Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO Strzela do amerykańskiej rakiety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozmowa Larry'ego King'a z pilotem, który nagrał film przedstawiający UFO starające się zestrzelić tak zwaną "dummy missile"* promieniem światła.

Dołączona grafika

*Dummy Missile, w wolnym tłumaczeniu jest to po prostu rakieta bez ładunku wybuchowego, "głupi pocisk"

Źródło: www.truthed.com


PS:
Bezsensowne komentarze będę kasował bez ostrzeżenia, głupsze będę odpowiednio nagradzał.
3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

  • 0



#2

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

We've got UFO ! This didn't happen <- i w ciągu kilku dni wszystko ucichnie. Nagranie interesujące ale, dlaczego jakość jest taka kiepska ? Dlaczego tak inteligentne stworzenia strzelają do pocisku który nikomu i niczemu nie zagraża ? Jakoś mnie to nie przekonuje wszystko . . .
  • 0

#3

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ch.D.C.
Osobiście w to nie wierze, jak powiedział pan @up jakość filmu jest do niczego, w ogóle jakoś dziwnie to wygląda. W ogóle nie rozkminiam, to kółko to ma być Ufo? :P Dziwny jakiś ten promień, i w ogóle dziwnie to wygląda... Nie przekonuje mnie ten film.
  • 0

#4

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile się nie mylę (oglądałem cały filmik / program Kinga) jest to symulacja tego zdarzenia czyli unieszkodliwienia rakiety / pocisku przez ufo.
  • 0

#5

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale gdyby to byla symulacja to na pewno w lepszej jakosci ... Ogolnie filmik ma za slaba jakosc zeby cokolwiek stwierdzic
  • 0

#6

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zauwazyliscie ze to leci nie ze strony cnn tylko z jakiegos truhead?

Jak taki promien moze byc widziany?

Dla mnie to bujda na resorach niestety.
  • 0

#7

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja niestety tego nie kupuje. Ten "promień" to mogło być cokolwiek np. odblask, kąt kamery. No nie wiem, ale nie wygląda wiarygodnie. Może dlatego, że słaba jakość.
  • 0

#8

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego tak inteligentne stworzenia strzelają do pocisku który nikomu i niczemu nie zagraża ? Jakoś mnie to nie przekonuje wszystko . . .


Nie pomyślałeś o kilku rzeczach. :mrgreen:

1. Może to było skanowanie w celu sprawdzenia jakim sprzętem dysponujemy. Zbieranie danych technicznych rakiety.
2. Może to UFO to była sonda zwiadowcza bez "inteligentnych" istot na pokładzie. Może obcy wysyłają takie sondy w celach badawczych. Może one skanują też nasze satelity telekomunikacyjne. Może rejestrują przekazy telewizyjne i radiowe. I wreszcie, może szperają w Internecie poprzez np. nasze satelity telekomunikacyjne.

Reasumując: Morze/Może jest szerokie i głębokie. Rozszerz swój punkt widzenia. ;)
  • 0

#9 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ch.D.C.
Osobiście w to nie wierze, jak powiedział pan @up jakość filmu jest do niczego, w ogóle jakoś dziwnie to wygląda. W ogóle nie rozkminiam, to kółko to ma być Ufo? :P Dziwny jakiś ten promień, i w ogóle dziwnie to wygląda... Nie przekonuje mnie ten film.



Z góry założone.
  • 0

#10

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak juz ktos wspomnial wczesniej jest to tylko symulacja pokazujaca w jaki sposob ten obiekt okrazyl rakiete i strzelil w nia promieniem swiatla.

w troszke lepszej kopii mozna to zobaczyc w filmie Out of The Blue

http://video.google....559786573345621

wlaczcie na 30min i mozna sie dowiedziec czegos wiecej niz to co powiedzial.

pozdrawiam
  • 0

#11

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mnie to wyglada raczej na jakies wyladowanie elektryczne niz na strzal czymkolwiek
zastanawia mie czy nie moglo to byc jakies nieznane zjawisko atmosferyczne
  • 0

#12

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...51556,film.html tu lepsza jakość i zblizenie.Wyraznie widac ze cos lata i strzela w ta rakiete a potem ona spada.
  • 0

#13

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolega z góry dał niezły filmik=)Z tej perspektywy obecność UFO jest bardzo realna i sam filmik staje sie dla mnie możliwy do uwierzenia...
  • 0

#14

Truelove.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest to jeden z bardzo wiarygodnych filmików,na których widzimy latające"talerze".No ale co z tego za parę tygodni o tym słuch zaginie.... x|
  • 0

#15

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ok, słuch zaginie, ale materiałów o ufo jest coraz więcej, w samym cnn chociażby, która ma status dość wiarygodnej i poważnej stacji. Może słuch ma zaginąć? Może trzeba ogół przygotowywać na to, poprzez takie materiały? Nie gruchnąć od razu że obcy istnieją, ale początkowo oswajać, puszczać informacją by ona niejako wleciała i wyleciała z głowy, jakieś przypuszczenia się pojawiły, a potem znowu cisza, coś tam w pamięci zostanie. A za jakiś czas kolejną, jeszcze większą informację, i znowu podobnie, oswoić z możliwością, uciszyć, dać możliwość na oswojenie etc.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych