Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
234 odpowiedzi w tym temacie

#106

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.blossomgoodchild.com/
http://blossomgoodchild.blogspot.com/

Od teraz możesz sprawdzać sobie sam :) .

#107

koconius.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@kococośtam
Jestem ateistą. Naucz się czytać ze zrozumieniem to podejmę z Tobą dyskusję.


To dobrze, że o tym napisałeś, że nim jesteś. Twierdzisz, że nie umiem czytać ze zrozumieniem, ponieważ nie zauważyłem emoty na końcu?
Nie rozumiem i tak co tu robisz, skoro jesteś ateistą, a może wydaje ci się, że jesteś i jednak szukasz czegoś? Kiedyś też twierdziłem, że nim jestem z czasem to się zmieniło. Skoro ty umiesz czytać, pisz normalnie mój nick, chyba , że prowokujesz w tym momencie, bo tak też może być/

#108

Canducus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak nic nie będzie na tej Twojej głupiej Alabamie to dajesz mi 100zł.
Jak będzie ja daję Tobie.
Zgoda?


To nie jest kwestia pewności.
Np. nie wierzę w Boga, ale nie założę się, że po śmierci nie pójdę do piekła. ;]

#109

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@koconius

Szukam odpowiedzi na moje osobiste pytania - oto co tutaj robię.
Czuje się ateistą , gdyż nie wierzę w Boga i w kler.

Jednak serce mówi mi, że coś jest nie tak; że na pewno jest coś więcej, ale na pewno nie jest to żaden Bóg, który stworzył sobie nas bo mu się nudziło.
Jestem jednak nastawiony do tego dość sceptycznie, a kolejny taki wątek jak ten utwierdza mnie w tym przekonaniu, że to życie jednak nie ma sensu, a ludzie, o których piszą Ci "channelingowcy"(czyli jesteśmy źli, nauczmy się kochać!) sami są tymi złymi ludźmi, gdyż BEZCZELNIE kłamią.

#110

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.1000scien...Zjednoczone.htm

czas jeszcze jest

#111

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czas jest zawsze

ALE

w alabamie jest już 14 pażdziernika

#112

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rano wstanę i wyśmieję tych, którzy gadają o jakiś Alabamach i strefach czasowych.


Nawiązując do czytania ze zrozumieniem. Kilka postów wyżej wyjaśniłem, dlaczego napisałem o strefach czasowych, a poza tym w poprzednim poście o strefach znalazła się emotka o_O.

#113

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kurcze no nic sie nie dzieje.Ja bym tej federacji nakopał do dupy za to.Zaczynam zbierac na rakiete i wysle ja z pozdrowieniami od tegoz forum.Bo mnie wnerwiaja oni.Dalej czemu nie wierzycie w to.Ogladalem kiedys jakis film w ktorym byl przedstawiony caly wszechświat.Ziemia to jak 0,000000000000000000000000001%ziarenka piasku na OGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMNNNEEEEEJJJ plazy.Wiec to jest MIEMOŻLIWE zeby nie istniał nikt inny.Tylko ze oni moga byc na drugim koncu ziarenka a nawet plazy.My nic nie zdziałamy możemy tylko na nich czekać.Kurcze pozekamy zobaczymy chciałbym zeby cos sie dzialo.Czlowiek z natury nie lubi monotoni,nudy.A na tym swiecie tak jest.No byl ten kryzys ale mi sie on "znudzil".
Jakaś energia się zmieniła na planecie.Co to ma znaczyć.Czy oni z tą najnowszą technologią muszą zwracać uwage na sprawy jakiejś energii(IMO religia sie kłania).Nie moga zwyczajnie przylecieć i byłoby okej a nie jakies energie.I po co im jacyś channcośtam.Jkaby nie mogli hmm jakiś mini auto-statek- z rozmową.Kurde chyba nie po to nas odwiedzają zeby nie znać naszego języka.Paru słów sie NAPEWNO nauczyli.NO i od czego mają WWW.
Corw616 zaczeles pisac jakies brednie o jakis uczuciach smiac mi sie chce.Jakies "zrozumiec siebie","skoncentrowac..na własnych uczuciach",:dazyc do dobra".Przyznaj sie - sekta albo radio Maryja(opcjonalnie Tv Trwam)???.Skad wiesz ze katolicy ida do nieba.Moze ida do hmm oceanu czekolady(wiem zalosne)albo mleka??.A ateisci do hmm oceanu zlota czy oceanu pizzy.Moze po smierci mamy do czego chcielismy za zycia.Ale to nie ten temat niestety.
Koncze juz wlocze sobie radio na komórce i będe słuchał do północy.Nic sie nie wydarzy = wyłacze i pójde spać mocno zawiedziony.

Edit:zanim napisałem posta napisaliście strone postów.Hardcore :D

#114

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czas jest, ale ludzie są nie cierpliwi, jednak jak by coś zmierzało do Ziemi, by już trąbili w mediach, że coś na nas leci, bo przecież nie przyleci z napędu nad gwiezdnego i pojawi się koło Ziemi i wejdzie w atmosferę :)

14 październik to kolejna data w której świat czekał na coś co nigdy nie było prawdą.

#115

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednak serce mówi mi, że coś jest nie tak; że na pewno jest coś więcej, ale na pewno nie jest to żaden Bóg, który stworzył sobie nas bo mu się nudziło.



dokładnie tak samo myślę FarbeN :)

#116

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oby więcej takich postów jak ten od pana kj5 - brawo :omfg:

#117

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

14 październik to kolejna data w której świat czekał na coś co nigdy nie było prawdą.


ufo jest prawdą. prawda nie są pseudo przepowiadacze przyszłości

#118

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok od teraz mam już w d*** federacje światła. idę oglądać dextera

#119

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jednak serce mówi mi, że coś jest nie tak; że na pewno jest coś więcej, ale na pewno nie jest to żaden Bóg, który stworzył sobie nas bo mu się nudziło.



dokładnie tak samo myślę FarbeN :)


Napewnoe nie jest to bóg żaden tylko hmm wierzymy w różne teorie.Czasami bo tak,zcasami z przymusu,czasami bo nas ta wychowali.Wiec TAK NAPRAWDE nigdy si nie dowiemy czy kosmici to kosmici czy ufo to ufo;czy czarne to czarne czy białe to białe.Nigdy sie tego nie dowiemy nawet jesli bedziemy chodzili z alienem jak z kumplem i latać spodkiem jak rowerem.

#120

koconius.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdyż nie wierzę w Boga i w kler.


I tutaj się z tobą zgodzę, szczególnie jeśli chodzi o kler. Przyznam, że trochę się nakręciłem tą całą sprawą, zresztą jak większość. Jednak wewnętrznie czuję, że i tak coś się niedługo wydarzy, tylko, że bardziej z zaskoczenia a nie z zapowiedzi jakiejś Pani.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych