy lewitować.

Rozumiem, że te osoby pokazały dowody, że to potrafią. Bo w końcu nie jesteś tak naiwna żeby wierzyć komuś na słowo, prawda?
  • 0

#12

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nico17 a pamiętasz może nazwe tego programu? albo chociażby kanał na którym leciał, pewnie wszyscy by chętnie zobaczyli.






To leciało kilka misięcy temu na polsacie.
  • 0

#13

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się że mózg bez przypadku ma swoją wielkość i jest podzielony na części (słuch ,węch, myślenie na bieżąco , pamięć długo trwała , rozpoznawanie twarzy ) , po co mieli byśmy korzystać ze 100% ? Mózg robi dokładnie to co potrzebujemy w danym momencie . Może po prostu mieli byśmy dostęp do wspomnień na bieżąco , na przykład będziemy mogli zacytować Pana Tadeusza po 1krotnym przeczytaniu , ale czy da nam to jakieś nadprzyrodzone zdolności to i tak się pewnie szybko nie dowiemy .


Mózgiem odbieramy cały "zewnętrzny" świat . Mieliście kiedyś tak realny sen że wydawało się wam że był prawdą ? to teraz wyobraźcie sobie że się z niego nie budzicie . ( matrix ) . Może przy wykorzystaniu 100%mózgu mielibyśmy świadomość władzy nad wszystkim (materią itp) aż do śmierci ciała .
  • 0

#14

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to brzmieć głupio ale to moja teoria. No, nie moja to już stwierdziło kilkoro ludzi.


Spodkałam się nie raz, na forch, blogach i stronach internetowych, z tym że ludzie potrafią przesuwać różne przedmioty czy lewitować. Ci co to potrafią używają większej części umyłu niż wszyscy inni. A zresztą ta teoria jest nie sprawdzona. Jak sądzicie czy to prawda???


http://pytamy.pl/que...procent-m-zgu/1

"Bo jest totalną brednią. Mózg to bardzo kosztowny organ dla organizmu, u człowieka waży około 2% masy całego ciała, a zużywa aż 20% energii jaką dysponuje organizm. Zwykłe prawa ekonomii wskazują, że tak drogi w utrzymaniu organ nie może leżeć odłogiem i nie leży, ciągle analizuje wszystkie napływające przez zmysły impulsy i reaguje na nie. Twierdzenie o małym wykorzystaniu mózgu jest fałszywe, a jego pochodzenie nie jest pewne. Częściowo wynika zapewne z tego, że gdy zaczęto obserwować działanie mózgu okazało się, że duża jego część działa jakoś tak niemrawo, ledwo "świeci", a nie "błyska". Winne były też metody badawcze, które nie były w stanie pokazać całej aktywności [była zbyt niska by ją wykryć]. Do tego dochodzi problem niezrozumienia budowy mózgu i tego jak działa sieć neuronowa. Gdy czytamy reagują na to obszary mózgu związane z rozpoznawaniem obrazów, je odpowiedzialne za język i pamięć, ale reszta mózgu wydaje się nie działać [chociaż w rzeczywistości ciągle obserwuje wszystkie nadchodzące impulsy szukając zagrożeń i tym podobnych rzeczy]. Dochodzi do tego też miła dla większości z ludzi wiara w to, że tak naprawdę jesteśmy dużo inteligentniejsi niż w rzeczywistości, ale na co dzień nie używamy tych obszarów mózgu. Sama zaś wiara ludzi w to twierdzenie dowodzi tego, że większość z nas nadal zakłada, że nasz mózg i my cali zostaliśmy "zaprojektowani" i że część naszych funkcji jest ukryta bo jeszcze nie musimy ich używać."
  • 0

#15

Latam Nad Miastem.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naprawdę urzywamy części muzgu. Gdybyś urzywał całego to byś np.: Pamiętał każdy dzień, i każdą jego chwilę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych