Skocz do zawartości


Zdjęcie

Największy Owad Na Świecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@BTW DUCH SWIATLOSCI, czy jest jakaś rzecz w którą nie wierzysz? Przeglądnąłem twoje posty, i chyba wszystko da ci się wmówić, od wróżek zębuszek do pająków mających pare metrów kończąc na ludziach-jaszczurach. Użyj czasem zdrowego rozsądku, poczytaj troche o tym że pająki nie moga mieć nawet metra a co dopiero pare (pewnie w kosza grają z galaktyczną federacją kosmicznych kup). Na prawde, ręce tylko załamywać..
  • 0

#17

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taki jak ten z Władcy Pierścieni co Froda chciał schrupać?? :rotfl:
a ten robal to faktycznie ciekawy tylko mizerny jakiś taki, bardziej podobają mi się żuki-strongmani. one to dopiero fajne są :mrgreen:
  • 0

#18

Zdzisław Zbych.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@DUCH SWIATLOSCI
Fajnie, pozdrów ode mnie tego pająka.

Co do tego owada to chyba jednak nie największy bo większe były np. olbrzymie ważki z karbonu (fakt faktem, że wymarły ale jednak żyły). Nazwę tematu zmieniłbym na "Największy żyjący owad na świecie".
  • 0

#19

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Padło pytanie o największego żyjącego dziś pająka. Odpowiedź brzmi: ptasznik goliat z ameryki południowej :) Może mieć coś koło trzydziestu paru cm długości i ważyć ćwierć kilo
  • 0



#20

septicflesh.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe 56,6cm? masakra ale powaga podobny do patyczaka tylko "troszke" dluzszy heh nawet nie chce wiedziec jaki bedzie najwiekszy pajak na swiecie nie w sumie chce wiedziec wie kto jaki pajak obecnie jest najwiekszy? acha chyba uwielbiam sie bac mam arachnofobie i pytam o pajaka ehhe jebb male tego patyczaka juz w jajku smigaja na paralotni;)



Największy pająk ma parę metrów i żyje w Ameryce południowej . Jest wielkości Słonia .
Zyje już Ponad 100 lat . Jego krew jest zielona. Jest wybitnym mięsożerca. Pobliskie plemiona dobrze wiedza i znają go z Legend. Pająk ten jest ostatnim z pewnego gatunku. Nie powiem dokładnie gdzie sie to znajduje bo po co. Kiedyś nawet całe plemię urządzić chciało zasadzkę na niego ale nie udało sie gdyż jest on dużo za szybki.
NA swoim koncie ma on już dość dużo ludzi zabitych.

Możecie mi teraz niewierzyc ale on istnieje niezależnie czy ktoś w to wierzy czy nie. Tylko jasnowidzący mógł by go zobaczyć albo ktoś kto wychodzi z ciała i wie gdzie to jest i sie znajduje.

Czasami gadam za dużo wybaczcie.


To prawda, ten pająk jest efektem nieudanego eksperymentu sojuszu plejadiańsko reptiliańskiego.
  • 0

#21

koreek.
  • Postów: 43
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@DUCH SWIATLOSCI
opis tego pajaka niczym z Harrego Pottera :mrgreen:

A co do stworzonka o którym temat to bardzo Ciekawe , i faktycznie jak juz ktos powiedział przypomina patyczaka :)
  • 0

#22

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie tyle przypomina, co (wg potocznego nazewnictwa) jest patyczakiem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych