Skocz do zawartości


Zdjęcie

Artykuł-List


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Zamieszczam kopię listu-artykułu, który mój wujek wysłał na adres redakcji Nautilusa. Uważam, że zawiera wiele ciekawych odpowiedzi i skłania do refleksji. Zapraszam do lektury:

To: [email protected]
Subject: LIST

Witam Serdecznie Załogę Nautilusa i Wszystkich jego Sympatyków

Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem napisania do Was, chyba brak czasu i zapracowanie spowodowało że robię to dopiero teraz. Mój „list” będzie składał się z dwóch części. W pierwszej chciałbym opowiedzieć o sobie a w drugiej coś przekazać. Chciałbym podkreślić, że chcę zachować anonimowość, może łatwiej będzie jeśli przyjmę pseudonim A/.../. Mój wiek to okolice 30-stki, mam wyższe wykształcenie, mieszkam w południowo-wschodniej części Polski, w niedużym mieście.

Od zawsze miałem (...). Zobaczymy, na razie mam trochę inne plany.


A teraz chciałbym moi Drodzy coś Wam przekazać.
Myślę, że jedną z idei, która przyświeca Nautilusowi jest nic innego jak odkrywanie prawdy, jak to jest z tym wszystkim, z UFO, z historią naszej planety, skąd przychodzimy, dokąd idziemy, po co żyjemy, po co w ogóle jest to wszystko. Dla mnie odpowiedzi na te pytania były najważniejsze, chyba od zawsze. Niestety żyjemy w czasach przełomu gdy niewiele ludzi poszukuje prawdy, nawet nie próbuje poszukiwać z różnych względów. Myślę że często spotyka się podejście: a po co mi to wiedzieć, raz się żyje, szybko i intensywnie. A refleksja przychodzi dopiero na tamtym świecie: przecież ja nie po to żyłem, mogłem żyć inaczej i zrobić o wiele więcej dobrego dla siebie i dla innych.
Doprawdy dziwię się skoro NAUTILUS idzie w kierunku odkrywania nieznanego dlaczego nie sięga do źródła, które bije coraz silniej i jest dostępne dla wszystkich?

Zachęcam i apeluje NAUTILUSA i wszystkich zainteresowanych, powróćmy do przypadku Billy Meier'a raz jeszcze!




Nie spierajmy się czy to prawdziwy przypadek czy nie, bo on się już sam obronił i przed atakami i przed czasem. Faktologia i dowody są porażające. Przypadek ten jest prawdziwy i najważniejszy, najważniejszy w historii ludzkości.
Nie jestem rzecznikiem Billy Meiera w Polsce, choć podejrzewam, że prawdopodobnie osobą która wie o nim w Polsce najwięcej i najwięcej czasu poświęciła na jego studiowanie, potężnej dawki wiedzy, którą Billy przekazuje i jego pozaziemscy przyjaciele. Jest to naprawdę skarbnica wiedzy na każdy właściwie temat, ograniczeniem jest tu na pewno że jest ona dostępna w języku angielskim. Co ciekawe główne wątki informacji pochodzących od Meiera (są to dziesiątki książek na temat rozwoju duchowego, historii Ziemii, jej przyszłości itp., znajdują potwierdzenie w tym co mówi Pan Krzysiek Jackowski na temat pochodzenia ludzkości, sensie życia, tamtego świata i wielu innych.

Jestem w stałym kontakcie z Michael'em Horn'em oficjalnym przedstawicielem Meiera na USA, który za pomocą strony www.theyfly.com przekazuje najnowsze informacje pochodzące od Billego i Plejadan. Często przekazuje mu informacje o Panu Krzyśku, których jest bardzo ciekawy. Relacja dotycząca Zdan i wizji Jackowskiego z tym związanych była dla niego rewelacyjna.

Jak mówi sam Meier jego osoba jest tu bez znaczenia, najważniejszy jest przekaz, który ma nam pomóc zapobiec katastrofie duchowego kalectwa, zniewolenia i życia nie wiedząc po co i dlaczego. Jak mówią Plejadanie, obecna różnica w poziomie rozwoju technologicznego to około 2 tys. lat, ale w rozwoju duchowym jest między nami przepaść milionów lat. Wciąż jesteśmy cywilizacją prymitywną, a agresja, wojny, brutalność to oznaki zacofania.

Dlaczego rozwój duchowy? Bo to cel naszego życia, doskonalenie, dążenie do perfekcji to sens naszego życia, istnienia naszego i całego Wszechświata. Wszystko co żyje ulepsza się, dąży doskonałości, to jest sens życia i jakiejkolwiek egzystencji w ogóle. Rozwój duchowy to poszerzanie świadomości, to zwiększanie naszej inteligencji, to w perspektywie odkrycie supertechnologii podróży kosmicznych, ulepszenie jakości naszego życia, to mądrość i odpowiedzialność. Temat jest naprawdę niezmiernie szeroki, mógłbym napisać dużo więcej, ale nie o to chodzi w tym momencie, chodzi o sygnał dla tych, którzy poszukują.

Przy okazji trochę ciekawostek.

Ostatnio ukazał się na łamach theyfly.com artykuł dotyczącym fluidalnych sił naszego umysłu. Wszystko sprowadza się do tego, że nasz umysł zostawia ślad w postaci specyficznych fluidów, którymi nasycamy przedmioty, pomieszczenia w których się znajdujemy im dłużej mamy kontakt z nimi tym większe ich nasycenie. Fluidy te są trochę jak odcisk naszego buta, zwierają dużo informacji o nas. Teraz domyślacie się dlaczego Pan Krzysiek wącha spodnie, czapki itp. by mieć wizje. Panie Krzyśku w związku z tym dobra rada, będzie miał Pan lepsze wizje wąchając czapkę, która osoba nosiła 5 lat niż wąchając czapkę którą ta sama osoba nosiła 5 tygodni.

Ziemia: pierwsze obce rasy wylądowały na naszej planecie około 22 mln lat temu, przywożąc ze sobą skazańców (Plejadanie praktykują podobnie, za najcięższe przewinienia zsyłają skazane osoby na niezamieszkałe planety gdzie na jakiś czas muszą oni radzić sobie sami, posiadając jedynie proste przedmioty niezbędne do życia). Następnie rasa z rejonu Syriusza, dekadencka i pozbawiona całkowicie agresji, nie potrafiąc bronić się samej wykorzystuje pierwszych prymitywnych ludzi, przyspieszając ich rozwój, do stworzenia armii, ograniczając naszą długość życia by sługa nie stanął przeciwko swemu panu (mamy sztucznie wszczepiony gen starzenia – biblijny grzech pierworodny, który ogranicza nasz wiek do około 100 lat, został już odkryty przez naukowców, po jego eliminacji nasze życie wydłuży się do około 400 lat a następnie do około 1000 lat, co jest normą we Wszechświecie a są nawet rasy, które wydłużyły sobie czas życia do kilkudziesięciu tysięcy lat) i wszczepiając nam gen agresji (stąd nasza wojowniczość, tyle wojen w naszej historii, inne rasy są dużo bardziej pokojowe), który stopniowo będzie eliminowany również w następstwie naszego rozwoju duchowego.

Za około 800 lat nastanie czas prawdziwej ludzkości, powrót do odwiecznych praw, technologie podróży kosmicznych, prace terraformingu, technologie umożliwiające oczyszczenie i odrestaurowanie zniszczonej planety.

To małpa pochodzi od człowieka a nie odwrotnie, jest efektem ubocznym inżynierii genetycznych przybyszów z innych planet, podobnie jak Yeti, którego długość życia dochodzi do 11 tys. lat.

Pozostałości na Marsie po zaawansowanej technicznie cywilizacji, zdatne to użytku, niezamieszkałe bazy, uwaga na wirusy i choroby na Marsie, które mogą zostać przywleczone na Ziemię,

Wpływ naszego myślenia na naszą genetykę – jak myślisz taki jesteś i tak żyjesz,

Prawdziwy wiek piramid to około 70 tys. lat, pod jedną z piramid jest ogromna komnata gdzie jest ukryty sprawny duży statek kosmiczny, zostanie odkryty

Atlantyda istniała na Atlantyku przez około 10 tys. lat, pokojowa, wysoko zaawansowana cywilizacja, 10 tys. lat temu , zniszczona w wyniku zemsty frakcji Plejadan poprzez wyposażenie planetoidy w napęd i skierowanie jej na kontynent, który się zapadł w wodach Atlantyku,

Pewna rasa ludzi z gwiazd około 200 lat temu przybywa z ekspedycją na Ziemię, ich statek ulega awarii, może się unieść jedynie na pewną wysokość, wśród załogi (kilkaset osób) wybucha epidemia, ukrywają się w tajdze niedaleko rzeki Tunguzki, decydują się na krok samobójczy, konstruują ładunek jądrowy, wznoszą się na ponad kilometr w górę i detonują go,

Ludzka forma życia powszechna w Wszechświecie, z modyfikacjami, ilość rąk, wzrost od 40cm do kilkunastu metrów, regulowany naturalnie przez grawitację planety, istnieją zaawansowane formy odzwierzęce ale to zdecydowana mniejszość, niezliczona ilość istot przemierzająca Wszechświat, w tym bardzo niebezpieczne, zniewalające i niszczące całe planety, na szczęście jesteśmy chronieni przez Plejadan i ich konfederację z uwagi na wspólnych przodków,

Ponad 20 mln cywilizacji ludzkich w naszym Wszechświecie, miliony istniejących Wszechświatów, możliwość podróży międzywszechświatowych i w czasie,

Istnienie w każdym Wszechświecie jednej KREACJI, wszechobecnego ducha, najwyższej miłości, radości, piękna, mądrości, współczucia, sprawiedliwości, który nic nie ma wspólnego z pojęciem Boga z naszych religii, który pozostawia nam wolny wybór, nie ingeruje w nasze życie, podlega takim samym prawom ewolucji jak my, mierzonych w niezmiernie wysokich odstępach czasu, podzielonych na 7 cykli, produkuje dusze ludzkie zasiedlające ludzkie ciała, stała łączność każdego człowieka z KREACJĄ, dzięki energii duchowej stwarza inne światy, planety, gwiazdy,

Reinkarnacja, miliony cykli urodzin i śmierci każdego z nas, przed ponownym połączeniem się ze STWÓRCĄ,

Wszelkie stworzenie starannie zaplanowane, zaprojektowane i wszystko objęte myślą przez KREACJĘ,

Stałość i niezmienność praw materialnych i duchowych KREACJI,

Nie istnienie karmy,

Średni wiek duszy ludzkiej 23 mln lat, niebezpieczeństwa związane z przeludnieniem, zbyt krótki czas przebywania na tamtym świecie dusz, stąd dewiacje, choroby, zaburzenia,

Prawdziwy wiek Ziemi 646 mld lat, w ciągu miliarda lat Ziemia produkuje miliard ton ropy naftowej, zasoby Ziemi 646 mld ton ropy naftowej minus dotychczasowe zużycie,

3 rasy obcych związane z kręgami zbożowymi, duża część kręgów fałszywa, w prawdziwych zakodowane informacje możliwe do odszyfrowania dla wąskiej grupy ludzi, oficjalny kontakt niedługo,

144 tysiące dusz obcych włączonych w Ziemski cykl ewolucyjny, dusza każdego obcego zmarłego na Ziemi pozostaje w ziemskich zaświatach podzielonych na kilka poziomów ewolucyjnych, które znajdują się w egzosferze, otaczają planetę, kilkadziesiąt lat przerwy między kolejnymi inkarnacjami ludzi,

Duch każdego człowieka odpowiedzialny za osobowość danej inkarnacji, źródłem inteligencji,

Prawa duchowe regulujące poszczególne inkarnacje, następna inkarnacja w związku z obecną, praktyka: jeśli teraz urodziłeś się w Polsce w następnej inkarnacji nie urodzisz się w którymś z zacofanych krajów, bo Twój rozwój duchowy nie byłby kontynuowany,

Każdy z nas posiada 7 zmysłów, w tym 2 niematerialne, za które odpowiedzialna jest szyszynka, u większości ludzi ich działanie zaburzone lub zablokowane.


Pozdrawiam

A.

ps. Jeśli Redakcja nie zdecyduje się opublikować tego tekstu na stronie NAUTILUSA to proszę o przekazanie go Panu Krzyśkowi Jackowskiemu, którego serdecznie pozdrawiam.



Pozdrawiam wszystkich :)
  • 0

#2

Termometr.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam

Trochę banialuk widzę w ciekawostkach, szczególnie o tzw meteorycie tunguskim.
Czy są jakieś wiadomości o budowie i zasadzie działania korony słonecznej??

pozdrawiam
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych