Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miałem straszny sen...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Właśnie ten sam sen, śnił mi się dzisiaj w nocy po raz 4. Treść snu:

Zaczyna się tak samo. Kończę słuchać muzyki, i wychodzę z mojego pokoju. Nagle orientuję się, że nikogo nie ma w mieszkaniu. Wchodzę do kuchni, spoglądam na kalendarz - jest rozmazany (ale wydaje mi się że jest tam data 17 listopada 2008). Następnie spoglądam w okno, księżyc taki jakiś czerwony, i widzę wielu ludzi. Gdzieś idą, widzę jak płaczą. Wychodzę na dwór. Idę ulicą i dochodzę do kościoła. Jest tam wielu ludzi, wszyscy są smutni i wchodzą do kościoła. Ja też wchodzę. Wszyscy się modlą. Nagle ktoś wbiega do kościoła i zaczyna krzyczeć, coś w rodzaju: "Odpalili, zaczynają się niszczyć" Ludzie zaczynają głośno płakać, i w tym momencie kończy się mój sen. Wiele myślałem co może on oznaczać, ale dalej nie mam pojęcia. Może zaczęła się jakaś wojna? Co o tym sądzicie?

Nie wiem czy dobry dział.

#2

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sądzę, iż największe party świata maszeruje na Koronę Lodu w wydanym 4 dni przez 17 listopada nowym dodatku do World of Warcraft, by zniszczyć Króla Lisza, a następnie zdobytą potęgą zawładnąć Global Serv. Blizzard Entertainment. Tragedia...

A tak na serio - pewnie cykasz się przed 2012, Iranem, etc. i masz się sny o końcu świata. Czasami też tak mam.

#3

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do samego snu - popieram post powyżej. Sny mogą odzwierciedlać wiele z tego, co dzieje się w naszych umysłach: przeczucia, wspomnienia, myśli, które wywarły szczególne piętno i nie dają nam spokoju.

Co do samej cykliczności snu, to miałem coś takiego lata temu, za dzieciaka. Z tym, że śniło mi się tornado, przed którym uciekałem z rodzinkom jeepem



#4

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak na serio - pewnie cykasz się przed 2012, Iranem, etc. i masz się sny o końcu świata. Czasami też tak mam.



dokładnie :) wątpie zeby to były "jasnowidzenia" tak jak (chyba) autor staral sie nas przekonac, moj przyklad choc by z dzisiejszej nocy, kumple pytali sie czy ide w nocy pojezdzic moim autem, ide spac, zasypiam, i co mi sie sni ?
Ze jezdze moim autem, i co gorsza praktycznie nie umiem tego robic i rozwalam je.

Wiec wiekszosci sen to nasze obawy, lub aktualne zdarzenia itp. itd.

#5

Neq.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też wiele razy w dzieciństwie miałem katastroficzne sny. Wojny, trzęsienia ziemii, uderzenie asteroidy, wybuchy wulkanów. Norma:P

#6

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za dużo się teorii spisowych o III WW naczytałeś mój drogi.

#7

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do proroczych snów:
Sen: Włączam telewizor, pilot wariuje przełacza na co innego niż ja, potem na ekranie pojawia się jakieś proroctwo że demony przejmują świat, wchodze na kompa, na GG koleżanka pisze żebym szybko do niej przyszedł, bo coś strasznego się dzieje, poszedłem tam gdzie ona mieszka, jak wychodziłem z bloku to widziałem jakieś demoony, na miejscu nie było żywej duszy i czułem taką pustke, potem wróciłem do domu, a na klatce mnie demony zabiły i się obudziłem
Koniec snu

Potem za jakiś tydzień biore pilota (od dekodera z kablówki) a ten nie działa na dekoder tylko na telewizor, potem dopiero doszedłem do wniosku że ktoś przełączył sygnał na pilocie, ale zestachany byłem lepiej, nawet na klatce biegłem ile sił w nogach

Ma to jakiś głębsze znaczenie?

PS. nie chciałem nowego tematu zakładać bo to było dawno temu i nie jest to takie ważne
PSS. Jeśli zbyt chaotycznie napisane to mówić, i się nie czepiać że nic nie rozumiecie xD

#8

Adamon.
  • Postów: 15
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chmm...tak jak już mówiło tutaj kilka osób, mózg podczas snu przetwarza wszystkie dane zebrane w ciągu dnia. I jeśli np. myślisz dużo o rzeczach typu: koniec świata itp. to normalnym jest że ci się to śni. A to że śni on ci się wiele razy to normalne. Myślę że każdy z nas raz na jakiś czas miewa sny ,któe powtarzają się co noc.

Mi podobne sny śniły się wiele razy. Po prostu nie martw się tym i pomyśl o czymś innym a gwarantuje że zły sen już cię nie będzie prześladował ;)

#9

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

z niejednego mojego snu dałoby się nakręcić oskarową produkcje...



#10

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za bardzo przejmujesz się sytuacją na świecie.Chociaż w dzisiejszych czasach trudno
się nie przejmować HEH.Radzę przed spaniem obejrzeć jakąś komedyjkę...to zawsze rozwesela i poprawia humorek HEHEH

#11

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

:) najwazniejsze by byc ciaglym optymista :) nawet gdy sytuacja wydaje sie byc naprawde straszna :) pamietajcie ze przyciagacie do siebie to o czym myslicie :P



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych