Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obama Hitlerem - wyborów nie będzie?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie wierze że komuś pozwolą robić wielkie zmiany bez zgody "elity" USA, a tylko garstki mało ważnych (w stosunku do nich) ludzi na czele z obamą. Tak jak było z Janem Pawłem, który chciał się przyjrzeć wydatką Watykanu, czy jeszcze inne tego typu przypadki (przed napisaniem posta miałem przynajmniej 2 jeszcze - 10s później zapomniałem xF) pokazują, że Obama po wygranych wyborach nadal będzie bedzie chciał przegonić "elite" i jej się nie podda, a także zreformuje służby specjalne, to w niedługim czasie dziwnym zbiegiem okoliczności poślizgnie się na mydle na zestaw noży kuchennych 5 razy, czy spadnie ze schodów łamiąc sobie kark wpadając jednocześnie na ołowiane kuleczki. Ja się dziwić nie będę. Chociaż znów wątpie żeby "elita" dopuściła takiego kolesia do władzy, mając swoje wpływy wszysto może, noo chyba że przez ten kryzys mocno ucierpiała.
  • 0

#17

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co jak co ale te ,,bojówki''były dobre :rotfl: Ale się uśmialem hehe
Hip-Hopowe studenciki hehe

A nt.trumien wyjaśnił już maribot

hehe - odnośnie tych trumien:
"These are Vantage Products Corporation Standard Air Seal Burial Vaults. Vantage Vice President of Operations Michael Lacey states that the vaults were placed on site in 1997-8 and they arent owned by the government; theyre owned by individuals, or not yet sold. Vantage leases the land from Conyers Welding & Supply. Conyers assumed the lease from Robert Usury in 2000. Usury purchased the property in 1989(Source: Morgan County Tax Assessors Office/Morgan County Online Public Property Portal)."

Czyli zdjęcia były zrobione w prywatnym magazynie firmy produkującej trumny


  • 0

#18

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wprowadzając stan wojenny w USA kadencja Busha może się wydłużyć nawet o dwa lata. Już widzę zwolenników "obalenia" Busha ( a jest ich dużo ) po ogłoszeniu takiej informacji.
  • 0

#19

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

panowie mi sie wydaje zeby rzadzic takim krajem jak USA a wraz calym militarnym arsenalem

to trzeba miec jaja jak dla mnie ani Obama( miekki jakis taki bezplciowy) i MCcain (stary jak na ta role juz)
to generalnie najleprzym rozwiazaniem bylby stan wyjatkowy i prezydentem dalej Bush

przed wczoraj rozmawialem ze znajomym amerykaninem co pracuje w US-Base w Niemczech i on tez jest tego samego zdania

to co mi powiedzial jak ogolnie mowie sie :
demokraci to polityczni karjerowicze
republikanie ludzie co najpierw cos w zyciu praca osiagneli a po tym dopiero polityka (biznes to tez praca )


a teraz z innej beczki czy ktos z was zwrocil uwage na filmy S-F gdzie byl watek III wojny swiatowej kto zawsze byl pokazany jako prezydent ameryki???

wlasnie murzyn
  • 0

#20

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czarny prezydent w Białym Domu? Kontrastuje...

a teraz z innej beczki czy ktos z was zwrocil uwage na filmy S-F gdzie byl watek III wojny swiatowej kto zawsze byl pokazany jako prezydent ameryki???

wlasnie murzyn


Hmmm...bardzo słuszne spostrzeżenie. Podobnie było w wiekszości filmów o ataku obcej cywilizacji na Ziemię. Przypadek?

Amerykanie są w sytuacji patowej - czego by nie wybrali bedzie źle. Może rzeczywiscie ktos winien wybrać za nich.
  • 0

#21

maribot.
  • Postów: 223
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to trzeba miec jaja jak dla mnie ani Obama( miekki jakis taki bezplciowy) i MCcain (stary jak na ta role juz)

McCain faktycznie stary ale żeby przetrwać parę lat w więzieniu Vietcongu to też trzeba mieć jaja

przed wczoraj rozmawialem ze znajomym amerykaninem co pracuje w US-Base w Niemczech

Tak z ciekawości to w której? (pytam bo też mam tam paru znajomych, polaków co prawda)
  • 0

#22

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w Wiesbaden moj sasiad mieszka kolo mnie razem smigamy na motorkach
  • 0

#23

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam prosbe aby autor tego tematu za okolo miesiac po ogloszeniu wynikow wyborow, obojetnie jakich, publicznie przyznal ze zaprzestaje dzialalnosci na forum ze wzgledu na .... (zostawiam do interpretacji).

Sory ale glupoty ktore tu sie pojawiaja przekraczaja juz wszelkie granice. Ludzie traca czas na przegladanie bzdurnych tematow i prawie w ogole nie mozna znalezc tu nic ciekawego...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych