Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hinatka_13


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Hinatka_13.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Cześć. Mam wrażenie, że jestem najmłodsza na tym forum, mam dopiero 13 lat. A może to aż 13 lat? jestem zapaloną fanką japonii bardzo lubię ten kraj i chcialabym do niego w przyszlości pojechać. Lubię też koszykówkę oraz muzykę. Wogóle to ja chodzę do szkoły muzycznej, teraz będzie 7 rok. Gram na skrzypcach. Moim największym marzeniem jest znalezienie Inteligenentnej formy życia w kosmosie. moim zainteresowaniem nielicząc Kraju Kwitnącej Wiśni są zjawiska paranormalne i atmosferyczne oraz kosmos. jezęli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej o mnie to piszcie na tym temacie. Mam nadzieję, że mnie polubicie xD

Moje ulubione:
Zespoły: Linkink Park; Little by Little; Beltaine; Asian; Within Temptation
Piosenki: In The End; Ninja Kids; After Dark; Breakin' Dishes; Blue Eyes; Ye Jacobites
Piosenarze: Rihanna
Aktorzy: Nicolas Cage; Angelina Jolie
Filmy: Tomb Raider; Skarb Narodów
Mangi: Akatsukiss; Duts Hunt; Elfen Lied
Anime: Naruto; Erementar Gerad; Shakugan no Shana
Potrawy: Sushi; Pierogi ruskie
Przedmioty: A kto lubi szkołę???
Gadżety: Komórka
Kosmetyki: Błyszczyki; lakiery do pazurków
Uzależnienia: Internet, muzyka

To tyle o mnie x]

#2

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ach...Kraj Kwitnącej Wiśni :)




Cześć.

#3

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A po tym, jak przeczytałam, że lubisz Beltaine [mój trzeci ulubiony polski zespół] myślałam, że ktoś konkretny się pojawił, a tu:

Gadżety: Komórka
Kosmetyki: Błyszczyki; lakiery do pazurków


Zonk.

#4

Hinatka_13.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nareszcie spotkałam kogoś, kto słyszał o tym zespole!!! Cieszę się bardzo

Coś się nie podoba? Mam to samo na naszej-klasie. Zastosowałam opcję kopiuj-wklej i naniosłam tylko małe poprawki. Mogę coś z tym zrobić. Ale czy to jakiś problem? Miałam napisć coś o sobie-napisałm. I tyle.

#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No cóż, wiedzę o błyszczykach i lakierach do paznokci można uznać za niezbędną w dzisiejszym świecie. Och i zmień sygnaturę, bo jest zdecydowanie za duża.

:] ] przez wzgląd na Beltaine powitam uprzejmie.

#6

Hinatka_13.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

dziękuję i juz stosuję się do prośby. Tylko muszę znależć jakieś zdjątko

#7

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No proszę, nie wiedziałem, że wśród forumowiczów są ludzie słuchający Beltaine. Super:) I niech żyje muzyka irlandzka. I żeby nie było offtopa to Witaj!

#8

Hinatka_13.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Tak, koncerty są wspaniale, ten zespół jest wspaniały, muzyka irlandzka jest wspaniała... Szkoda, że tak żadko koncertują... Witam tych, co mnie witają x]

#9

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj. Mam nadzieje że wprowadzisz wiele nowego do tego forum, no chyba że ci się znudzi po trzech dniach (ostatnio widze taką tendencję do tego że nowi użytkownicy się rejestrują zakładają temat "poznajmy się" a potem już o nich nie słychać).
Hmm naruto, mój znajomy pewnie chciałby cię poznać Dragon Balowiec jeden.
Japonia hmm Japonki, kto by nie chciał tam pojechać...
W mojej byłej klasie gimnazjalnej był koleś co lubił szkołę...
Pozdro

#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamiast mnie wita Cię słownik ortograficzny (tak, tak, weź go do ręki póki nie jest za późno :P )



#11

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ohayo

Ehhe... Ulubiona piosenka: After Dark. Ale w zespołach nie widzę Asian Kung-fu generation, którzy popełnili też przecież Haruka Kanata... Z j-rocka polecam jeszcze Gekidou UVERworlda :P

Ponadto manga Naruto jest lepsza od tegoż anime... Niewiele, ale zawsze. Polecam Bleacha i D. Gray-man (ale D. to anime, bo manga może odstraszyć kreską. Chociaż- czytałaś EL, niewiele cię zdziwi :P )

W imieniu większości kulturowej tego forum (metale...) radzę zacząć słuchać Metallici i pokrewnych. (a jak się boisz, to zacznij od Nightwish). Dłużej pożyjesz.

Btw. Też chodzę do szkoły muzycznej. Cztery razy w tygodniu. Nie zamiast zwykłej. Pierwszy rok. I założę się, że więcej umiem zagrać na gitarze, niż ty na skrzypcach :P

#12

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj.

#13

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Yo gozaimas',

do listy polecanych zespołów, kontynuując poniekąd wypowiedź Serlitha, dodam Ci jeszcze: Malice Mizer, Moi dix Mois, Kanon Wakeshimę (pupilka Many z MM/MdM; ach, ta wiolonczela!), a z lżejszych Kagrrę, Janne da Arc i Girugamesh.

Próbowałaś zagrać na skrzypcach motyw z "In the End" LP? To był mój pierwszy kawałek jaki zagrałem na keyboardzie...

"Elfen Lied" jest niezłe, ale mangi znam tylko 1. tomik. Gdyby interesowały Cię anime w podobnym sosie to możesz spróbować np. "SaiKano". Jeszcze bardziej wzruszające :-)

#14

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Btw. Dodam jeszcze wspaniałą w coverowaniu Metallici Apocalypticę. Ich Unforgiven zmiotło mnie z krzesła.

#15

Hinatka_13.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ehhe... Ulubiona piosenka: After Dark. Ale w zespołach nie widzę Asian Kung-fu generation,

Jest w ulubinych zespołach wymieniony jako "Asian" czytaj uważniej

Też chodzę do szkoły muzycznej. Cztery razy w tygodniu. Nie zamiast zwykłej. Pierwszy rok. I założę się, że więcej umiem zagrać na gitarze, niż ty na skrzypcach :P

Czemu tak uważasz? Ja gram dłużej. Zresztą samo "granie" nic nie daje. Trzeba jeszcze znać teorię, której ja mam w tygodni bardzo dużo. Nie rozumiem, czy ty uważasz mnie za jakieś beztalencie?

Ivellios jeszcze wiadomość dla Ciebie: z ortografii zawsze miałam szóstki, tylko mam jeszcze problemy z dokładnym pisaniem na klawiaturze :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych