Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja okolica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

azur123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jakis tydzien temu jak wstawalem do szkoly ~5rano, postanowilem troche jeszcze pozwlekac z wyjsciem i z nudow zaczalem sie wpatrywac w niebo - mieszkam szeregowcu. Nad domem naprzeciwko mojego cos krazylo nie wiem jak to pisac poczatkowo myslalem ze to jakis ptak czy cos ale on robil w kolko 'idealnie' ten sam ksztalt to cos bylo na pewno wysoko a i tak bylo to swietnie widac - problem byl jeden - gdy wyjalem szybko telefon zeby chociaz nim zrobic zdjecie to na komorce(czyt. ekranie) tego obiektu NIE było, jak zabieralem komorke i patrzylem golym okiem to znowu bylo go widac..

http://img261.images...ejwiecejqx4.jpg
  • 0

#2

spatium.
  • Postów: 97
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh. To mi przypomina pewną sytuację jaka miała miejsce w sierpniu lub wrześniu. Otóż mam taki zwyczaj, że wieczorem przed snem, zawsze wychodzę sobie na balkon na szluga. Każdego wieczoru, pierwsze co przykuwało moją uwagę była Wenus. Jest to jeden z jaśniejszych elementów na naszym niebie. Pamiętam, że tamtego dnia moją uwagę przyciągnął inny punkt. Poniżej Wenus zauważyłem jasno pomarańczową "gwiazdę" z delikatnie błękitną obwódką. Na nieboskłonie była mniej więcej wielkości Wenus, no może ciut większa. Zdziwiłem trochę, że wcześniej nie zauważyłem takiego cuda. Co jak co ale jak człowiek codziennie wychodzi w nocy i gapi się w niebo, to pewne rzeczy takie jak rozmieszczenie gwiazd z grubsza pamięta. Zafascynowany owym znaleziskiem (dalej byłem pewien że jest to gwiazda), postanowiłem pójść do pokoju po jeszcze jedną fajkę. Gdy wróciłem na balkon, zauważyłem, że ów "gwiazda" zmieniła lekko swoje położenie i co najważniejsze zmieniała je dalej. Mogę przysiąc, że wcześniej tkwiła ona nieruchomo na niebie. Wędrowała tak jeszcze kilka minut dopóki nie straciłem jej z oczu. Jednego jestem pewien - to na pewno nie był samolot. Szczerze tak do końca nie wiem co to było. Nie wykluczam, że mogło to być coś ziemskiego (oprócz samolotu), ale też nie neguję, że była to rzecz pozaziemska.
  • 0

#3

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdy wyjalem szybko telefon zeby chociaz nim zrobic zdjecie to na komorce(czyt. ekranie) tego obiektu NIE było, jak zabieralem komorke i patrzylem golym okiem to znowu bylo go widac.


to czemu nie zrobiłeś zdjęcia? może by coś wyszło? a tak to widzisz, rysunek każdy może zrobić. nie twierdze stanowczo że to ściema, ale skoro miałeś telefon to powinieneś zrobić zdjęcia, przynajmniej po to żeby udowodnić że twoja obserwacja miała miejsce
  • 0

#4

azur123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

gdy wyjalem szybko telefon zeby chociaz nim zrobic zdjecie to na komorce(czyt. ekranie) tego obiektu NIE było, jak zabieralem komorke i patrzylem golym okiem to znowu bylo go widac.


to czemu nie zrobiłeś zdjęcia? może by coś wyszło? a tak to widzisz, rysunek każdy może zrobić. nie twierdze stanowczo że to ściema, ale skoro miałeś telefon to powinieneś zrobić zdjęcia, przynajmniej po to żeby udowodnić że twoja obserwacja miała miejsce



coz a na zdjeciu by nic nie wyszlo i bym zostal wysmiany.
  • 0

#5

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no masz trochę racji, no ale już nic nie poradzimy teraz. widziałeś ufo i tyle
  • 0

#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kranolt@ Najprawdopodobniej międzynarodowa stacja orbitalna. Jest dość jasna.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych