Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niesluszne ostrzezenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swego czasu mialem w podpisie aktywny link za ktorego dostalem warna - ok, moj blad. Regulamin jasno mowi o aktywnych linkach, podczas gdy o nieaktywnych milczy, wiec chcac ustrzec sie od kolejnego ostrzezenia wstawilem do podpisu ten sam link, ale tym razem nieaktywny, wszystko zgodnie z regulaminem. Pare dni temu otrzymalem za ten podpis ostrzezenie, w powodzie moderator wpisal, ze mimo, ze link nie jest aktywny to odnosi sie do innej strony (czegos takiego w regulaminie nie ma!). Pisalem do niego z prosba o zdjecie warna, gdyz nie ma co do niego zadnych podstaw, zignorowal mnie, nie odpisal. Dlatego zakladam ten temat.

#2

Cysio miszcz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie jestem modkiem ale Ci odpowiem. Był widoczny błąd w pisowni (brakowało kropki) i każdy kto chciał tam wejść dostrzegł to, naprawił link i został przekierowany z paranormalne.pl

#3

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mowiac niezabardzo rozumiem o co Ci chodzi. Mi na tym wlasnie zalezalo, zeby inni wchodzili na ta strone, wiec umiescilem link w podpisie zgodnie z obowiazujacym tu regulaminem i zostalem za to ukarany. W tym problem

#4

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja z kolei dostałem ostrzeżenie za rzekome usunięcie wpisu moderatora :/ a nie zrobiłem tego



#5

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

7.8 Na forum nie można reklamować innych stron internetowych, za wyjątkiem specjalnie przeznaczonego do tego celu pola "Strona WWW" w profilu użytkownika (nie dotyczy grup Zasłużeni, Sponsorzy, Adept, Moderatorzy, Super moderatorzy).


W czym więc problem?


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych