Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN: Kometa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzis rano mialem sen (7:OO) o deszczu meteorytów, postaram wam sie go przytoczyc ale nie wiem czy mi sie uda bo jeszcze mi sie rece trzesą

Wiec tak stałem na dworze z rodzina wieczorem albo w nocy, świeciły latarnie spoglądalem na budynek bez dachu, niebo i okolice. Panował chaos. Nagle zobaczyłem na niebie palące sie kule leciały z dwóch stron były po spadnieciu wielkosci dłoni. Stałem na rogu jakiegos domu chroniac sie przed tym. Ludzie wyszli z domów na dwór, bojąc sie ze jakis wielki walnie w ich dom.Tch odłamków było dużo mniej wiecej 10 stale na niebie padały pod kątem 60 stopni i niżej.Widziałem wielki meteor lecący w strone mnie. I sie zerwałem ze snu.

Zgadnijcie co mnie obudziło Ptak uderzezył w okno mojego pokoju

szukałem go ale chyba nic mu sie nie stało, bo go nie było

DO SNU :
okolicy nie znam przynajmniej nie ma jej w mojej miejscowosci może to wydarzy sie gdzies w innej rodzinie, gdzies w innym panstwie MAM TAKĄ NADZIEJE

Śledze te forum od 4 miesiecy z proilu brata i wiem co sie dzieje ale dzis postanowiłem opisać mój sen bo wydaje mi sie warzny

sory za orty

#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam, sen mialby zapewne wieksza wiarygodnosc gdyby przysnil Ci sie jakis miesiac temu, ale i tak dobrze ze zamiesciles. Jesli jeszcze cos Ci sie przysni z tego gatunku to pisz :)



#3

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eurycide wiesz sen jak sen, naczytasz sie i ci sie przyśni :-D

ALE TEN PTAK PRZERAZIŁ MNIE NAJ BARDZIEJ

TO MOZE BYC ZNAK

Ostatni raz jak miałem do czynienia z ptakiem to zawaliła się hala w KATOWICACH w sylwestra przez przypadek zestrzeliłem GOŁĘGIA wleciał mi pod obstrzał z wiatrówki

I to mnie przeraza :crazy: :crazy: :crazy:

#4

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide wiesz sen jak sen, naczytasz sie i ci sie przyśni  :-D  

ALE TEN PTAK PRZERAZIŁ MNIE NAJ BARDZIEJ  

        TO MOZE BYC ZNAK

Ostatni raz jak miałem do czynienia z ptakiem to zawaliła się hala w KATOWICACH w sylwestra przez przypadek zestrzeliłem GOŁĘGIA wleciał mi pod opszczał z wiatówy  

I to mie przeraza  :crazy:  :crazy:  :crazy:


Oby to było jak najmniej drastyczne w skutkach, Twoja kolejna syt. z ptakiem :)
Sen swoją drogą ciekawy, aczkolwiek przy takim natężeniu zainteresowania nim już nie tak niezwykły jakby mógł być. :) Chętnie poczytam jeszcze, o ile będziesz zamieszczać :)

#5

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Postanowiłem go od świeżyć ponieważ zdaje mi się ze już wiem jaka to była okolica, teraz mam dziewczyne i okolica ze snu pasuje to je miejscowości rodzinę tez już mam prawie nową hehe kto wie co nas jeszcze czeka może już za nie długo :aaa:

#6

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto wie moze juz neidlugo nastolatkowie przestana w kazdym koszmarze sennym upatrywac wizji konca swiata T_T'



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych