Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 października 2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
234 odpowiedzi w tym temacie

#151

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, albo naszczescie co dla niektorych. Na blogspocie 10-14-08 pan Brad (wlasciciel bloga lub i znajomy pani która wywolala caly ten zamęt , nie wiem) przyznał sie ze do niczego nie doszlo i nie dojdzie już .... nadzieja go porzuciła. Wspomina o swojej guru jaką jest dobra kobieta itd. Ale sami widzimi co nam przepowiedziała - nic, no moze troche emocji co dla niektórych. Troche szkoda, może to jeszcze nie ten czas dla nas, ludzi. Pozdrawiam i miłej spokojnej nocy ;)



poczekajmy na Blossom, to że koleś zamieszczał jakieś tam informacje ściągnięte z bloga Blossom, nie świadczy o tym ,że wie cokolwiek więcej od nas ;) nadzieja go porzuciła(???), a parę godzin wcześniej wklejał linki i filmiki ;] taki z niego znawca jak nie którzy w temacie, człowiek zawsze będzie człowiekiem,uległym a czasem nadpobudliwym... po za tym po odczytaniu treści większości spamerów na jego blogu, też wolałbyś o tym jak najszybciej zapomnieć :mrgreen: nie mów hop...

#152

darkmoon.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy zbieg okoliczności ale tak się składa że dziś jest pełnia księżyca... Również treść przekazu jaką wszyscy czytali zależy od interpretacji osoby która go otrzymała... Radzę się nie napinać, nie podniecać, tylko na spokojnie obserwować rozwój wydarzeń. W końcu to nic nie kosztuje, a nerwów sie zaoszczędzi... Pozdrawiam

#153

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co jest najlepsze? Wszyscy... no dobra, większość z was jeszcze niecały miesiąc temu postowała w mniej więcej ten sposób ''ja w to wierzę'', ''Na pewno przylecą''.''Blossom ma rację, czekamy'' i do tego jeszcze te mądre słowa. A teraz kiedy już nadszedł ten dzień, wszyscy stają się sceptykami jakich świat nie widział.

#154

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to sam sobie powiedziałem na początku roku szkolnego - jeśli któregoś dnia do 21.12.2012 przyleci jakieś UFO i się publicznie ukaże, to wyjeżdżam do Tybetu się uduchowić. Gdybym sądził, że tak się stanie, nie przysiągłbym sobie czegoś tak absurdalnego :D

Ciekawi mnie, czy dzisiaj temat będzie miał takie branie, skoro połowa "oświeconych" dzieci neo niestety zostanie wywalona do szkoły... x|

#155

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszyscy? Może jakiś nick dla przykładu? Bo ja zauważyłam, że osoby, które wierzyły, są bardzo rozczarowane. Włącznie ze mną.

Nooooo Metal Soldier, Ty wiekowo absolutnie nie jesteś neo.

#156

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Abstrahując od kwestii przynależności do jakże nobilitującej wszystkich jej członków subkultury "Dzieci Neo": również jestem poniekąd zawiedziony. Jest co prawda jeszcze trochę czasu, zostało kilka godzin do chwili, gdy na całym niepodzielnie świecie zapanuje data 15 X, ale chyba nikt nie ma już złudzeń, iż p. Blossom wyszło jak zwykle. Z drugiej jednak strony, poza samym aktywnym uczestnictwem w czymś tak niezwykłym jak spam i bezsensowne nabijanie postów na tym forum po raz pierwszy w moim stosunkowo krótkim życiu, muszę przyznać, iż miło było urządzić sobie takie "święto", nażreć się marchwiowego ciasta... Na pewno datę 14 X 2008 zapamiętam na długo i w mej pamięci wiązać się z nią będą jedynie piękne wspomnienia cudownych chwil jakie spędziłem z talerzem ciasta ze śmietaną przed ekranem monitora na czytaniu zabójczych czasem tekstów DzN. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w tej internetowej zabawie, zwłaszcza moderatorom za wyjątkowe przymknięcie oczu na oczywiste łamanie regulaminu. Liczę także, iż w przyszłości przyjdzie użytkownikom VRP jeszcze nieraz powtórzyć podobne uroczystości, mi zaś w nich może nawet bardziej aktywnie uczestniczyć. Finałem z kolei niech będzie 21 XII 2012! To będzie gala! Już nie mogę się doczekać :-D

#157

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wiedzialem ze nic z tego nie bd :) jakas babka wyskakuje jak filip z konopi i mowi ze przyleca 14.10, itp itd. Kobita pewno ziołem sie zjarała zaczeła StarWars'y ogladac i jej sie cos w tej glowce poprzewracalo.
A rozpaczliwcy którzy jej uwierzyli, bd nas przekonywac ze 5swiatelek wiecej na niebie to bylo to, ze w nocy kosmita wszedł do ich domu i pokazał im pol galaktyki albo jakies inne cuda.

Juz mam dosc tego calego niby calej społecznosci "paranormalnej" (nie mowe o forum) gdzie kazdy nowy "guru" zarabia fortune na ludziach ktorzy mu bezgranicznie wierza :x A ofc wylegarnia takich "guru" jest USA, i tez tam znajduja wiekszosc swoich kukiełek...

ps. zauważyliscie ze ludzie ameryki sa niezwykle naiwni, i podejzliwi ? chyba zaden kraj/kontynet nie ma tylu teori spiskowych co oni :x

@Qliphoth: nie martw sie, w najblizszym czasie znowu wymysla jakas date :P

#158

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

a ja wiem ze cos sie dzieje :P tylko jak widac moze to jest taki test :P czy jestescie gotowi na kontakt :P jakos oni potrafia odczytac nasze mysli i co onich sadzimy, zapewne rozne mysli wam chodzily ale wszedzie byly "jezeli przyleca to uwierze" wiec coz ... sami miejcie do siebie pretensje ... a co do 14 byl minal dzis 15 u nas :) i co maja tyle czasu ile chca by sie pokazac :P

#159

czesus.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Wszechświat jest za duży żeby nie było w nim innych istot żywych!
I ze jakaś babka powiedziała ze przylecą i nie przylecieli to nie ma sensu zaraz wątpić w ich istnienie!
Uważam ze kiedyś sie dowiemy i nie ma sensu wierzyć takim datą i takim ludzią.

#160

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam!
Wszechświat jest za duży żeby nie było w nim innych istot żywych!
I ze jakaś babka powiedziała ze przylecą i nie przylecieli to nie ma sensu zaraz wątpić w ich istnienie!
Uważam ze kiedyś sie dowiemy i nie ma sensu wierzyć takim datą i takim ludzią.


Aż dam ci respa a co tam.Zgadzam sie w 100%.
Tyy a może ta Bloosom to był jakiś agent USA i ona to specjalnie zrobiła że przygotować ludzi na ten czas "wojny międzygalatyczne"(w teoriach spiskowych temat o niby wojnie UFo z usa tylko ze to USA wypusci swoje spodki)
albo USA ma zamiar się zacząć tłumaczyć i chcieli zobaczyć jakie mogą być tego skutki.Łatwo mi sobie wyorbaźcić że na kazdym kanale każdej TV świata jest Bush a za nim spodki latają a on sam trzyma za rękę kosmite-dyplomate z innej planety.JA TEGO CHCE !!!!.CO nie znaczy że wierze w to......

#161

koconius.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Wszechświat jest za duży żeby nie było w nim innych istot żywych!
I ze jakaś babka powiedziała ze przylecą i nie przylecieli to nie ma sensu zaraz wątpić w ich istnienie!
Uważam ze kiedyś sie dowiemy i nie ma sensu wierzyć takim datą i takim ludzią.


Dokładnie. W moim przypadku jest tak, że wierzę w obce cywilizacje od dawna, a nie od momentu wywodów tej pani. Niestety wielu "nakręciło" się na temat dopiero teraz, finalnie nic się narazie nie dzieje, więc zapewne zaczną w to wątpić. Sory za off, ale podobnie było kiedyś na pewnym forum o OOBE- ludzie się nakręcali, szczególnie ci młodzi, jakby to była jakaś gra komputerowa. Gdy coś nie wychodziło dawali sobie spokój.

#162

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedenaście stron o niczym...

Ja też dorzucę swój spam, proszę bardzo.

#163

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam szanowne towarzystwo i odrazu pytam po co odgrzewacie kotleta?
Żeby sobie pogdybać, po-ooh'ować czy aah'ować nad tą zgniłą rybą?



#164

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No jak po co, żeby napisać parę razy post z cyklu 'ja wierzę, a wy nie wierzycie więc się nie odzywajcie'.

#165

yater1.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle. Czyżby ta pani miała jakieś korzenie rodzinne w Polsce.
Dobra nic straconego czekamy na kolejną osobę która coś otrzymała z kosmosu. Zapewne jest wiele takich osób i tylko czekają na soje 5 minut.

Jak dla mnie to nigdy nic z tego nie mogło być.
Najpierw uporajmy się sami ze sobą a dopiero później przechodźmy na wyższe poziomy "wibracji".
I jeżeli oni nas obserwują to bardzo dobrze o tym wiedzą i nie dowalą nam kolejnego problemu na głowę.

Na świecie jest za dużo realnych problemów, aby zajmować się jakimiś nadprzyrodzonymi.
No ale stara zasada chleba i igrzysk musi działać. Ponieważ chleba brakuje to chociaż igrzyska mamy.

Zapewne wiele jest nieodkryty, wiele ukryte i wiele ujawnione.

He he na Hawajach jest jeszcze 14-10-2008


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych