Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
234 odpowiedzi w tym temacie

#16

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a na czym niby tę kasę zrobiła bo chyba mi umknęło ?


Na ludzkiej głupocie xD

#17

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiem. Metafora taka xD

#18

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słuchając tych teorii żałuję że Boski Akt Stworzenia nie wyglądał jak na tym filmiku :mrgreen:

LINK



#19

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jakie następne 3 dni ? kosmici mieli być od 14.10 przez 3 dni tak ? macie nadzieję że się pojawią i unikniecie śmieszności ? nic z tego, jak mogliście w to uwierzyć...

Może się mylę, ale chyba żal Ci d*** ściska, że się nic nie stało, a Ty jednak w to uwierzyłeś.

Cóż, jest już wieczór i jak widać nic wielkiego się nie stało. Muszę przyznać, że czuję pewne rozczarowanie, bo pani Blossom mówiła całkiem do rzeczy, przez co byłem raczej nastawiony na to, że coś się wydarzy. Ciekaw jestem, jak to wytłumaczy. :P

Blossom teraz pływa w kasie i się śmieje xD

Może i się śmieje, ale to jest przykład jak łatwo można ludźmi manipulować, by zarobić.

#20 Gość_ttr

Gość_ttr.
  • Tematów: 0

Napisano

Niewiem. Metafora taka xD


Nie rozumiem was. Sam osobiście nie jestem przekonany, że choć słowo z tego co przekazała BG jest prawdziwe i się sprawdzi ale po co tak pierniczyć ? Za dwa dni przeczytamy, że zarobiła milion dolarów i tak dalej i tak dalej. Może poprostu ma coś z głową :-)

Blossom teraz pływa w kasie i się śmieje xD

Może i się śmieje, ale to jest przykład jak łatwo można ludźmi manipulować, by zarobić.


No może się wreszcie dowiem co ona za interes zrobiła i ile zarobiła bo wszyscy o tym mówią a ja nie wiem :(

#21 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

porozmawiajmy o czyms przyjemniejszym...(ale zeby offtopu nie
robic - związanym z tematem)

...tak z 20 lat temu ta bloosom musiałabyc całkiem fajna blondi, teraz sie juz troche
postarzaala ale jak na swoj wiek (nie szukalem informcji na jej temat w googlach )
jest całkiem całkiem...
no własnie ile jej dajecie lat ?? ..stawiam ze jest troche po czterdziestce

i założe sie zbiera na operacje nosa albo cycków bo wiekszosc amerykanow tak ma, (bo wyczytali na aol.com, że po takich zabiegach bedą piękni i fajni)

#22

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa... a za miesiąc wyskoczy jakiś następny koleś z nową teorią, facet od channellingów i wszyscy powiedzą, tak to na pewno sie wydarzy, on ma rację, to nie to co ta Goodchild, ona to tylko na kasę leciała... i tak na okrągło, aż wreszcie byc moze coś sie wydarzy z nienacka, bez żadnych zapowiedzi i wielkich fanfar x|

#23

Gustlik.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No może się wreszcie dowiem co ona za interes zrobiła i ile zarobiła bo wszyscy o tym mówią a ja nie wiem

Też jestem ciekawy i co nią kierowało ? Sprzedaje książki 15-25$ swojego autorstwa i płyty Cd 15$ z muzyką na swojej stronie www. No ale czy to taki gruby hajs? Biorąc pod uwage, że raczej straciła autorytet i zaufanie, no to nie wiem co jej się tak naprawde opłacało :o Dla mnie to ona jest szurnięta, a z historii wiemy że takim właśnie najlepiej wychodzi manipulacja społeczeństwem.W tym wypadku nawet międzynarodowym.

#24

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

chociaż jestem baardzo sceptyczna to mnie też to pytanie nurtuje ttr. na czym niby miałaby zbić te miliony? nie wydała książki, nie organizowała spotkań ani kursów, nie ubiegała się o te pieniądze. nic nie mogła zyskać mówiąc że za miesiąc pojawi się ufo; nie stała się nawet bardziej sławna, o "przekazie" dowiedzieli głównie entuzjaści z których mało kto w to uwierzył. straciła już szacunek (jeśli kiedykolwiek go miała) i od tej pory będzie postrzegana jako naciągaczka i kłamca. myślę że naprawdę wierzyła w to co mówiła. jak jednak było do przewidzenia: nic się nie stało. nic się w nas nie obudziło, ten dzień nie różnił się niczym od setek innych wtorków jakie mamy już za sobą. nie ma żadnej wymówki; mieli być, nie ma ich. wniosek: goodchild zawierzyła majakom swojego umysłu i nic więcej. przynajmniej skończy się ta maskarada z 14.10

#25

Czarny_Pan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj ludzie, poczekajcie. Pewnie korki w galaktyce są.

#26

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli wracamy ponownie do maskarady z 21.12.2012... w którą jednak głęboko wierzę ;] (mam nadzieję!).

#27

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kurcze miałem nadzieje ze wreszcie cos sie wydarzy.niestety.Nie rozumiem takich ludzi.Po co oni to robia???.To bezsensu.

BTw(dla smiechu).Moze im cos wysiadlo,zabaklo paliwa,ktos zwial,zachorowal,nawailiy jakies podespoly(np ta tarcza)

#28

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej nie rozumie was ;] była mowa w przekazie od dnia 14 poprzez 3 dni lub też inny termin w czasie do 1 lutego!!!
więcej optymizmu! Federacja informowała ażeby nie czekać na 14 !! bo może to być dopiero 20 czy też w jakiś inny dzień do dnia 1 lutego 2009! więc optymizmu trochę :) przylecą jak już się wykrzyczycie i każdy sceptyk się wypowie....swoją drogą ktoś pisał ,że sceptycy wygrywają 50;0 ja powiem ,że mogą sobie wygrywać jak wreszcie ktoś się ujawni to te wszystkie punkty znikną w zapomnieniu ;) love and pace :D czekamy dalej ;) i na serio nie walcie offtopów bo znów ktoś zamknie temat,a chyba warto spokojnie porozmawiać ?? więc bez zbędnego gadania: "a nie mówiłem".... pozdro

do moderatorów nie usuwajcie postów! za głupie docinki i offtopy zaraz ban, ktoś dostałby bana i byłby święty spokój !

#29

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ostatnio największy chyba zawód jaki mieliśmy szanse oglądać, co daje duże prawdopodobieństwo że i w 2012 nic się nie wydarzy. Obliczenia są błędne dużo nadinterpretacji i najzwyczajniej kłamstw - czyli podobnie jak i w tym przypadku.

Tylko po co ktoś to stale wymyśla ? jeżlei to taki dobry zysk każdy mółgby sam coś zdziałać, a podobno w USa mozna zrobić pieniądze na wszystkim...

#30

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@oliver
Jesteś żywym przykładem tego, że nadzieja jest matką głupich.
No offence.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych