Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoseksualiści w szkołach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Homoseksualiści w szkołach (134 użytkowników oddało głos)

Czy chciał(a)byś żeby twoim nauczycielem był homoseksualista?

  1. Tak, a czemu nie? (67 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Tak, będzie się z kogo nabijać na lekcjach (10 głosów [7.46%])

    Procent z głosów: 7.46%

  3. Nie, po moim trupie (40 głosów [29.85%])

    Procent z głosów: 29.85%

  4. Nie wiem (17 głosów [12.69%])

    Procent z głosów: 12.69%

Czy chciał(a)abyś posłać dziecko do szkoły gdzie nauczycielem jest homoseksualista?

  1. Tak. (41 głosów [30.60%])

    Procent z głosów: 30.60%

  2. Tak, jeśli to nie transwestyta (27 głosów [20.15%])

    Procent z głosów: 20.15%

  3. Nie, to pewnie pedofil (10 głosów [7.46%])

    Procent z głosów: 7.46%

  4. Nie, po prostu nie (40 głosów [29.85%])

    Procent z głosów: 29.85%

  5. Nie mam zdania (16 głosów [11.94%])

    Procent z głosów: 11.94%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dowiedziono naukowo ,że homoseksualizm jest chorobą i powinno się ja leczyć. Moim zdaniem takie osoby powinny być w zakładach zamkniętych a nie uczyć dzieci w szkołach.

Mogę uszanować Twoje zdanie, ale się z nim nie zgodzę. Podyktowane jest ono z pewnością brakiem wiedzy.
Za Wikipedią

17 maja 1990 roku a Organizacja Zdrowia (WHO), działająca na szczeblu międzynarodowym w ramach ONZ i skupiająca 193 kraje członkowskie, wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych. Stwierdziła również, iż żadna orientacja seksualna (w tym homoseksualna) nie powinna być przez nikogo traktowana jako zaburzenie. Wcześniej, w 1973 roku, podobnego wykreślenia dokonało Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne w na szczeblu krajowym. W oświadczeniu Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego czytamy, że decyzja o usunięciu homoseksualizmu z listy chorób nie była wynikiem działalności tzw. lobby homoseksualnego a obiektywnych i rozbudowanych badaniach naukowych, a przekonanie o patologicznym charakterze homoseksualizmu jest przejawem antyspołecznych uprzedzeń. Jednocześnie Stowarzyszenie wzywa wszystkich naukowców na świecie do walki z tym błędnym przekonaniem:


  • 0



#17

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dowiedziono naukowo ,że homoseksualizm jest chorobą i powinno się ja leczyć. Moim zdaniem takie osoby powinny być w zakładach zamkniętych a nie uczyć dzieci w szkołach.

http://homoseks.blox...-PEDOFILIA.html


Przedstaw wyniki tych "badań". Na tę stronę nie wejdę bo po co mam czytac jakieś pseudo inteligentne wywody "znawców".
  • 0

#18

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tarzanpz, jeśli kogoś powinno się zamykać, to takich jak ty - za wygadywanie takich głupot :P

Mówisz, że coś jest "dowiedzione naukowo", i na potwierdzenie swej tezy zarzucasz linkiem do... bloga, na którym są skopiowane dwa artykuły z prasy. No weź się, chłopie, nie ośmieszaj.

Dowiedziono naukowo, że homoseksualizm zdarza się u każdego gatunku, nie tylko u ludzi. Spotykano na przykład "próbujące robić dzieci nie tak jak trzeba" delfiny, małpy, a nawet owady. To, że ktoś ma nie po kolei w klejnotach rodzinnych, to nie jest żadna choroba.
  • 0



#19

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zacytuję tutaj mojego profesora od biologi kiedy jeden z kumpli to samo powiedział o leczeniu homosexualizmu : '' Sam się lecz baranie''
  • 0



#20

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście że tak i tak.A jaka to różnica?
60% moich przyjaciół to homoseksualiści.I jakoś nie widzę różnicy między nimi a między heteroseksualnymi.
  • 0

#21

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

żeby pokazać z jakimi idiotami mamy do czynienia w polskim społeczeństwie pokaże wam jaką wiadomość wysłał do mnie tarzanpz po napisaniu mojego wcześniejszego postu w tym temacie :

''Jeżeli nazywasz mnie baranem przez net to może spotkajmy się w 4 oczy i zobaczymy czy wtedy będzie z ciebie taki kozak . A co do mojej wypowiedzi o ,,pedałach" to od dziecka byłem wychowany w nie tolerancji i dezaprobacie dla tego typu wybryków. Sądzę że z tobą jest coś nie tak skoro zareagowałeś tak na moja wypowiedź.''


Po 1.
Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym się spotkać :P Jednak prawdopodobnie musiał byś przyjść z opiekunem, ponieważ jak wnioskuje z Twoich wypowiedzi masz ok. 12 lat

Po 2.

Wychowanie nie ma tu nic do tego - TO TY DECYDUJESZ KIM JESTEŚ

Po 3. nawet jeśli byłbym gejem (nie jestem... przynajmniej moja dziewczyna o tym nie wie ) , to co Ci do tego??? To moja prywatna ( i ewentualnie mojej rodziny i ewentualnego chłopaka ;) )Co, jeśli byłbym gejem to moja opinia nie ma już takiego znaczenia?

Tego typu ludzie, powodują iż Polska jest krajem bardzo zacofanym kulturowo. Gdzie słowo homosexualizm kojarzy się z bestialskimi wybrykami i czymś cholernie złym :P Przez takich idiotów jak tarzanpz, ludzie nie mogą być tym kim naprawdę są, ponieważ narażają sie na ataki innych :P
  • 0



#22

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A przez innych zgnijemy niczym, jak to mówił pi3gi, 'zgniły zachód' ;)
  • 0



#23 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A co to jest orientacja seksualna?
  • 0

#24

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Orientacja seksualna - trwały, odczuwany wewnętrznie popęd płciowy, emocjonalny do osobników określonej płci.
  • 0

#25

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie i nie ;D

krótko, dziękuję :) [nie treściwie ;D]
  • 0

#26

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a uzasadnienie? :P
  • 0



#27

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Właśnie mało treściwie :P
  • 0

#28

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ponieważ nie toleruję homoseksualistów i już wypowiadałam się na ten temat tyle razy, że nie będę się powtarzać, a i nawet nie mam czasu na całe wypracowanie :)
  • 0

#29

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A za co ich nie tolerujesz tego nikt nigdy nie zrozumie :)
  • 0

#30

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

może to wynika ... nie wiem... z jakiś Twoich kompleksów? Mam na myśli ... że faceci już podrywają facetów... czyli dla Ciebie już żadne szanse na to żeby się załapać na jakiś związek?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych