Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podziemna tajna siec miast i tuneli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#31

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

radoslaw, posiadasz jeszcze jakies inne zrodla swojej wiedzy? Najlepiej po polsku?

Drowy na przykład


Kurde.. nie no. :| Trafiles w czuly punkt... Drowy to moja ulubiona rasa z ksiazek/gier fantastycznych. Juz sie spakowalem przez Ciebie! :P
  • 0

#32

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tworzenie tuneli nie jest w dzisiejszych czasach rzeczą trudna,lecz wymaga trochę czasu-a skoro tunele przebiegają po tak rozległym obszarem,jak USA muszą mieć ogromne długości - żeby wgryźć się w ziemię i do dnia dzisiejszego utworzyć tak wielką sieć tuneli,ludzie musieliby zacząć pracę wiele lat temu.Skoro cofamy się o kilka lub kilkanaście lat,to jednocześnie pogarszają się technologia wspomagająca proces tworzenia podziemnych korytarzy-co jeszcze bardziej wydłuża okres czasu potrzebnego do osiągnięcia sukcesu.Przez ten czas wibracje,które na pewno by powstawały zwróciłyby uwagę wielu setek ludzi,a tymczasem nie było żadnych alarmów,ani skarg:wnioski są zatem proste:

1.Nie ma tunelów aż tak wielkich.
2.Do ich wytwarzania używa się bardzo zaawansowanej technologii,która nie powoduje powstawania wibracji wyczuwalnych na powierzchni.

Odnosząc się do pkt. 2 dodam jeszcze,że niczego nie można wykluczyć,jeśli nie udowodni się,że dana technologia nie istnieje-może być tak,że Amerykanie posiadają urządzenia o jakich nam się nawet nie śniło,a które mogą wytworzyć tunel w bardzo krótkim czasie.
  • 0



#33

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

2.Do ich wytwarzania używa się bardzo zaawansowanej technologii,która nie powoduje powstawania wibracji wyczuwalnych na powierzchni.

Odnosząc się do pkt. 2 dodam jeszcze,że niczego nie można wykluczyć,jeśli nie udowodni się,że dana technologia nie istnieje-może być tak,że Amerykanie posiadają urządzenia o jakich nam się nawet nie śniło,a które mogą wytworzyć tunel w bardzo krótkim czasie.


Badz mozna wziasc pod uwage to, ze pomogla im pozaziemska cywilizacja. Co znacznie zwieksza ich szanse na stworzenie czegos takiego.
  • 0

#34

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, co myśleć o tych tunelach, ale kiedyś wysłałem mentalnie kolegę do jednego z takich tuneli a poza zdolnościami, jakie posiada nie wiedział dokładnie gdzie go wysyłam i kazałem mu opisać wszystko, co widzi. To dziwne, bo nie wierzę by Amerykanie czy inne narody posiadały takie urządzenia do wytwarzania tych tuneli i komnat o tak dużych rozmiarach, na pewno nie jest to pochodzenia tzw. ziemskiego. Ściany opisywał jakby były z czarnego szkła gładkie, ciągły się kilometrami bez końca. Ja myślę, że to wszystko jest, ale w innym wymiarze i tylko ludzie o ponad przeciętnymi zdolnościami mogą je zobaczyć. Badałem sam i badali koledzy wynik był taki sam, mimo że nie było rozmów przed eksperymentami, więc daje nam to podstawy, że są, ale czy w rzeczywistości? I co to rzeczywistość?. Myślę też, że ludzie nie tylko są zbudowani z materii, ale i myślą materią, więc trzeba jeszcze dużo czasu by rozwinąć się duchowo tak by widzieć świat w całości rzeczywisty. Wiele wskazuje na to, że przeplatają się różne światy i zaglądając do nich trudno powiedzieć, które są prawdziwe, ponieważ są dla nas nie zrozumiałe tak inne.
  • 0

#35

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tunele pokryte czarnym szkłem doskonale pasują do roztopionych skał, powstałych w wyniki stosowaniach takich, a nie innych urządzeń wiertniczych.
  • 0

#36

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Badz mozna wziasc pod uwage to, ze pomogla im pozaziemska cywilizacja. Co znacznie zwieksza ich szanse na stworzenie czegos takiego.

Co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo ich istnienia.
  • 0



#37

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

UFO, UFO, wszędzie UFO. Dla każdego choć trochę niezwykłego czy tajemniczego zdarzenia najlepszym wytłumaczeniem są przecież kosmici. Litości, tak to my daleko nie zajedziemy.
  • 0



#38 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A dlaczego nie? :) Przecież krzywdy nikt nikomu nie robi.
  • 0

#39

kael.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@metody11 -A jak to zrobić żeby wysłać kogoś gdzieś mentalnie? Ja bym też chętnie powysyłał mentalnie gdzieś siebie i moich znajomych bo nas na wakacje nie stać, tylko nie bardzo wiemy jak to zrobić... Czy mógłbyś przedstawić prosze w skrócie jakiś "Przewodnik Mentalnego Podróżnika?"
  • 0

#40

domingo.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zobacz sobie do działu z parapsychologią, tam 13 letni geniusze wszystkiego Cię nauczą, włącznie z podróżami w czasie...

takich tuneli nie dałoby się ukryć, kopanie tuneli to nie je bajka, oglądałem programy o kopaniu tuneli maszynami o nazwie TBM, przecież skały nie mogą być wszędzie jednolite, czasem są miejsca gdzie wszystko się zawala i nie da się kopać, trzeba wysadzać, zalewać betonem, może jakaś podziemna woda wlać się do tunelu, pewnie coś co by roztapiało skały tylko pogorszyłoby sprawę, zwłaszcza że mimo roztopienia coś z tym trzeba by zrobić, i co, rozepchnąć na boki ? a niby gdzie jak wszędzie jest twarda skała, nie ma szans na zrobienie tego tak żeby nikt nie zauważył, jeszcze przydałaby się ogromna ilość wzmocnień, co z tego że kopią kosmici skoro to nasze ziemskie skały a tunel trzeba czymś podeprzeć :P
  • 0

#41

TOMCAT.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zobacz sobie do działu z parapsychologią, tam 13 letni geniusze wszystkiego Cię nauczą, włącznie z podróżami w czasie...

takich tuneli nie dałoby się ukryć, kopanie tuneli to nie je bajka, oglądałem programy o kopaniu tuneli maszynami o nazwie TBM, przecież skały nie mogą być wszędzie jednolite, czasem są miejsca gdzie wszystko się zawala i nie da się kopać, trzeba wysadzać, zalewać betonem, może jakaś podziemna woda wlać się do tunelu, pewnie coś co by roztapiało skały tylko pogorszyłoby sprawę, zwłaszcza że mimo roztopienia coś z tym trzeba by zrobić, i co, rozepchnąć na boki ? a niby gdzie jak wszędzie jest twarda skała, nie ma szans na zrobienie tego tak żeby nikt nie zauważył, jeszcze przydałaby się ogromna ilość wzmocnień, co z tego że kopią kosmici skoro to nasze ziemskie skały a tunel trzeba czymś podeprzeć :P


Piszesz kolego jak zniechęcony isceptyczny do roboty kopacz tuneli :mrgreen: Trochę wiary w cuda / kosmitów/ czy spisek władz [wybierz co chcesz].
Jak wróce z takiego kompleksu, to opiszę jak się je wykonuje i jak funkcjonują. :P
  • 0

#42

manexxl.
  • Postów: 24
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zobacz sobie do działu z parapsychologią, tam 13 letni geniusze wszystkiego Cię nauczą, włącznie z podróżami w czasie...

takich tuneli nie dałoby się ukryć, kopanie tuneli to nie je bajka, oglądałem programy o kopaniu tuneli maszynami o nazwie TBM, przecież skały nie mogą być wszędzie jednolite, czasem są miejsca gdzie wszystko się zawala i nie da się kopać, trzeba wysadzać, zalewać betonem, może jakaś podziemna woda wlać się do tunelu, pewnie coś co by roztapiało skały tylko pogorszyłoby sprawę, zwłaszcza że mimo roztopienia coś z tym trzeba by zrobić, i co, rozepchnąć na boki ? a niby gdzie jak wszędzie jest twarda skała, nie ma szans na zrobienie tego tak żeby nikt nie zauważył, jeszcze przydałaby się ogromna ilość wzmocnień, co z tego że kopią kosmici skoro to nasze ziemskie skały a tunel trzeba czymś podeprzeć :P



Zapewne jak maja juz tak daleko posunieta technike i potrafia drazyc pod ziemia takie tunele i kto wie co jeszcze, to mysle ze nie ryja na oslep jak kret. Pewnie przed budowa robione sa jakies pomiary, dokladnie sobie "przeswietla" teren zeby nie dowiercic sie do wody itd. Wszystko o czym tutaj rozprawiamy sa to jedynie nasze przypuszczenia ale logiczne dla mnie jest ze jezeli istnieje takie "atomowe super wiertelko" to w innych dziedzinach tez sa wysoko rozwinieci.
To tak jak z budowaniem kopalni, tez nie stawia sie byle gdzie, najpierw wykonuje sie sporo badan geologicznych, pomiarow itd..
  • 0

#43

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Domingo Twoim tokiem myślenia to Ty masz rację, ale postęp nie idzie a pędzi. kael nie ma czegoś takiego dla wszystkich jak "Przewodnik Mentalnego Podróżnika?" Każdy może wypracować sam dla siebie i zapewniam Cię jest bardzo dużo ludzi, którzy podróżują w czasie i przestrzeni kontaktują się ze sobą i w swoim środowisku omawiają różne wglądy. Fora niby do takich rzeczy się nie sprawdzają, dlaczego, a dlatego że postęp duchowy jest minimalny. Spróbuj porozmawiać z kolegą o czymś, co Ty wiesz a on nie, takim przyziemnym a zrozumiesz, o czym piszę.

edit AlienGrey
Ale wracamy do tematu.

  • 0

#44

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tych tunelach pisali różni ludzie na przestrzeni wieków, większości pisała, że ciągną się wręcz w nieskończoność tak jakby cała ziemia była nimi opasana, też, że są słyszane jakieś odgłosy, a jakie ich przeznaczenie czy jak powstały to czysta spekulacja. Myślę żeby powiedzieć coś na ich temat trzeba choćby coś wiedzieć więcej i nie wystarczy powiedzieć nie możliwe i warto poszukać tych opisów. Do większości tych relacji trzeba podchodzić bez większego entuzjazmu, choćby, dlatego by nie popaść w nadmierną fascynacje, bo może to odebrać rozum a nie da pewności.
  • 0

#45

SonyKony.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie to nie dziwi zbytnio. Jak już ktoś wspomniał, ludzkość (lub nie ludzkość :P ) buduje tunele pod np. miastami od wielu wieków. Przykładem może być Sandomierz, pod którym ciągną się być może aż do koryta Wisły nie zbadane wciąż podziemne korytarze...W zasadzie - skąd wiadomo, że pod Polska nie ma już takiego czegoś? A czemu by miały one służyć? Według mnie, ochronie najważniejszych osobistości w państwie w razie kataklizmów lub wojny. A jakby starczyło miejsca, to "kto da najwięcej"...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych