Skocz do zawartości


Gorliwy_katolik


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_gorliwy_katolik

Gość_gorliwy_katolik.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam serdecznie ;)

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam, napisz coś więcej o sobie.



#3

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cześć, co Cię najbardziej interesuje i dlaczego akurat tworzenie spamu (na poziomie onetowskich prowokacji) w działach religijnych ? Rozumiem, masz w dupie tematykę forum, chcesz po prostu zaistnieć, być zauważonym.

Ta fala neokidów nigdy sie nie skończy. I te nicki... Brakuje jeszcze Lubię_pasztet, siędzę_na_kiblu i stuprocentowy_ateista. No patrzcie jaki jestem crazy.

Przepraszam moderatora, który będzie dawał mi osta, za zabranie tych kilku sekund życia, po prostu już mnie męczy to nasilające się zjawisko...


Dołączona grafika



#4 Gość_gorliwy_katolik

Gość_gorliwy_katolik.
  • Tematów: 0

Napisano

Drogi userze Yawgmoth, skąd w Tobie tyle nienawiści? Spotkałeś w życiu Boga czy dalej błądzisz po zapomnianych otchłaniach ciemnoty? Mój nick ma na celu podkreslić moją przynależność do KK i zapewniam cie ze to nie Twoja sprawa...

#5

Viranis.
  • Postów: 90
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zapewniam cie ze to nie Twoja sprawa...

Skoro to nie nasza sprawa to po co wszystkich o tym informujesz? Acha, zapomniał bym. Witam. :D

#6

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ja tez wierze w cos co nazywamy Bogiem, jakby to sie nie nazywalo, wierze tez w rozne byty i spiryty.

#7

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No już już, spokój. Ja tam nie wiem gdzie wy się zaczytujecie, że po nicku rozpoznajecie kto sieje spam. Nie po nicku na forum się poznaje człowieka, ale po jego postach. Które zapewne będą.

Ja również witam na forum ;) i zachęcam byś przybliżył nieco swoja postać :D

#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To Gagl! ;D

napisz coś więcej ;>

#9

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta fala neokidów nigdy sie nie skończy. I te nicki... Brakuje jeszcze Lubię_pasztet (...)


Ciekawe.

Witaj, gorliwy katoliku. Pisz ciekawie i z sensem, to znikna jakiekolwiek uprzedzenia ;)

#10

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj.

wierze tez w [...] spiryty

Ja też wierzę w spiryty, spiryt rules polish nation.

#11

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witaj, Katoliku!

Mogą się między nami rozegrać prawdziwie fascynujące dyskusje :-)

Judas - zapewne miłośników spirytu jest na forum więcej. Ot, choćby biedny Qliphy.

#12

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi userze Yawgmoth, skąd w Tobie tyle nienawiści? Spotkałeś w życiu Boga czy dalej błądzisz po zapomnianych otchłaniach ciemnoty?


Mówisz jak moja katechetka, pomimo odwrotnych o 180 poglądów już cie polubiłem ^^

A tak poza tym to witaj. I wybacz Yawgmoth'i, fala neokidów wielu osobom wypaczyła psychikę, to normalne że ludzie atakują każdego nowego usera którego temat przypomina prowokację, to po prostu efekt uboczny starań o wysoki poziom forum.

#13

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wybaczaj, nie wybaczaj. O wybaczenie sam poproszę, gdy okaże się, że byłem w błędzie, choć nie zamierzam jakoś specjalnie śledzić Twoich postów. Póki co masz już u mnie minusa, za niesłuszne przyklejenie etykietki "nienawiść", do której mi daleko. Pozdrawiam.



#14 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Koszmar senny, przypomina prowokację piszesz? W mojej opinii temat, którego jedynym tekstem poza tytułem jest "Witam serdecznie" z miejsca zasługuje na śmietnik. A co do nicka - z reguły nicki są po to, żeby coś o nas mówić. A tak w ogóle witam nowego usera i mam nadzieję, że posty typu tego powitalnego, to nie będzie jedyna obowiązująca forma z jakiej będzie korzystał.

#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wita cię tępiciel grubasów w wioletowym i chuderlaków w szlafrokach, wredny, zły i brzydki mod Ivellios :P

byty i spiryty

...i w spirytus? :P




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych