Skocz do zawartości


Zdjęcie

mam przez to zjechaną psychike na dzien dzisiejszy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

stostostokrotka.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jestem nowa na paranormlanych. co mnie sklonilo do tego aby sie zarejestrowac? bardzo czesto tu jestm i mialam zamiar zrobic to juz dawno ale dzis obejrzałam i przesluchałam cos o czym nie wiem co mam myslec i chcialabym Was zapytac o zdanie... a mianowicie chodzi mi o Magika... i o jego piosenke plus i minus (od tyłu) jesli ktos nie slzyszał to nizej podaje link. Myslicie ze zrobil to specjalnie czy moze to czysty zbieg okolicznosci?
Piosenka jest puszczona od tyłu i w zwolnionym tepie. Ja osobiscie sadze ze cos w niej musi byc bo w "jestem bogiem" Magik spiewa "doznace szoku w 2000 roku" no i stalo sie... nie chcem opisywac jego calej histori a zapytac sie Was o zdanie co o tym sadzicie wiec nie bede sie dluzej rozpisywala . a oto link




http://pl.youtube.co...feature=related
  • 0

#2

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem skąd magik stał się tak popularny na tym forum. Heh. W wielu utworach puszczonych od tyłu można znaleźć coś co brzmi jak słowa.

Piosenka jest puszczona od tyłu i w zwolnionym tepie.

To może jeszcze obróbmy...

nie chcem opisywac jego calej histori

BTW. pisownia...

Nie chcę źle mówić o zmarłym, ale to ćpun. Co w nim legendarnego, że się zabił ? Wielu innych samobójców było dużo lepszymi ludźmi, tylko o nich nikt nie pamięta....
  • 0

#3

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czyżby na naszych oczach powstawał nowy mit, legenda?!
  • 0

#4

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh te określenia się zdewaluowały...
  • 0

#5

stostostokrotka.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie nie chodzi mi o to zeby zrobic z Magika jakąś legende ale o to zeby sie dowiedziec co sadzicie o tej piosence, czy to wyoraznia tak dziala czy moze serio cos w niej jest, wiem ze w wielu piosenkach mozna sie doszuakc czegos nawet w piesniach koscielnych jak ktos chce to znajdzie jakies satanistyczne przeslanie... ale jesli sie dobrze wsluchac w ta piosenke to slychac slowa. . A zabił sie (najpierw sie pewnie czegos nacpał na odwage) zeby bylo o nim glosno skoro stworzyl taka piosenke. niekotrzy twierdza ze przewidzal swoja smierc dla mnie jest to smieszne to kazdy moze przewidziec swoja smierc jesli popelkni samobojstwo, ale dziwne jest dla mnie tylko to ze w tej pisoence cale zdania ukladaja sie w calosc i od przodu i od tylu, nie wiem czy on to tworzyl jak cos bral czy mial taki dar...
  • 0

#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Primo:
Zły dział.

Secundo:
A tak w ogóle to to już było (poszukaj tematu "Mowa odwrotna").

Terzio:
W związku z powyższym...

Dołączona grafika
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych