Skocz do zawartości


Zdjęcie

wywiad usa : grozi nam wojna.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.dziennik...._nam_wojna.html

Co wy na to ?
  • 0

#2

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest to wiecej niz pewne ze bedzie konflikt na tle miedzynarodowym w blizej nieokreslonej przyszlosci, zobaczymy jak to sie potoczy.
  • 0

#3

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

następne 30dni potwierdzą albo zaprzeczą wiarygodności Krzysztofa Jackowskiego .
  • 0

#4

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiarygodność to ten człowiek ma już wypracowaną ;) Ja jestem pewien, że nic się nie wydarzy w listopadzie.
  • 0

#5

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to że wojna o zasoby naturalne będzie nie mam wątpliwości.Kiedy??? - myśle że do końca 2020 powinniśmy mieć jakiś konflikt.No ale dochodzi jeszcze wersja z osiedleniem innych planet chociaż wydaje się dziwna.Ufo także nie można wykluczyć.Przecież mówili gdzieś ze nam pomogą.....No teraz tylko czekać...................
  • 0

#6

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to że wojna o zasoby naturalne będzie nie mam wątpliwości.Kiedy???


Wraz z ociepleniem klimatu przyjdzie kolej na wojnę, lecz to odległa przyszłość. Do wojny dojdzie na Dalekim Wschodzie, w celu przejęcia kontroli nad cieśniną Beringa (dzielącą USA i Rosję). Wraz z globalnym ociepleniem wzrośnie ludność Syberii i Alaski oraz będzie mozliwy dostęp do surowców na tych praktycznie nie ruszonych terenach. I oczywiście droga do surowców pod biegunem. Aby w pełni wykorzystać kontrolę nad surowcami trzeba panować po obu stronach cieśniny ! Podobna sytuacja jest z Iranem, inwazja na to państwo daje USA możliwość panowania nad cieśniną Ormuz która jest jedyną drogą wodną dla tankowców. Mam tylko nadzieję że kolejni nasi wodzowie nie będą machać szabelkami bo przyjdzie nam atakować Rosję aby zapewnić jankesom przyczółek do przyszłych pól roponośnych.

Dołączona grafika


  • 0



#7 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Macie tu dowód na to, że USA, ROSJA i inne kraje są zdolne do wszystkiego, by swoją pozycję utrzymac.

Dla mnie preteksty do ataku na afganistan i na Irak były ściemą. Do Iranu też się dobiorą, bo tam jest ropusia kochana nasza ;)

Wierzcie w dobrego wuja Busha i w jego dobre intencje. Wierzcie kochani w to, że nie był wstanie poświęcic jednej, marniutkiej, wieży, w celu - złapania dużej dawki $$$.

Za jakiś czas następcy Busha będą szykowac następne "prowokacje" by dobrac się wschodowi za tyłek.
Straszny atak terrorystyczny na wieże był, więc wymyślą zapewne coś mocniejszego :)
Ciekawe jakie będzie gadanie obrońców USA, które przecież w żadne spiski nie są uwikłane.
  • 0

#8

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzcie w dobrego wuja Busha i w jego dobre intencje. Wierzcie kochani w to, że nie był wstanie poświęcic jednej, marniutkiej, wieży, w celu - złapania dużej dawki $$$.


Nie jednej, tylko 2 + ok. 10 innych budynków.
Wojna prędzej czy później będzie, bo za dużo surowców naturalnych zużywamy.
  • 0

#9

Hakaleleszekle.
  • Postów: 57
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakt, że używamy zbyt dużo surowców, kupujemy zbyt wiele niepotrzebnych nam wciąż nowych produktów itp itd. Ot, społeczeństwo konsumpcyjne jak się patrzy ;) Ale dlaczego tak mało pieniędzy przeznaczane jest na rozwój nowych alternatywnych źródeł energii, jak np. energia termojądrowa? Jakby komuś bardzo zależało, byśmy nadal zużywali więcej i więcej ropy. Zresztą co tu się dziwić, to złota kura.
  • 0

#10

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A wg. mnie wojna jest tu potrzebna... rozpierdzielą się nawzajem i ludzie się nauczą jak kochac ludzi i świat a nie tylko im władza i pieniądze potrzebne. W przepowiedni o koncu świata ma zostac jakas grupka i to oni utworzą nowy świat więc mam nadzieję że tak się stanie. Że wybiją się nawzajem o zostanie pare osób i stworzą świat z miłością a nie wojnami ... nie wiem czy rozumiecie bo to dośc trudno wyjaśnic.
  • 0



#11

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzka natura jest sie nawzjaem eksterminowac.
Nigdy nie powstanie swiat o jakim piszesz, bo to wbrew ludzkiej naturze. Dokladniej to chodzi tutaj o stadna nature :P .
  • 0

#12

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

patrząc na ostatnie kilkaset lat historii Europy to od zakończenia drugiej wojny światowej mamy całą masę szczęścia żyjąc w tak bezkonfliktowej Europie.

Big-K. Cokolwiek nie powiesz nie da się. Ludzie mają taką naturę że chcą mieć swój kawałek świata dla siebie, swój pokój, swoje mieszkanie, swoje miasto, swój kraj. I tego będą bronić teog nie się nie zrzekną. Dopóki będą pieniądze dopóty będzie bieda, zawiść, zazdrość. Nie da się. Jeteśmy tylko zwierzątkami, i to że rozumnymi i bardziej inteligentymi od innych...wcale nie oznacza że lepszymi.
  • 0

#13

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wojna będzie na pewno. Pytanie kiedy.. myślę że jednak jeszcze nie teraz ale za pare lat.
  • 0

#14

Papcio Chmiel.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będzie wojna. ROsja, Chiny i ndie na zbrojenia wydaja coraz więej od kilku juz lat. Wojnę przegra europa, bo teraz sobie smacznie śpi.
  • 0

#15

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozmieszczenie rakiet Iskander w obwodzie kaliningradzkim pomoże ostudzić gorące głowy wschodnioeuropejskich jastrzębi - podkreśla dziennik "RBK-daily", komentując orędzie prezydenta Dmitrija Miedwiediewa.
Gospodarz Kremla poinformował w nim o odpowiedzi Rosji na instalację elementów tarczy antyrakietowej USA w Polsce i Czechach. Miedwiediew ogłosił, że jego kraj odstąpi od planowanej redukcji swoich rakiet strategicznych i ulokuje w graniczącej z Polską enklawie kaliningradzkiej rakiety taktyczne Iskander.

- Rozmieszczenie Iskanderów (w Kaliningradzie) pozwoli w razie konieczności kontrolować praktycznie całe terytorium Polski, a także część Niemiec i Czech - pisze gazeta, rosyjski partner niemieckiej "Handelsblatt".

"RBK-daily" wskazuje, iż "eksperci za największe zagrożenie ze strony Iskanderów uważają to, że mogą one przenosić ładunki jądrowe".


onet.pl
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych