Skocz do zawartości


Minus za Minus


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Otóż:


Po pierwsze nawet nie wypowiedziałem się na temat aury którą można zauważyć obserwując różne przedmioty czy ludzi.Nie napisałem również żadnego postu w tym temacie.

Zauważyłem jednak przeglądając stronę i reputki poszczególnych osób że user Mroczny Mędrzec niesłusznie przyznał minusa Sabaku No Gaara oraz Eurycide więc postanowiłem zainterweniować i przyznać mu minusa ponieważ nie uszanował czyichś poglądów twierdząc że przedmioty martwe nie mogą mieć aury a przecież w regulaminie w punkcie jest wyraźnie napisane:

3.11

Nie tolerujemy chamstwa. Każdy ma prawo do własnych poglądów i zdania, można się z nimi zgadzać lub nie. Przeciąganie na swoją stronę, obrażanie innych ze względu na poglądy jest niedopuszczalne.



Oczywiście nikt nie został obrażony ale został ukarany minusem za własne poglądy[przykładowo ja nie przyznałem minusa Radosławowi chodziarz twierdzi on że Obama to reptalianin,ponieważ szanuje jego zdanie].

Jeżeli ktoś ma wątpliwości do tego że chcę aby usunięto mi minusa bo mam taki kaprys to proszę

Za to że nie potrafi uszanować czyichś poglądów.Chodzi mi tu o temat z aurą i niesłuszny minus dla S.N.Gaara.



Jest to mój minus dla tego użytkownika myślę że dość zrozumiały.

Poniżej jego forma wypowiedzi przyznanego mi minusa:

Za to że ślepo wieży w różne żeczy , i jeżeli ktoś to podważy to od razu mu obniża reputacje.



Po pierwsze.Jakie poglądy skoro ja nawet nie wyraziłem swojego zdania na ten temat.

Po drugie to nie był mój pogląd tylko innych ludzi a on sam podważa poglądy innych osób.

I na zakończenie jeśli chcesz komuś odejmować punkt reputacji to pomyśl dwa razy i zadbaj o ortografię bo napisanie rzeczy przez ż jest już lekceważeniem języka polskiego.

#2

E3`.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Urzekla mnie twoja historia!
Jedynie co moge napisac to: "tylko sie nie poplacz".

#3 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie muszę płakać chcę tylko sprawiedliwości.

#4

E3`.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma sprawiedliwosci.

Co kogo obchodza reputki?

#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bayakus, sprawiedliwość sprawiedliwością, ale moderatorzy nie są w stanie czuwać nad każdym punktem reputacji u wszystkich użytkowników. To, że ktoś niesłusznie da Ci minusa, świadczy wyłącznie o jego głupocie, zawsze można wymyślić jakieś uzasadnienie, choćby bzdurne, a że niektórym brak kultury... tak już jest niestety i choć jest to krzywdzące, trzeba chyba zaakceptować.

Sam widzisz komentarz E3`...

#6

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

przykładowo ja nie przyznałem minusa Radosławowi chodziarz twierdzi on że Obama to reptalianin,ponieważ szanuje jego zdanie


No i tak człowieczyno trzymaj, mamy tutaj forum paranormalne. Gdybym Ci podał przykład za co mnie zbanowano na forum PIS dostałbyś białej gorączki. Trzymaj głowę wysoko w górze i nie dawaj nikomu minusów a będziesz zbawiony. Eure wyraźnie stwierdził że poglądy innego forumowicza nie mogą wpłynąć na reputację. Nie mścij się....choć tak robią Smody......



#7 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Z jednej strony tak i wiem że za każda taką rzecz nie będę pisać nowego tematu bo sprawiedliwości raczej nie dojdę.No ale minus za minus to dla mnie jednak rzecz po prostu głupia.Jak ktoś mi da minusa za to że go obraziłem lub też za nie szanowanie jego poglądów to OK,no ale w odwecie to już totalna głupota.Jednak macie racje nie warto się przejmować tym że ktoś nie potrafi zrozumieć pewnych rzeczy.Ostatni nawet na YouTube miałem taką sytuację że jakiś idiota pisał do mnie twierdząc że Michael Jackson jest pedofilem.Ja go zapytałem czy go zgwałcił.Więc odpisał tylko ty ...

Gdyby jednak nie walczyć o sprawiedliwość i się poddać to czy byłoby to lepsze wyjście.

Po prostu jeśli coś jest dla mnie absurdalne to wolę o tym napisać a może coś tym zmienię.I w tym przypadku tak właśnie jest.

#8

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak ktoś mi da minusa za to że go obraziłem lub też za nie szanowanie jego poglądów to OK,no ale w odwecie to już totalna głupota.


Niestety nie masz racji, obraza forumowicza podlega pod regulamin forum, odwet tak samo, bądź człowiekiem i nie zawracaj sobie głowy ujemnymi punktami reputacji w celu zemsty lub rewanżu, te cechy są zarezerwowane dla dzieci neo. Nigdy nie splamiłem się odjęciem komuś punktu reputacji z powodu innych poglądów.



#9 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Spoko ja sobie nie zawracam tym głowy ale chcę po prostu tylko sprawiedliwości zawsze o to walczę nawet teraz gdy chodzę do 3 klasy gimnazjum,pomimo tego ze narażam się pewnym nauczycielom jednak prawda jest taka że albo ktoś mi w to nie uwierzy lub mnie oleje.Jednak zawsze wolę aby tej może czasami ironicznej sprawiedliwości stało się za dość.

bądź człowiekiem i nie zawracaj sobie głowy ujemnymi punktami reputacji w celu zemsty lub rewanżu, te cechy są zarezerwowane dla dzieci neo. Nigdy nie splamiłem się odjęciem komuś punktu reputacji z powodu innych poglądów.


Ja w odwecie nie dam minusa nikomu ani za własne poglądy zresztą w tym temacie tez o tym napisałem.Mścić się nie będę bo nie mam o co.Przecież to ja pierwszy dałem mu minusa.Ale zemsta dla mnie nie istnieje.Ile ja bym musiał ludzią narobić gnoju jak miałbym się mścić.

P.s: Nadal chcę powalczyć o sprawiedliwość bo stoi ona po mojej stronie.

#10

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

P.s: Nadal chcę powalczyć o sprawiedliwość bo stoi ona po mojej stronie.


No i właśnie wkroczyłeś w mroczne czasy demokracji :mrgreen: Każdy stoi po stronie sprawiedliwości a kto ma rację rozstrzygają sądy powszechne :o



#11 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

:mrgreen: Ja bym chciał aby może któryś z moderatorów się wypowiedział i podsumował temat.Jeśli nawet nie uda mi się można tak to określić wygraną.To i tak mogę być zadowolony z tego że raczej userzy mnie poparli,chyba.

P.S:Teraz jestem trochę zakłopotany ponieważ holi i tatik dali mi plusa i z chęcią też bym im przyznał aczkolwiek może to wyglądać na plus za plusa choć wydaję mi się że za poparcie raczej można dać plusika.

#12

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy jest możliwość by reputacja wystawione przez zbanowanych użytkowników była kasowana o ile użytkownik nie zostanie "odbanowany" w ciągu np. dwóch tygodni? To powinno być do zrobienia technicznie, prawda?

Zdarzają się użytkownicy co się rejestrują tylko po to by komuś pojechać po reputacji.

To chore :]

#13

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

P.S:Teraz jestem trochę zakłopotany ponieważ holi i tatik dali mi plusa i z chęcią też bym im przyznał aczkolwiek może to wyglądać na plus za plusa choć wydaję mi się że za poparcie raczej można dać plusika.

Czyli plus za takie same poglądy jest ok, ale minus za różne już nie?

#14

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A nie wystarczyłoby gdyby została możliwość dawania tylko plusów?
To by rozwiązało większość problemów ze złośliwością czy zemstą.
Od konsekwencji za zachowania niezgodne z etyką forum są moderatorzy.
Minusy dają pretekst do "rozliczeń" osobistych i niepotrzebnych zatargów.
Wyłączyć możliwość dawania minusów i tyle.

#15

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bez minusów reputacja straci sens, jeśli jakowyś w ogóle ma.

Obecnie, w teorii, reputacja jest po to, żeby można było sobie ja obejrzeć i ocenić mniej a więcej z jakim użytkownikiem ma się do czynienia. Jeśli będą w niej same plusy to będzie zmyła.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych