Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obama a koniec świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kamyk..
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Obamie nie płynie czysto murzyńska krew, a również nie jest on w pełni czarny rasowo.
Dla mnie jest to szukanie sensacji na siłę.
  • 0

#32 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie będę pisał kto jest głupi


Ja też nie napiszę kto tu jest głupi a co do Baraka Obamy to jakiś fenomen w tym jest.Ale takie myślenie jest czysto rasistowskie.Tylko dla tego że jest prawie czarny ale bardziej przynależy do ludzi o tym odcieniu skóry to ma być uważany za Antychrysta jeśli tak ma być to sensu w tym nie ma żadnego.Wyznanie czysto chore a jeśli się potwierdzi to oznacza że biblijna apokalipsa to opis ostatecznego zwycięstwa Miłosiernego Boga nad ludźmi.
  • 0

#33

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W Obamie nie płynie czysto murzyńska krew, a również nie jest on w pełni czarny rasowo.
Dla mnie jest to szukanie sensacji na siłę.


Ale z pewnością jest czarny.




a to taka mała ciekawostka widniejąca na stronie głównej onetu:

Mickiewicz i Nostradamus już to przewidzieli

Jako że czarnoskóry Amerykanin został przywódcą – było nie było – największej światowej potęgi militarno-gospodarczej, siłą rzeczy użytkownikom onet.pl nasuwają się skojarzenia ze sławetnym "Czterdzieści i cztery" z mickiewiczowskich "Dziadów" oraz z proroctwem Nostradamusa:

"Pamiętacie przepowiednię, że jeżeli czarny człowiek zostanie przywódcą świata, to nastąpi III wojna światowa i koniec świata? Wszyscy wstrzymywali oddech przy wyborze papieża - oby nie był to murzyn, ale jak wszyscy wiedzą faktycznym przywódcą świata nie jest papież tylko prezydent Stanów Zjednoczonych..." – pisze zaniepokojony ~dave, a wtóruje mu rafa39: "a imię jego będzie 44, najpotężniejszym człowiekiem na ziemi będzie czarny (wszyscy myśleli, że to będzie papież bo za czasów Nostradamusa tak było), 2012 się zbliża - czy nie za dużo tych zbiegów okoliczności? Do tej pory nie wierzyłem i dalej nie chcę wierzyć w to ale..... coraz bardziej się boję".

Przyszłość pokaże, czy te przepowiednie się spełnią. Miejmy nadzieję, że nie.

Onet.pl
  • 0

#34

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi sie dzisiaj w 100% sprawdzila moja przepowiednia (wypadek autokaru, 20deads :/ ) z przed 2 tygodni.
Jesli sie sprawdzi co do wizji chaosu, to bedzie ochydnie, olbrzymie drapacze chmur a pod nimi sceny jak w filmach z zombie, ludzie beda polowac na ludzi.

a konca swiata wypatrujcie w czerwonym niebie :)
  • 0

#35

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja wypatruje w monopolowym, gdzie ludzie powoli umierają, ja widzę w fast foodach, gdzie 12 latek waży 55kg przy wzroście 140cm, ja widzę w Afryce, gdzie dzieci umierają z głodu, ja widzę w urzędach, gdzie ustawy są ważniejsze niż zdrowie i życie......Widzę w szkole, gdzie chłopak jest bity przez rówieśników, więc nie gadajcie o zagładzie, bo Ci menele byli rasistami i tylko po to, to napisali, by tacy panowie jak wy lub Amerykanie zostali zniechęceni przez takie pierdoły. Z poszanowaniem Bartos z 1klasy Gimnazjum :( :( :( :(


Dołączona grafika
  • 0

#36

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem że trochę zmienie temat, ale od samego początku miałem tylko jedne skojarzenie z Obamą. A mianowicie Alabama, o której wspomniała Blossom (Nie bijcie za to, że przypomniałem).
Obama-Alabama. Może Bloosom źle odczytała wiadomość? Pożyjemy zobaczymy.
  • 0

#37

Kazzone.
  • Postów: 74
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Co sądzicie o ostatnich pogłoskach na różnych forach, że Barrack Obama to Czarny Papież w przepowiedni i po tym ma nastąpić koniec świata.Co o tym myślicie?"

Hahahaha- ot co ja myśle, o twoich przypuszczeniach :D
  • 0

#38

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hahahahah - ot co ja mysle o Twoim czytaniu ze zrozumieniem.
To nie sa MOJE przypuszczenia (patrz moj drugi post w tym temacie)
  • 0



#39

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytajcie sobie to: http://wiadomosci.on...04,12,item.html

Czyli jednak Obama ma jakiś związek z Polską.

I jeszcze taka ciekawostka dla wielbicieli teorii spiskowych: Ten nowy szef administracji białego domu nazywa się Emanuel Rahm i jest obywatelstwa Izraelskiego. A jego imie Emanuel znaczy jak się nie myle Bóg z nami.

Coraz ciekawiej się dzieje na świecie.
  • 0

#40

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

taaaa a 14 już był. I co ufo pojawi się nad obamą????????? bez jaj.
  • 0

#41

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kazzone bardzo ciekawie ukazałeś swój sposób myślenia... naśmiewać się jest najprościej. Jak nie masz nic do powiedzenia to nic nie mów.
  • 0

#42

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poza tym taki mały szczegół... Obama wygrał wybory powszechne, ale to nie czyni go prezydentem. W USA jest inny system wyborczy i bodajże w grudniu będą wybory elektorskie (gdzie elektorzy będą głosować). Oficjalne zaprzysiężenie nowego prezydenta jest w styczniu dopiero... Teoretycznie Obama może jeszcze przegrać wybory...
Ale to tak na marginesie...
  • 0

#43

lompi.
  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co mi wiadomo czarny papież miał być po Benedykcie także na Obamę chyba jeszcze za wcześnie.

"ale w życiu nie nazwę afroamerykaninem mieszkańca afryki"
dlaczego do czarnego w ameryce mówi się afroamerykanin a na europejczyka nie mówi się euroamerykanin, lub azjoamerykanic....to chyba dyskryminacja....amerykanin to amerykanin
  • 0

#44

Farmer.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale Europejczycy są biali kolego. A nie mówi się Afroamerykanin w kontekście pochodzenia z Ghany czy Izraela tylko w kontekście tego, że ma czarny kolor skóry. W urzędzie nie piszę Morgan "czarny" Freeman ani John "biały" Clarkson. Tak samo w szkole. O Afroamerykaninach mówimy wtedy gdy chcemy podkreślić, że ktoś się od nas różni, a nie, ze jest gorszy. Chociaż faktycznie dziwny jest fakt, że jeszcze nie wymyślono "normalnej" nazwy dla czarnych. Afroamerykanin brzmi dziwnie, to tak jakbym na samochód mówił "kołopojazd" xD To taka mała dygresja.
  • 0

#45

norainbow.
  • Postów: 64
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

. Oficjalne zaprzysiężenie nowego prezydenta jest w styczniu dopiero...

dokładnie 20 a do tego czasu jeszcze duzo moze sie wydarzyć
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych